Založ si blog

Keď sa v masmediach objaví meno prezidenta Slovenská , tak hneď sú aj všetky Červené rána bledšie!

A to presne také ,aké sú tváre tých,ktorí mu nevedie prísť na meno a denno denne sa na Debata .sk prezentujú svojou prízemnosťou a inteligenciou hojdacieho koníka ,alebo kohútika ,ktoré boli niekedy dávno súčasťou ich detstiev. Je síce jasné že to .čo dokazujú títo tiež diskutujúci ,ale aj poniektorí blogeri hovorí viac o nich samotných ,než o tom na ktorom sa tu doslova ,,odbavujú“ a predbiehajú sa jeden pred druhým so snahou uraziť hlavu štátu ,ale mnoho krát aj jeho rodinných príslušníkov a nevinné deti nevinímajúc. A presne tak sa deje aj dnes ,keď ,,opäť“zlyhala technika ,po koľkí krát už, a informáciu o tom priniesli media. Súdny a slušný človek sa už ani tak nepozastavuje pri týchto spravách nad reakciami tých ,ktorí sú traumatizovaní , frustrovaní a už aj trpia fóbiou pred menom hlavy štátu a mnohí mu dokonca prajú aj smrť ,ale skôr nad tým,čo za divadlo a s akým a koho scenárom sa dejú vecí okolo služobných ciest pána prezidenta. Len nedávno prebehli dve za sebou nasledujúce informácie o dvoj násobných technických príčinách ale aj havárii služobného vozidla v ktorom sedela hlava štátu. A tak iste nie len mňa napádajú otázky na kompetentného ,ktorý je priamo zodpovedným za technický stav techniky určenej pre najvyšších ústavných činiteľov. Lebo pokiaľ viem ,tak ešte ani pri jednej hlave štátu sa nedialo toľko tajuplných záhad ako v prípade tej ,ktorá spôsobila traumy a frustrácie nie len časti voli čov na Slovensku ,ale hlavne tomu ,ktorý sa postavil proti nemu zoči-voči vo voľbách prezidentských,ale aj cez jeho kanceláriu rôznym zákonom z dielne vládnuceho TROJZLEPENCA,ktorému velí jeden súdruh pod plukovník!!! Áno,presne ten súdruh podplukovník,ktorý už dlhšie nevie prísť na meno toho ,ktorý z neho spravil len štatistu a aj veľké Vrece zemiakov! A ktorý padol až tak hlboko ,že na základe scenára jeho verných žiada od neho refundáciu za lety ,ktoré mu odporúčal sám jeho ne od vola teľný minister!!! Ale aj ten ,ktorý sa po ne dožití Červeného rána 5.novembra stratil a nenabral odvahu vytiahnuť hlavu z piesku ani pri štátnom sviatku 17.novembra a neukázal sa ani pri jednej akcii pripomínajúcu mu jeho traumu z mladosti a tak to dokázal zahrať do autu až v deň nasledujúci pred mladými študentami ,ktorých si pozval na slávnostný obed ,ale len k oslavám Dňa študenstvá a už nie k oslavám tohto pre celé Slovensko významného sviatku!!!!
Nuž a aj kvôli správaniu sa toho ,ktorý vodu káže a len COLU pije sa vynára pre triezvo uvažujúceho a slušného človeka viacero otázok ohľadom jeho bezpečnosti ,keď vidí že ako poctivý platca daní nemá zabezpečenú ochranu ani najvyšší ústavný činiteľ!!! V minulých dňoch podal pán Harabín dva podnety na GP v súvislostiach s konaním vlády pána Dzurinu ,ale aj tej predposlednej na čele ktorej stál premier súčasný .A tento pán podal do konca aj trestné oznámenie na neznámeho páchateľa ,za spadnutý luster na jeho miesto ,kde v inkriminovanom čase chvála Pánu Bohu nesedel. A tak si myslím ,že aj na základe tohto prípadu a konania poškodeného ,by mala začať konať aj prezidentská kancelária a mala by sa vážnejšie zaoberať nad bezpečnosťou hlavy štátu!!!

Únos

12.08.2018

ubehol skoro celý rok od únosu vietnamského občana žijúceho v Nemecku ,ktorý tam požiadal o azyl a aj o osobnú ochranu a o ktorom nevedelo prakticky do teraz celé Slovensko . Ale zrazu je o ňom viac »

Na východe už dávno nič nie je!

01.04.2018

aj táto veta v minulých dňoch ,,obletela" celú poslušnú Ficiliu a to tak,ako mnoho viet jedného už ,,zlikvidovaného" premiera v srdci Európy ,ktorý si ale pri rozlúčke na jeho definitívny viac »

Zatiaľ , čo SLUŠNÉ SLOVENSKO spalo. . . . .

28.03.2018

tak pod rúškom mlčania POSLUŠNEJ väčšiny FICILIE sa talianskou mafiou rozkrádalo! Dnes ,po vyše mesiaci od neuveriteľnej brutálnej vraždy jedného mladého a odvážneho investigativného viac »

merkel, putin

Nord Stream 2, Ukrajina či Sýria. Merkelová má s Putinom čo preberať

18.08.2018 20:41

Nemecká kancelárka Merkelová a ruský prezident Putin uviedli, že na svojom stretnutí budú hovoriť aj o vyhliadkach na mierovú misiu OSN na východe Ukrajiny.

most, janov

Správca diaľnice v Janove predstúpil pred verejnosť. Ponúkol milióny, nie však ospravedlnenie

18.08.2018 20:23

Pred novinármi dnes popoludní prvýkrát od zrútenia časti viaduktu v Janove stálo vedenie spoločnosti, ktorá diaľnicu A10 aj s Morandiho mostom spravuje.

Erdogan

Erdogana opäť zvolili za šéfa Strany spravodlivosti a rozvoja

18.08.2018 19:35

Tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana znova zvolili za predsedu vládnucej islamsko-konzervatívnej Strany spravodlivosti a rozvoja.

počasie, leto, teplo, horúčavy

Horúčavy potrápia obyvateľov západného a južného Slovenska, SHMÚ vydal výstrahy

18.08.2018 18:46

Vysoké teploty vzduchu sa v nedeľu (19.8.) môžu vyskytnúť na území západného a južného Slovenska.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 84887x
Priemerná čítanosť článkov: 1464x

Autor blogu

Kategórie