Založ si blog

JADRO! ! !

V tejto mojej kratkej úvahe sa nechcem venovať obsahu a významu samotného slova JADRO a ani spolu účasti Slovenska v JADRE silnej Európy ,ale o zmene mýslenia a rétoriky jedného tiež politika,ktorý veľmi rád vodu káže a COLU pije. Myslím si a som presvedčený o tom, že predovšetkým jeho stúpencom na Debata Pravda s.k.netreba pripomínať jeho retoriku z pred niekoľkých rokov v podobe ,,Červených kalerábov“ ,ktoré im tlačil do hláv a tak si ich pomaličky opantaval a hlavne kradol z košiara Otca národa ! Je pravdou ,že túto jeho stratégiu a scenáre mu písali iní a neviditeĺní ,ale pravdou je predovšetkým to,že mu ju zožrali aj s navíjakom tí ,ktorí pred tým verili nimi zradeného Otcovi národa a videli v ňom nového ,,Mesiáša“ a spasiteľa ich viery v návrat socialozmu a všetkému ,čo k nemu patrí ! Tento ich ,,Mesiaš“ ich ,ale nepotreboval na to aby mal komu čo sľubovať ,ale len na to aby ich dokonale zneužil a využil v prospech predovšetkým neviditeľných a v konečnom dôsledku aj jeho ega a mmocenských ambícií ! A tak ich aj preto roky neúnavne zvolaval na Zlety do športových hál, na oslávy MDŽ ,ale aj na rôzne štátne akcie pod jeho kuratelou usporiadavané si ich doslova za ich eura nechal zvážať a to len preto ,aby dal vyniknúť jeho egu a on sa mohol pred nimi blisnuť ako ten,ktorý im splní ich všetké želania ktoré im vidí na očiach . Ale ,čo im vlastne v
pozadí rychtovali jeho rôzni poradcovia z rôznych oblasti? Nuž zradu v podobe odklonu od ním sľubovaného a toľké roky propagovaného ! A to v tom zmysle ,že nie prilepenie sa k východu a budovanie svetlých zajtrajškov pod Kremeľskou hviezdou sa dožijú,ale že ich budúcnosť je v len a len v rukách EÚ,NATO a teraz už aj v JADRE s najsilnejšími z najsilneších v Európe!!!

A tak,ako je pravdou ,že za jeho nasilnou zmenou myslenia sú predovšetkým turbolencie v rámci EÚ a hlavne tlaky a smerovania jedného ministra s eurokomisárom ,tak presne tak je pravdou aj to ,že na túto cestu ich priviedol už pred vyše dvadsiatimi rokmi skutočný politik a tým nepochybne bol a aj je pán Dzurinda!!! Je paradoxné ,že to ,čo on vedel už vtedy keď nás vyviedol z pod jarma Mečiarizmu a viedol do EÚ a pod NATO ,tak na to prišiel až teraz ,,Mesiaš“ s jeho poradcami!!! A tak zatiaľ ,čo sa pán Dzurinda iste usmieva popod fúzky z týchto krokov ,,Mesiaša“ ,tak sa dnes smejú aj všetci tí ,ktorí dnes ďakujú ,,Mesiašovi’ za to,že to ,čo nedokonal nimi ,,odvolaný
“ pán politik ,tak to dokonal jeden ,,Mesiaš“ ,ktorý si ani len neuvedomuje jeho konanie na podnety tých,ktorí sú profesionáli v ich oboroch a nie takými babrakmi ,akým je on veľký ,,Mesiaš“ ,ktorý aj v tomto Smere sklamal predovšetkým sám seba a svoje ideály s ktorými vstupoval do veľkej politiky ako člen zločineckej KSČ pre ktorú ešte stihol novelizovať Zákon o treste smrti !!!

Takže ešte raz srdečná vďaka ty náš ,,Mesiaš“ ,ktorý si naplnil ideály tých proti ktorým bojuješ už roky vo všetkých sférach a boli a sú pre teba ,len politickými mrtvolami ,hyenami ,poloblaznami a nie gagajmi ,prďusmi a tarajmi tvojho rangu!!!

Nuž a čo na toto Smerovanie povedia ním oklamaní ,podvedení ,iste sklamaní a ztraumatizovaní jeho veriaci voli či dáju iste odpoveď už voľby do samosprávnych krajov ,ktorým predchádza práve prebiehajúca vládna kríza TROJZLEPENCA s hrozbou jeho rozpadu a predčasných volieb!!!

Únos

12.08.2018

ubehol skoro celý rok od únosu vietnamského občana žijúceho v Nemecku ,ktorý tam požiadal o azyl a aj o osobnú ochranu a o ktorom nevedelo prakticky do teraz celé Slovensko . Ale zrazu je o ňom viac »

Na východe už dávno nič nie je!

01.04.2018

aj táto veta v minulých dňoch ,,obletela" celú poslušnú Ficiliu a to tak,ako mnoho viet jedného už ,,zlikvidovaného" premiera v srdci Európy ,ktorý si ale pri rozlúčke na jeho definitívny viac »

Zatiaľ , čo SLUŠNÉ SLOVENSKO spalo. . . . .

28.03.2018

tak pod rúškom mlčania POSLUŠNEJ väčšiny FICILIE sa talianskou mafiou rozkrádalo! Dnes ,po vyše mesiaci od neuveriteľnej brutálnej vraždy jedného mladého a odvážneho investigativného viac »

Volkswagen Touareg II

Staré za nové. Volkswagen motivuje majiteľov starších dízlov

18.10.2018 11:16

Volkswagen v 14 nemeckých mestách odštartoval program, ktorým chce povzbudiť majiteľov starších dízlových vozidiel, aby ich vymenili za nové.

Francúzsko, záplavy

Záplavy vo Francúzsku si vyžiadali už 14 obetí

18.10.2018 10:30

Vo štvrtok sa obnovilo vyučovanie vo väčšine škôl regiónu postihnutého lejakmi a následnými záplavami.

kanada, marihuana

Kanaďania čakali na 'zlegalizovanú' marihuanu v dlhých radoch

18.10.2018 10:07

Po celej krajine sa otvorilo 111 legálnych obchodov s marihuanou.

SR polícia domové prehliadky kočner

Marian Kočner je obvinený zo zločinu krátenia dane a poistného

18.10.2018 09:58

Za zločin skrátenia dane a poistného hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 87972x
Priemerná čítanosť článkov: 1517x

Autor blogu

Kategórie