Založ si blog

JADRO! ! !

V tejto mojej kratkej úvahe sa nechcem venovať obsahu a významu samotného slova JADRO a ani spolu účasti Slovenska v JADRE silnej Európy ,ale o zmene mýslenia a rétoriky jedného tiež politika,ktorý veľmi rád vodu káže a COLU pije. Myslím si a som presvedčený o tom, že predovšetkým jeho stúpencom na Debata Pravda s.k.netreba pripomínať jeho retoriku z pred niekoľkých rokov v podobe ,,Červených kalerábov“ ,ktoré im tlačil do hláv a tak si ich pomaličky opantaval a hlavne kradol z košiara Otca národa ! Je pravdou ,že túto jeho stratégiu a scenáre mu písali iní a neviditeĺní ,ale pravdou je predovšetkým to,že mu ju zožrali aj s navíjakom tí ,ktorí pred tým verili nimi zradeného Otcovi národa a videli v ňom nového ,,Mesiáša“ a spasiteľa ich viery v návrat socialozmu a všetkému ,čo k nemu patrí ! Tento ich ,,Mesiaš“ ich ,ale nepotreboval na to aby mal komu čo sľubovať ,ale len na to aby ich dokonale zneužil a využil v prospech predovšetkým neviditeľných a v konečnom dôsledku aj jeho ega a mmocenských ambícií ! A tak ich aj preto roky neúnavne zvolaval na Zlety do športových hál, na oslávy MDŽ ,ale aj na rôzne štátne akcie pod jeho kuratelou usporiadavané si ich doslova za ich eura nechal zvážať a to len preto ,aby dal vyniknúť jeho egu a on sa mohol pred nimi blisnuť ako ten,ktorý im splní ich všetké želania ktoré im vidí na očiach . Ale ,čo im vlastne v
pozadí rychtovali jeho rôzni poradcovia z rôznych oblasti? Nuž zradu v podobe odklonu od ním sľubovaného a toľké roky propagovaného ! A to v tom zmysle ,že nie prilepenie sa k východu a budovanie svetlých zajtrajškov pod Kremeľskou hviezdou sa dožijú,ale že ich budúcnosť je v len a len v rukách EÚ,NATO a teraz už aj v JADRE s najsilnejšími z najsilneších v Európe!!!

A tak,ako je pravdou ,že za jeho nasilnou zmenou myslenia sú predovšetkým turbolencie v rámci EÚ a hlavne tlaky a smerovania jedného ministra s eurokomisárom ,tak presne tak je pravdou aj to ,že na túto cestu ich priviedol už pred vyše dvadsiatimi rokmi skutočný politik a tým nepochybne bol a aj je pán Dzurinda!!! Je paradoxné ,že to ,čo on vedel už vtedy keď nás vyviedol z pod jarma Mečiarizmu a viedol do EÚ a pod NATO ,tak na to prišiel až teraz ,,Mesiaš“ s jeho poradcami!!! A tak zatiaľ ,čo sa pán Dzurinda iste usmieva popod fúzky z týchto krokov ,,Mesiaša“ ,tak sa dnes smejú aj všetci tí ,ktorí dnes ďakujú ,,Mesiašovi’ za to,že to ,čo nedokonal nimi ,,odvolaný
“ pán politik ,tak to dokonal jeden ,,Mesiaš“ ,ktorý si ani len neuvedomuje jeho konanie na podnety tých,ktorí sú profesionáli v ich oboroch a nie takými babrakmi ,akým je on veľký ,,Mesiaš“ ,ktorý aj v tomto Smere sklamal predovšetkým sám seba a svoje ideály s ktorými vstupoval do veľkej politiky ako člen zločineckej KSČ pre ktorú ešte stihol novelizovať Zákon o treste smrti !!!

Takže ešte raz srdečná vďaka ty náš ,,Mesiaš“ ,ktorý si naplnil ideály tých proti ktorým bojuješ už roky vo všetkých sférach a boli a sú pre teba ,len politickými mrtvolami ,hyenami ,poloblaznami a nie gagajmi ,prďusmi a tarajmi tvojho rangu!!!

Nuž a čo na toto Smerovanie povedia ním oklamaní ,podvedení ,iste sklamaní a ztraumatizovaní jeho veriaci voli či dáju iste odpoveď už voľby do samosprávnych krajov ,ktorým predchádza práve prebiehajúca vládna kríza TROJZLEPENCA s hrozbou jeho rozpadu a predčasných volieb!!!

Na východe už dávno nič nie je!

01.04.2018

aj táto veta v minulých dňoch ,,obletela" celú poslušnú Ficiliu a to tak,ako mnoho viet jedného už ,,zlikvidovaného" premiera v srdci Európy ,ktorý si ale pri rozlúčke na jeho definitívny viac »

Zatiaľ , čo SLUŠNÉ SLOVENSKO spalo. . . . .

28.03.2018

tak pod rúškom mlčania POSLUŠNEJ väčšiny FICILIE sa talianskou mafiou rozkrádalo! Dnes ,po vyše mesiaci od neuveriteľnej brutálnej vraždy jedného mladého a odvážneho investigativného viac »

Bordel dáma a jeho nenahraditeľní a ne odvolateľní v cirkuse parlament!

25.03.2018

Je pravdou ,že dnes celé Slovensko žije v pochmúrnych časoch ,jeho slušní obyvatelia sú zhrození z pravdy ,ktorá sa pomaličky a iste začína predierať na svetlo sveta a to pod rúškom dvoj viac »

kataster, katastralny urad,

Kataster na jeseň rozšíri online služby

23.07.2018 13:00

Od októbra by sa mal kataster ešte výraznejšie priblížiť ľuďom. Od počítača, teda bez osobnej návštevy úradu a poplatkov, by sme toho mali vybaviť viac ako doteraz.

lekár očkovanie, vakcína, kliešte

Čínsku verejnosť pobúrila kauza chybných vakcín

23.07.2018 12:57

Spoločnosť Changsheng pri vakcíne proti besnote falzifikovala záznamy o výrobe a kontrole produktu a svojvoľne zmenila kritériá výrobného procesu.

alergia, nádcha, prechladnutie

Za nekosenie pozemkov s inváznymi rastlinami hrozia vysoké pokuty

23.07.2018 12:50

Momentálne je na zozname inváznych rastlín sedem bylín a štyri dreviny.

švédsko, požiar, les

Počet lesných požiarov vo Švédsku klesol na 27

23.07.2018 12:44

Na základe minulých skúseností sa očakáva, že v dôsledku stúpania teploty môžu vypuknúť nové požiare.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 81847x
Priemerná čítanosť článkov: 1436x

Autor blogu

Kategórie