Založ si blog

JADRO! ! !

V tejto mojej kratkej úvahe sa nechcem venovať obsahu a významu samotného slova JADRO a ani spolu účasti Slovenska v JADRE silnej Európy ,ale o zmene mýslenia a rétoriky jedného tiež politika,ktorý veľmi rád vodu káže a COLU pije. Myslím si a som presvedčený o tom, že predovšetkým jeho stúpencom na Debata Pravda s.k.netreba pripomínať jeho retoriku z pred niekoľkých rokov v podobe ,,Červených kalerábov“ ,ktoré im tlačil do hláv a tak si ich pomaličky opantaval a hlavne kradol z košiara Otca národa ! Je pravdou ,že túto jeho stratégiu a scenáre mu písali iní a neviditeĺní ,ale pravdou je predovšetkým to,že mu ju zožrali aj s navíjakom tí ,ktorí pred tým verili nimi zradeného Otcovi národa a videli v ňom nového ,,Mesiáša“ a spasiteľa ich viery v návrat socialozmu a všetkému ,čo k nemu patrí ! Tento ich ,,Mesiaš“ ich ,ale nepotreboval na to aby mal komu čo sľubovať ,ale len na to aby ich dokonale zneužil a využil v prospech predovšetkým neviditeľných a v konečnom dôsledku aj jeho ega a mmocenských ambícií ! A tak ich aj preto roky neúnavne zvolaval na Zlety do športových hál, na oslávy MDŽ ,ale aj na rôzne štátne akcie pod jeho kuratelou usporiadavané si ich doslova za ich eura nechal zvážať a to len preto ,aby dal vyniknúť jeho egu a on sa mohol pred nimi blisnuť ako ten,ktorý im splní ich všetké želania ktoré im vidí na očiach . Ale ,čo im vlastne v
pozadí rychtovali jeho rôzni poradcovia z rôznych oblasti? Nuž zradu v podobe odklonu od ním sľubovaného a toľké roky propagovaného ! A to v tom zmysle ,že nie prilepenie sa k východu a budovanie svetlých zajtrajškov pod Kremeľskou hviezdou sa dožijú,ale že ich budúcnosť je v len a len v rukách EÚ,NATO a teraz už aj v JADRE s najsilnejšími z najsilneších v Európe!!!

A tak,ako je pravdou ,že za jeho nasilnou zmenou myslenia sú predovšetkým turbolencie v rámci EÚ a hlavne tlaky a smerovania jedného ministra s eurokomisárom ,tak presne tak je pravdou aj to ,že na túto cestu ich priviedol už pred vyše dvadsiatimi rokmi skutočný politik a tým nepochybne bol a aj je pán Dzurinda!!! Je paradoxné ,že to ,čo on vedel už vtedy keď nás vyviedol z pod jarma Mečiarizmu a viedol do EÚ a pod NATO ,tak na to prišiel až teraz ,,Mesiaš“ s jeho poradcami!!! A tak zatiaľ ,čo sa pán Dzurinda iste usmieva popod fúzky z týchto krokov ,,Mesiaša“ ,tak sa dnes smejú aj všetci tí ,ktorí dnes ďakujú ,,Mesiašovi’ za to,že to ,čo nedokonal nimi ,,odvolaný
“ pán politik ,tak to dokonal jeden ,,Mesiaš“ ,ktorý si ani len neuvedomuje jeho konanie na podnety tých,ktorí sú profesionáli v ich oboroch a nie takými babrakmi ,akým je on veľký ,,Mesiaš“ ,ktorý aj v tomto Smere sklamal predovšetkým sám seba a svoje ideály s ktorými vstupoval do veľkej politiky ako člen zločineckej KSČ pre ktorú ešte stihol novelizovať Zákon o treste smrti !!!

Takže ešte raz srdečná vďaka ty náš ,,Mesiaš“ ,ktorý si naplnil ideály tých proti ktorým bojuješ už roky vo všetkých sférach a boli a sú pre teba ,len politickými mrtvolami ,hyenami ,poloblaznami a nie gagajmi ,prďusmi a tarajmi tvojho rangu!!!

Nuž a čo na toto Smerovanie povedia ním oklamaní ,podvedení ,iste sklamaní a ztraumatizovaní jeho veriaci voli či dáju iste odpoveď už voľby do samosprávnych krajov ,ktorým predchádza práve prebiehajúca vládna kríza TROJZLEPENCA s hrozbou jeho rozpadu a predčasných volieb!!!

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

, ,Taneček „okolo PREZIDENTA z dielne na Súmračnej a nie len neho.

09.12.2018

To ,čo sa dnes deje vo vzťahu k prezidentom a to či už toho ,ktorý bol právoplatne zvoleným a pôsobí v tejto funkcii ,ale aj k tomu nadchádzajúcemu a to z ,,dielne" na Súmračnej a to zo strany viac »

Pogrom! ! !

30.11.2018

Aj takto by sa dalo dnes nazvať to ,čo sa dnes deje v jednej malej ale nádhernej krajine v srdci Európy ovládanej už roky jedným ,,človekom" a jemu podobných okolo neho ,ktorý je ale zodpovedným viac »

facebook, sociálna sieť

V USA zvažujú rekordnú pokutu pre Facebook

19.01.2019 09:11

Americké dozorné orgány zvažujú, že uložia internetovej spoločnosti Facebook rekordnú pokutu za nedostatočnú ochranu osobných údajov.

Alpy, hory, sneh, zima, Zugspitze

Vo Vysokých a Západných Tatrách trvá zvýšené lavínové nebezpečenstvo

19.01.2019 08:59

Hlavným lavínovým problémom ostáva previaty sneh z posledného sneženia.

putá, väzenie, väzeň, obvinený

Kolumbia žiada Kubu, aby zadržala mierových vyjednávačov ľavicovej povstaleckej skupiny

19.01.2019 08:42

ELN, ktorá má asi 1500 bojovníkov, je poslednou oficiálne existujúcou kolumbijskou povstaleckou skupinou.

Thajsko, Nasťa Rybka

Nasťa Rybka, ktorá údajne má dôkazy o spojení Trumpa a Kremľa, je vo väzení

19.01.2019 08:23

Nasťa Rybka bola zadržaná v rámci vyšetrovania kupliarstva.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 108450x
Priemerná čítanosť článkov: 1643x

Autor blogu

Kategórie