Založ si blog

Keď sa v masmediach objaví meno prezidenta Slovenská , tak hneď sú aj všetky Červené rána bledšie!

A to presne také ,aké sú tváre tých,ktorí mu nevedie prísť na meno a denno denne sa na Debata .sk prezentujú svojou prízemnosťou a inteligenciou hojdacieho koníka ,alebo kohútika ,ktoré boli niekedy dávno súčasťou ich detstiev. Je síce jasné že to .čo dokazujú títo tiež diskutujúci ,ale aj poniektorí blogeri hovorí viac o nich samotných ,než o tom na ktorom sa tu doslova ,,odbavujú“ a predbiehajú sa jeden pred druhým so snahou uraziť hlavu štátu ,ale mnoho krát aj jeho rodinných príslušníkov a nevinné deti nevinímajúc. A presne tak sa deje aj dnes ,keď ,,opäť“zlyhala technika ,po koľkí krát už, a informáciu o tom priniesli media. Súdny a slušný človek sa už ani tak nepozastavuje pri týchto spravách nad reakciami tých ,ktorí sú traumatizovaní , frustrovaní a už aj trpia fóbiou pred menom hlavy štátu a mnohí mu dokonca prajú aj smrť ,ale skôr nad tým,čo za divadlo a s akým a koho scenárom sa dejú vecí okolo služobných ciest pána prezidenta. Len nedávno prebehli dve za sebou nasledujúce informácie o dvoj násobných technických príčinách ale aj havárii služobného vozidla v ktorom sedela hlava štátu. A tak iste nie len mňa napádajú otázky na kompetentného ,ktorý je priamo zodpovedným za technický stav techniky určenej pre najvyšších ústavných činiteľov. Lebo pokiaľ viem ,tak ešte ani pri jednej hlave štátu sa nedialo toľko tajuplných záhad ako v prípade tej ,ktorá spôsobila traumy a frustrácie nie len časti voli čov na Slovensku ,ale hlavne tomu ,ktorý sa postavil proti nemu zoči-voči vo voľbách prezidentských,ale aj cez jeho kanceláriu rôznym zákonom z dielne vládnuceho TROJZLEPENCA,ktorému velí jeden súdruh pod plukovník!!! Áno,presne ten súdruh podplukovník,ktorý už dlhšie nevie prísť na meno toho ,ktorý z neho spravil len štatistu a aj veľké Vrece zemiakov! A ktorý padol až tak hlboko ,že na základe scenára jeho verných žiada od neho refundáciu za lety ,ktoré mu odporúčal sám jeho ne od vola teľný minister!!! Ale aj ten ,ktorý sa po ne dožití Červeného rána 5.novembra stratil a nenabral odvahu vytiahnuť hlavu z piesku ani pri štátnom sviatku 17.novembra a neukázal sa ani pri jednej akcii pripomínajúcu mu jeho traumu z mladosti a tak to dokázal zahrať do autu až v deň nasledujúci pred mladými študentami ,ktorých si pozval na slávnostný obed ,ale len k oslavám Dňa študenstvá a už nie k oslavám tohto pre celé Slovensko významného sviatku!!!!
Nuž a aj kvôli správaniu sa toho ,ktorý vodu káže a len COLU pije sa vynára pre triezvo uvažujúceho a slušného človeka viacero otázok ohľadom jeho bezpečnosti ,keď vidí že ako poctivý platca daní nemá zabezpečenú ochranu ani najvyšší ústavný činiteľ!!! V minulých dňoch podal pán Harabín dva podnety na GP v súvislostiach s konaním vlády pána Dzurinu ,ale aj tej predposlednej na čele ktorej stál premier súčasný .A tento pán podal do konca aj trestné oznámenie na neznámeho páchateľa ,za spadnutý luster na jeho miesto ,kde v inkriminovanom čase chvála Pánu Bohu nesedel. A tak si myslím ,že aj na základe tohto prípadu a konania poškodeného ,by mala začať konať aj prezidentská kancelária a mala by sa vážnejšie zaoberať nad bezpečnosťou hlavy štátu!!!

ROK po nás , ROK pred nami. . . .

24.12.2017

A je tu opäť čas analýz ,konštatovaní a vyhodnocovania ,ale predovšetkým čas na zamyslenie sa každého jedného z nás sa nad našimi činnosťami v roku ,ktorý nás opúšťa a v ktorom sme viac »

Cirkus á la Fico . .. .

14.12.2017

Ako ináč sa dá nazvať ďalšie číslo pod šapitóm cirkusu FICO vo Ficilii v ohľade tlaku jeho direktora na hlavu štátu na čím skoršie vymenovanie ním navrhnutých jeho troch kandidátov viac »

POKORA a Birmovany komunista. . . . . .

10.12.2017

POKORA je stav vedomia ,uvedomenia si vlastných slabosti ako nedostatkov a podriadenosti ale aj správania sa podľa toho. Byť pokorným znamená uvedomiť si svoju vlastnú malosť , nedokonalosť ale viac »

salih muslim

V Prahe údajne zadržali bývalého lídra sýrskych Kurdov

25.02.2018 13:28

Sálih Muslim figuruje s takzvaným červeným upozornením aj na zozname medzinárodne hľadaných osôb Interpolu.

Hongkong, Čína, Si Ťin-pching

Počet mandátov čínskeho prezidenta bude neobmedzený

25.02.2018 13:16

Rozhodnutie o zrušení obmedzenia sa očakávalo. Z Pekingu sa už dlhšie šírili informácie, podľa ktorých by mal súčasný prezident zostať pri moci aj po vypršaní jeho druhého mandátu.

parlament, poslanci, OĽaNO

Platy poslancov by mohli vzrásť až o 300 eur

25.02.2018 11:40

po zmenách by už plat poslancov nemal byť rozdelený na dve časti. Paušálne náhrady by sa mali pripojiť k základnému platu.

počasie zima mrazy sneh príroda

Mrazy udreli v plnej sile, budú pokračovať a môžu atakovať až mínus 30°C

25.02.2018 11:22

Najchladnejšie ráno tejto zimy mali v nedeľu aj v Liptovskej Tepličke -23,4 stupňa Celzia.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 64982x
Priemerná čítanosť článkov: 1226x

Autor blogu

Kategórie