Založ si blog

JADRO! ! !

V tejto mojej kratkej úvahe sa nechcem venovať obsahu a významu samotného slova JADRO a ani spolu účasti Slovenska v JADRE silnej Európy ,ale o zmene mýslenia a rétoriky jedného tiež politika,ktorý veľmi rád vodu káže a COLU pije. Myslím si a som presvedčený o tom, že predovšetkým jeho stúpencom na Debata Pravda s.k.netreba pripomínať jeho retoriku z pred niekoľkých rokov v podobe ,,Červených kalerábov“ ,ktoré im tlačil do hláv a tak si ich pomaličky opantaval a hlavne kradol z košiara Otca národa ! Je pravdou ,že túto jeho stratégiu a scenáre mu písali iní a neviditeĺní ,ale pravdou je predovšetkým to,že mu ju zožrali aj s navíjakom tí ,ktorí pred tým verili nimi zradeného Otcovi národa a videli v ňom nového ,,Mesiáša“ a spasiteľa ich viery v návrat socialozmu a všetkému ,čo k nemu patrí ! Tento ich ,,Mesiaš“ ich ,ale nepotreboval na to aby mal komu čo sľubovať ,ale len na to aby ich dokonale zneužil a využil v prospech predovšetkým neviditeľných a v konečnom dôsledku aj jeho ega a mmocenských ambícií ! A tak ich aj preto roky neúnavne zvolaval na Zlety do športových hál, na oslávy MDŽ ,ale aj na rôzne štátne akcie pod jeho kuratelou usporiadavané si ich doslova za ich eura nechal zvážať a to len preto ,aby dal vyniknúť jeho egu a on sa mohol pred nimi blisnuť ako ten,ktorý im splní ich všetké želania ktoré im vidí na očiach . Ale ,čo im vlastne v
pozadí rychtovali jeho rôzni poradcovia z rôznych oblasti? Nuž zradu v podobe odklonu od ním sľubovaného a toľké roky propagovaného ! A to v tom zmysle ,že nie prilepenie sa k východu a budovanie svetlých zajtrajškov pod Kremeľskou hviezdou sa dožijú,ale že ich budúcnosť je v len a len v rukách EÚ,NATO a teraz už aj v JADRE s najsilnejšími z najsilneších v Európe!!!

A tak,ako je pravdou ,že za jeho nasilnou zmenou myslenia sú predovšetkým turbolencie v rámci EÚ a hlavne tlaky a smerovania jedného ministra s eurokomisárom ,tak presne tak je pravdou aj to ,že na túto cestu ich priviedol už pred vyše dvadsiatimi rokmi skutočný politik a tým nepochybne bol a aj je pán Dzurinda!!! Je paradoxné ,že to ,čo on vedel už vtedy keď nás vyviedol z pod jarma Mečiarizmu a viedol do EÚ a pod NATO ,tak na to prišiel až teraz ,,Mesiaš“ s jeho poradcami!!! A tak zatiaľ ,čo sa pán Dzurinda iste usmieva popod fúzky z týchto krokov ,,Mesiaša“ ,tak sa dnes smejú aj všetci tí ,ktorí dnes ďakujú ,,Mesiašovi’ za to,že to ,čo nedokonal nimi ,,odvolaný
“ pán politik ,tak to dokonal jeden ,,Mesiaš“ ,ktorý si ani len neuvedomuje jeho konanie na podnety tých,ktorí sú profesionáli v ich oboroch a nie takými babrakmi ,akým je on veľký ,,Mesiaš“ ,ktorý aj v tomto Smere sklamal predovšetkým sám seba a svoje ideály s ktorými vstupoval do veľkej politiky ako člen zločineckej KSČ pre ktorú ešte stihol novelizovať Zákon o treste smrti !!!

Takže ešte raz srdečná vďaka ty náš ,,Mesiaš“ ,ktorý si naplnil ideály tých proti ktorým bojuješ už roky vo všetkých sférach a boli a sú pre teba ,len politickými mrtvolami ,hyenami ,poloblaznami a nie gagajmi ,prďusmi a tarajmi tvojho rangu!!!

Nuž a čo na toto Smerovanie povedia ním oklamaní ,podvedení ,iste sklamaní a ztraumatizovaní jeho veriaci voli či dáju iste odpoveď už voľby do samosprávnych krajov ,ktorým predchádza práve prebiehajúca vládna kríza TROJZLEPENCA s hrozbou jeho rozpadu a predčasných volieb!!!

ROK po nás , ROK pred nami. . . .

24.12.2017

A je tu opäť čas analýz ,konštatovaní a vyhodnocovania ,ale predovšetkým čas na zamyslenie sa každého jedného z nás sa nad našimi činnosťami v roku ,ktorý nás opúšťa a v ktorom sme viac »

Cirkus á la Fico . .. .

14.12.2017

Ako ináč sa dá nazvať ďalšie číslo pod šapitóm cirkusu FICO vo Ficilii v ohľade tlaku jeho direktora na hlavu štátu na čím skoršie vymenovanie ním navrhnutých jeho troch kandidátov viac »

POKORA a Birmovany komunista. . . . . .

10.12.2017

POKORA je stav vedomia ,uvedomenia si vlastných slabosti ako nedostatkov a podriadenosti ale aj správania sa podľa toho. Byť pokorným znamená uvedomiť si svoju vlastnú malosť , nedokonalosť ale viac »

Lavrov

Lavrov hájil dohodu s Iránom, situáciu sleduje aj KĽDR

20.01.2018 00:01

"Dohodu nebude možné plniť, pokiaľ ju jednostranne vypovie niektorý z jej účastníkov."

Plyn, energia, bývanie, oheň

Tanker s ruským plynom mieril do USA, záhadne zmenil smer

20.01.2018 00:00

Tri týždne po tom, keď sa tanker Gaselys vydal s kontroverzným nákladom ruského plynu do USA, loď sa otočila a pláva späť. Bola iba deň cesty od svojho cieľa.

plyn, oheň, sporák

Turecko schválilo výstavbu druhej vetvy plynovodu TurkStream

19.01.2018 23:17

Turecko schválilo výstavbu druhej vetvy podmorského plynovodu TurkStream v tureckých vodách. Informoval o tom Gazprom.

peniaze, euro, minca, bankovky

Európske akcie sa vyšplhali najvyššie za dva a pol roka

19.01.2018 22:30

Európske akcie v závere týždňa posilňovali, hore ich tlačí rastúci optimizmus týkajúci sa firemných ziskov a vývoja svetovej ekonomiky.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 63525x
Priemerná čítanosť článkov: 1199x

Autor blogu

Kategórie