Založ si blog

Pst, birmovaný komunista spí. . . Alebo cirkus à la Fico! ! !

takejto a jej podobným narážkam som sa včera dožil v jednej pivárni ,kde som si odskočil na jednu kávu a bol svedkom nespočetných debát za stolami plných pivného moku ,ktorý rozviazoval jazyky a uvoľňoval emócie diskutujúcich na tému heroickeho výkonu jedného Birmovaného komunistu ,ktorý splnil sen mnohým jeho voli čom ,ale aj sám sebe a na vlastnej koži si vyskúšal už v pokročilom veku po prvý krát v živote čo obnáša práca v noci a tak si potvrdil jeho vlastné slová a tvrdenia ,ktoré vyriekol v minulých dňoch na adresu pištiacich a plačúcich podnikateľov a zamestnávateľov. Názory za stolami na teatro a jeho heroicky výkon ,ktoré sa striedali s výbuchmi smiechu a častým ,,čit ,Birmovany komunista sladko spí po dobre vykonanej práci“,nemali konca.
Ale nechajme Birmovaného komunistu radšej spať aj naďalej v jeho zaslúženom spánku po ťažkej a krvopotnej šichte a nevyrušujme ho v jeho snoch o Červených ranách a pozrime sa na to ,čo vlastne dokázal teátrom na nočnej smene a k čomu má vlastne slúžiť. Nuž tak okrem toho ,že tak ,ako on, tak aj jeho ,,jednosmenný“ zamestnávateľ porušili naraz niekoľko platných zákonov zo ZP a dokázali ,že to čo nie je dovolené Pánovi je vždy dovolené volovi! Ale ,čo už veď nie všetci sme vy vol ení a nie všetci ani birmovaní a s možnosťou nepykať za svoje skutky,činy ,priestupky a aj hriechy. Ale keďže sme si z jeho strany už akosi zvykli ,tak poďme radšej ďalej a pozrime sa ,čo takáto šichta dá ,,človeku“ a ako ho obohatí,keď ten sa už pred ňou vyjadroval o nej tak,ako keby robil nočné aspoň desať rokov v jednom kuse a aj lámal na nich rekordy vo výkonoch presne tak,ako niekedy za bájneho komunistu členovia BSP! Nuž ja si myslím ,že okrem posilnenia jeho afirmácie nič ,ale zato sa opäť poriadne zviditeľnil a odkázal svojím voli čom len to,že aj v tomto prípade bolo ráno múdrejšie večera a jeho teátro za pásom bolo len satisfakciou za niečo ,čo on chápal ako obrovskú výhru ,no tí ktorých sa týkala ju vidia ináč a radšej abdikujú na svoje posty!!! Ale nepredbiehajme a počkajme sa na dialektiku tejto na čierno vykonanej práce a až potom súďme ! Lebo ,čo keď práve po tejto šichte sa v ňom zobudí aj svedomie a on zrazu uvidí jeho voli čov ,ako tých, ktorí dlhé desaťročia pracovali v socializme v trojsmenných prevádzkach a dnes berú dôchodky aj za prácu ,za ťažké a namáhavé nočné šichty, len v podobe žobračeniek,ktoré aj v dobe Ekonomického zázraku Tigra Európskej ekonomiky musia obracať v rukách doslova každý jeden cent ! A už nemajú ani sily na to aby kládli odpor pri cenovkách a to hlavne základných potravín v obchodoch a tak sa radšej zadlžujú a berú pôžičky na pôžičky!!! Nuž ja dúfam,že po prebudení sa do reality a nie Červeného rána uvidí tento nevydarený Birmovany komunista práve ich a nie pištiacich a plačúcich zamestnávateľov ,ktorí ešte vždy tiež nič nepochopili a jednoducho sa ani oni nechcú spravodlivejšie podieľať na pre rozdeľovaní ziskov v ich firmách! A to presne tak,ako aj štát ako zamestnávateľ ,ktorý aj v prípade príplatkov za nad časy,nočné smeny , trináste a štrnáste platy ,nie je schopným dať aj jeho zamestnancom,ale rôznymi ťahmi a trikmi s číslami a percentami ich o ne oberá!!!
Nuž,čo už len povedať vážení záverom na precitnutie jedného nevydareného Birmovaného komunistu ,ktorí sa ani po 5.novembri neprebúdza s jeho voli čmi do rán Červených,ale len reálnych ,po ktorých nasledujú ťažké dni s bojom o holé prežitie pri cenách v obchodoch,v čakárniach pri lekároch,v lekárňach,ale aj na cestách ,na úradoch ,súdoch a v rôznych štátnych inštitúciach ,kde im dochádza trpezlivosť,nervy ale už aj silná viera v ich ,,MESIÁŠA“ ,ktorý im už jedno celé desaťročie vodu káže a pritom on sám s jeho ,,vernými“len COLU pije! A potom prichádzajú na rád v mnohých prípadoch z pomedzí jeho verných už len dlhé a ťažké bezsenné noci ,po ktorých by sa mnohí už radšej ani nechceli zobudiť už do žiadneho a to nie len Červeného rána…..???

Únos

12.08.2018

ubehol skoro celý rok od únosu vietnamského občana žijúceho v Nemecku ,ktorý tam požiadal o azyl a aj o osobnú ochranu a o ktorom nevedelo prakticky do teraz celé Slovensko . Ale zrazu je o ňom viac »

Na východe už dávno nič nie je!

01.04.2018

aj táto veta v minulých dňoch ,,obletela" celú poslušnú Ficiliu a to tak,ako mnoho viet jedného už ,,zlikvidovaného" premiera v srdci Európy ,ktorý si ale pri rozlúčke na jeho definitívny viac »

Zatiaľ , čo SLUŠNÉ SLOVENSKO spalo. . . . .

28.03.2018

tak pod rúškom mlčania POSLUŠNEJ väčšiny FICILIE sa talianskou mafiou rozkrádalo! Dnes ,po vyše mesiaci od neuveriteľnej brutálnej vraždy jedného mladého a odvážneho investigativného viac »

Volkswagen Touareg II

Staré za nové. Volkswagen motivuje majiteľov starších dízlov

18.10.2018 11:16

Volkswagen v 14 nemeckých mestách odštartoval program, ktorým chce povzbudiť majiteľov starších dízlových vozidiel, aby ich vymenili za nové.

Francúzsko, záplavy

Záplavy vo Francúzsku si vyžiadali už 14 obetí

18.10.2018 10:30

Vo štvrtok sa obnovilo vyučovanie vo väčšine škôl regiónu postihnutého lejakmi a následnými záplavami.

kanada, marihuana

Kanaďania čakali na 'zlegalizovanú' marihuanu v dlhých radoch

18.10.2018 10:07

Po celej krajine sa otvorilo 111 legálnych obchodov s marihuanou.

SR polícia domové prehliadky kočner

Marian Kočner je obvinený zo zločinu krátenia dane a poistného

18.10.2018 09:58

Za zločin skrátenia dane a poistného hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 87960x
Priemerná čítanosť článkov: 1517x

Autor blogu

Kategórie