Založ si blog

ACH BOŽE , AKO HLBOKO UŽ KLESOL. . . . . ?

Túto a nie len túto otázku som si položil ,a iste aj mnohí slušní občania tohto štátu, pri verejne avizovanej faktúre za lety s vládnym špeciálom od predsedu vlády pánovi prezidentovi a myslel som si že už hlbšie klesnúť nemôže. Ale som sa opäť mýlil a to presne tak isto ako aj jeho už bývalí voliči ,ktorí poväčšine stúpli z kaluže do blata, keď sa rozhodli zameniť červené rána na hnedé. A tak viac s úsmevom než s úžasom ,kam až môže klesnúť ,,človek“ posadnutý vládnutím ,som počúval ,ale aj čítal jeho vyjadrenie na adresu všetkých zamestnávateľov ,ktorí doteraz nepochopili ,čo to znamená pracovať nočné ,,šichty“ ,aké je to namáhavé a bla ,bla…..bla…. a všetko čo je s touto ,,šichtou“ spojené o čom ale vedia noční,,šichtári“ už celé desaťročia ,ale on ,,Veľký človiečik“ až teraz objavil Ameriku a zrejme aj teplú vodu a na dôkaz jeho tvrdenia sa rozhodol tento krát odpracovať AŽ jednú nočnú ,,šichtu“ ,aby si sám potvrdil jeho vlastné slová!!!! A to presne tak,ako to spravil vtedy keď sa bol hrať na baníka v Horno Nitrianských baniach a po jeho sfáraní v týchto baniach zostali len palety alobalu!!! No možná bude aj priamy prenos aspoň vo verejno právnej RTVS a on bude hlavným hrdinom v jeho BALADE po celú noc!Takže ,nie aby si napred overil ,vyskúšal,odpracoval ,ale napred opísal ,posúdil a hlavne odsúdil !Nuž a teraz mu jeho ,,kompetentní“ hľadajú fabriku v ktorej bude ťažko pracovať a krv potiť a to presne tak,ako tí ktorých chcel osloviť a spraviť si z nich terč jeho pochopenia a súcitu s nimi. Ale tí sa ho v duchu pýtajú ,kde to vlastne bol doteraz a kde to vlastne žil? Ale hlavne ,že prečo až teraz,keď sa vie o práci v noci už dávno svoje! Čo vlastne chcel a chce opäť prekryť týmto farizejstvom a kto mu to vôbec opäť poradil aby UDREL na strunu proletariátu,ktorý v nemom úžase sleduje jeho prebudenú lásku a starosť o neho!!! Čo sa to vlastne deje v jeho strane ale hlavne v hlave ,že pri jeho nezastavitelnom páde už nie schopným ani vnímať realitu bežných občanov ,ale iste ani konanie jeho ne od vola teľných a ne nahraditeľných súdruhov podpredsedov strany ,ktorí abdikujú na svoje funkcie v jeho strane jeden po druhom??? Čo sa to vlastne zrazu deje v hlave ,,človeka“ .ktorý nevie prehrávať nedokáže pochopiť a nechce pripustiť ,že je koniec a aj jeho ,,Umieračik“ už začína potichučky zvoniť naprieč celým Slovenskom? Alebo ,ako je vôbec možné ,že aj po desať ročnom plienení tejto naozaj prekrásnej krajiny a bedačení jej obyvateľov ,ich neustáleho zadlžovania a nespočetných kauzách s ktorými sme už praktický denno denne konfrontovaní , že sa ešte dokáže postaviť pre televízne kamery a jeho proletariat a s pretvárkou jemu vlastnom sa ide biť do jeho ,,vytrenovanej“ no chorej hrude za to ,čo už dávno prehral a premrhal aj s jeho lumpen partiou ,ktorá pomaličky začína opúšťať jeho potapájucu sa loď s názvom SMER???
Iste nie je mnohým z nás ťažké pochopiť tohto ,,človiečika“ ako hračku v rukách iných ,byť k nemu empatickým a uvedomiť si jeho postavenie do ktorého sa dostal sám! A to predovšetkým s posadnutim panovať a vládnuť za každú cenu a za akékoľvek množstvo obetí až tak,že sa nakoniec on sám stal vlastnou obeťou chúťok neviditeľných ,ale aj jeho vlastných! Lebo ako sa dá ináč pochopiť takýto ,,človiečik“ ,ktorý nedokáže pochopiť ,uvedomiť si a hlavne stratí schopnosť empatie k tým ,ktorí mu to doslova jedno celé a strašne dlhé desaťročie umožňovali a na koniec aj trpeli!!! A aj preto je tu dnes na mieste odkaz pre neho ,,človiečika“:
,,JEDINÁ SKUTOČNÁ CHYBA JE TÁ ,Z KTOREJ SI SA NIČ NENAUČIL!!!“

Únos

12.08.2018

ubehol skoro celý rok od únosu vietnamského občana žijúceho v Nemecku ,ktorý tam požiadal o azyl a aj o osobnú ochranu a o ktorom nevedelo prakticky do teraz celé Slovensko . Ale zrazu je o ňom viac »

Na východe už dávno nič nie je!

01.04.2018

aj táto veta v minulých dňoch ,,obletela" celú poslušnú Ficiliu a to tak,ako mnoho viet jedného už ,,zlikvidovaného" premiera v srdci Európy ,ktorý si ale pri rozlúčke na jeho definitívny viac »

Zatiaľ , čo SLUŠNÉ SLOVENSKO spalo. . . . .

28.03.2018

tak pod rúškom mlčania POSLUŠNEJ väčšiny FICILIE sa talianskou mafiou rozkrádalo! Dnes ,po vyše mesiaci od neuveriteľnej brutálnej vraždy jedného mladého a odvážneho investigativného viac »

merkel, putin

Nord Stream 2, Ukrajina či Sýria. Merkelová má s Putinom čo preberať

18.08.2018 20:41

Nemecká kancelárka Merkelová a ruský prezident Putin uviedli, že na svojom stretnutí budú hovoriť aj o vyhliadkach na mierovú misiu OSN na východe Ukrajiny.

most, janov

Správca diaľnice v Janove predstúpil pred verejnosť. Ponúkol milióny, nie však ospravedlnenie

18.08.2018 20:23

Pred novinármi dnes popoludní prvýkrát od zrútenia časti viaduktu v Janove stálo vedenie spoločnosti, ktorá diaľnicu A10 aj s Morandiho mostom spravuje.

Erdogan

Erdogana opäť zvolili za šéfa Strany spravodlivosti a rozvoja

18.08.2018 19:35

Tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana znova zvolili za predsedu vládnucej islamsko-konzervatívnej Strany spravodlivosti a rozvoja.

počasie, leto, teplo, horúčavy

Horúčavy potrápia obyvateľov západného a južného Slovenska, SHMÚ vydal výstrahy

18.08.2018 18:46

Vysoké teploty vzduchu sa v nedeľu (19.8.) môžu vyskytnúť na území západného a južného Slovenska.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 84885x
Priemerná čítanosť článkov: 1464x

Autor blogu

Kategórie