Založ si blog

ACH BOŽE , AKO HLBOKO UŽ KLESOL. . . . . ?

Túto a nie len túto otázku som si položil ,a iste aj mnohí slušní občania tohto štátu, pri verejne avizovanej faktúre za lety s vládnym špeciálom od predsedu vlády pánovi prezidentovi a myslel som si že už hlbšie klesnúť nemôže. Ale som sa opäť mýlil a to presne tak isto ako aj jeho už bývalí voliči ,ktorí poväčšine stúpli z kaluže do blata, keď sa rozhodli zameniť červené rána na hnedé. A tak viac s úsmevom než s úžasom ,kam až môže klesnúť ,,človek“ posadnutý vládnutím ,som počúval ,ale aj čítal jeho vyjadrenie na adresu všetkých zamestnávateľov ,ktorí doteraz nepochopili ,čo to znamená pracovať nočné ,,šichty“ ,aké je to namáhavé a bla ,bla…..bla…. a všetko čo je s touto ,,šichtou“ spojené o čom ale vedia noční,,šichtári“ už celé desaťročia ,ale on ,,Veľký človiečik“ až teraz objavil Ameriku a zrejme aj teplú vodu a na dôkaz jeho tvrdenia sa rozhodol tento krát odpracovať AŽ jednú nočnú ,,šichtu“ ,aby si sám potvrdil jeho vlastné slová!!!! A to presne tak,ako to spravil vtedy keď sa bol hrať na baníka v Horno Nitrianských baniach a po jeho sfáraní v týchto baniach zostali len palety alobalu!!! No možná bude aj priamy prenos aspoň vo verejno právnej RTVS a on bude hlavným hrdinom v jeho BALADE po celú noc!Takže ,nie aby si napred overil ,vyskúšal,odpracoval ,ale napred opísal ,posúdil a hlavne odsúdil !Nuž a teraz mu jeho ,,kompetentní“ hľadajú fabriku v ktorej bude ťažko pracovať a krv potiť a to presne tak,ako tí ktorých chcel osloviť a spraviť si z nich terč jeho pochopenia a súcitu s nimi. Ale tí sa ho v duchu pýtajú ,kde to vlastne bol doteraz a kde to vlastne žil? Ale hlavne ,že prečo až teraz,keď sa vie o práci v noci už dávno svoje! Čo vlastne chcel a chce opäť prekryť týmto farizejstvom a kto mu to vôbec opäť poradil aby UDREL na strunu proletariátu,ktorý v nemom úžase sleduje jeho prebudenú lásku a starosť o neho!!! Čo sa to vlastne deje v jeho strane ale hlavne v hlave ,že pri jeho nezastavitelnom páde už nie schopným ani vnímať realitu bežných občanov ,ale iste ani konanie jeho ne od vola teľných a ne nahraditeľných súdruhov podpredsedov strany ,ktorí abdikujú na svoje funkcie v jeho strane jeden po druhom??? Čo sa to vlastne zrazu deje v hlave ,,človeka“ .ktorý nevie prehrávať nedokáže pochopiť a nechce pripustiť ,že je koniec a aj jeho ,,Umieračik“ už začína potichučky zvoniť naprieč celým Slovenskom? Alebo ,ako je vôbec možné ,že aj po desať ročnom plienení tejto naozaj prekrásnej krajiny a bedačení jej obyvateľov ,ich neustáleho zadlžovania a nespočetných kauzách s ktorými sme už praktický denno denne konfrontovaní , že sa ešte dokáže postaviť pre televízne kamery a jeho proletariat a s pretvárkou jemu vlastnom sa ide biť do jeho ,,vytrenovanej“ no chorej hrude za to ,čo už dávno prehral a premrhal aj s jeho lumpen partiou ,ktorá pomaličky začína opúšťať jeho potapájucu sa loď s názvom SMER???
Iste nie je mnohým z nás ťažké pochopiť tohto ,,človiečika“ ako hračku v rukách iných ,byť k nemu empatickým a uvedomiť si jeho postavenie do ktorého sa dostal sám! A to predovšetkým s posadnutim panovať a vládnuť za každú cenu a za akékoľvek množstvo obetí až tak,že sa nakoniec on sám stal vlastnou obeťou chúťok neviditeľných ,ale aj jeho vlastných! Lebo ako sa dá ináč pochopiť takýto ,,človiečik“ ,ktorý nedokáže pochopiť ,uvedomiť si a hlavne stratí schopnosť empatie k tým ,ktorí mu to doslova jedno celé a strašne dlhé desaťročie umožňovali a na koniec aj trpeli!!! A aj preto je tu dnes na mieste odkaz pre neho ,,človiečika“:
,,JEDINÁ SKUTOČNÁ CHYBA JE TÁ ,Z KTOREJ SI SA NIČ NENAUČIL!!!“

Pomsta alebo návrat do rokov normalizácie v minulom storočí? ? ?

14.11.2018

Ako ináč sa dá dnes nazvať to,čo tu od prehratých prezidentských volieb až do dnešných dni stvára jeden nevydarený Birmovanx komunista,ktorému sa priamo pred jeho očami a pod jeho nohami viac »

Pyrrhovo víťazstvo! ! !

12.11.2018

S úsmevom na tvári som si včera aj ja vypočul v priamom prenose na TA3 Ódu na Víťazstvo z úst naj povolanejšieho a toho ,ktorý je už len smutným štatistom jeho pádu ,ale aj jeho strany a viac »

FICO BONAPARTE

08.11.2018

..ste len obyčajní prďusi ,gagaji ,klamari a taraji .....to chcete aby vám vládli blázni ,poloblázni a ľudia ktorí sa chcú dostať k moci za každú cenu ??? Aj takýmto spôsobom sa v minulosti viac »

Chášakdží

USA uvalili pre vraždu Chášakdžího sankcie na 17 Saudskoarabov

15.11.2018 17:22

Medzi sankcionovanými sú aj poprední poradcovia korunného princa.

dopravná nehoda, havária

Pri obci Nižná Myšľa narazilo auto do ľudí, zranili sa aj tri deti

15.11.2018 17:06, aktualizované: 17:34

Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.

nemecko, norimberg, zrážka, autobus, hasič

V Norimbergu sa zrazili dva autobusy, najmenej 40 ľudí je zranených

15.11.2018 16:33

Medzi zranenými sú aj deti. Príčina havárie zatiaľ nie je známa.

Spravodlivosť, súd, súdnictvo, kladivko

Začali sa pojednávania o krivých výpovediach Rómov v kauze policajnej razie

15.11.2018 16:23

Šestica obžalovaných Rómov tvrdí, že policajti zasahovali brutálne a bezdôvodne ich bili.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 95851x
Priemerná čítanosť článkov: 1546x

Autor blogu

Kategórie