Založ si blog

Pst, birmovaný komunista spí. . . Alebo cirkus à la Fico! ! !

takejto a jej podobným narážkam som sa včera dožil v jednej pivárni ,kde som si odskočil na jednu kávu a bol svedkom nespočetných debát za stolami plných pivného moku ,ktorý rozviazoval jazyky a uvoľňoval emócie diskutujúcich na tému heroickeho výkonu jedného Birmovaného komunistu ,ktorý splnil sen mnohým jeho voli čom ,ale aj sám sebe a na vlastnej koži si vyskúšal už v pokročilom veku po prvý krát v živote čo obnáša práca v noci a tak si potvrdil jeho vlastné slová a tvrdenia ,ktoré vyriekol v minulých dňoch na adresu pištiacich a plačúcich podnikateľov a zamestnávateľov. Názory za stolami na teatro a jeho heroicky výkon ,ktoré sa striedali s výbuchmi smiechu a častým ,,čit ,Birmovany komunista sladko spí po dobre vykonanej práci“,nemali konca.
Ale nechajme Birmovaného komunistu radšej spať aj naďalej v jeho zaslúženom spánku po ťažkej a krvopotnej šichte a nevyrušujme ho v jeho snoch o Červených ranách a pozrime sa na to ,čo vlastne dokázal teátrom na nočnej smene a k čomu má vlastne slúžiť. Nuž tak okrem toho ,že tak ,ako on, tak aj jeho ,,jednosmenný“ zamestnávateľ porušili naraz niekoľko platných zákonov zo ZP a dokázali ,že to čo nie je dovolené Pánovi je vždy dovolené volovi! Ale ,čo už veď nie všetci sme vy vol ení a nie všetci ani birmovaní a s možnosťou nepykať za svoje skutky,činy ,priestupky a aj hriechy. Ale keďže sme si z jeho strany už akosi zvykli ,tak poďme radšej ďalej a pozrime sa ,čo takáto šichta dá ,,človeku“ a ako ho obohatí,keď ten sa už pred ňou vyjadroval o nej tak,ako keby robil nočné aspoň desať rokov v jednom kuse a aj lámal na nich rekordy vo výkonoch presne tak,ako niekedy za bájneho komunistu členovia BSP! Nuž ja si myslím ,že okrem posilnenia jeho afirmácie nič ,ale zato sa opäť poriadne zviditeľnil a odkázal svojím voli čom len to,že aj v tomto prípade bolo ráno múdrejšie večera a jeho teátro za pásom bolo len satisfakciou za niečo ,čo on chápal ako obrovskú výhru ,no tí ktorých sa týkala ju vidia ináč a radšej abdikujú na svoje posty!!! Ale nepredbiehajme a počkajme sa na dialektiku tejto na čierno vykonanej práce a až potom súďme ! Lebo ,čo keď práve po tejto šichte sa v ňom zobudí aj svedomie a on zrazu uvidí jeho voli čov ,ako tých, ktorí dlhé desaťročia pracovali v socializme v trojsmenných prevádzkach a dnes berú dôchodky aj za prácu ,za ťažké a namáhavé nočné šichty, len v podobe žobračeniek,ktoré aj v dobe Ekonomického zázraku Tigra Európskej ekonomiky musia obracať v rukách doslova každý jeden cent ! A už nemajú ani sily na to aby kládli odpor pri cenovkách a to hlavne základných potravín v obchodoch a tak sa radšej zadlžujú a berú pôžičky na pôžičky!!! Nuž ja dúfam,že po prebudení sa do reality a nie Červeného rána uvidí tento nevydarený Birmovany komunista práve ich a nie pištiacich a plačúcich zamestnávateľov ,ktorí ešte vždy tiež nič nepochopili a jednoducho sa ani oni nechcú spravodlivejšie podieľať na pre rozdeľovaní ziskov v ich firmách! A to presne tak,ako aj štát ako zamestnávateľ ,ktorý aj v prípade príplatkov za nad časy,nočné smeny , trináste a štrnáste platy ,nie je schopným dať aj jeho zamestnancom,ale rôznymi ťahmi a trikmi s číslami a percentami ich o ne oberá!!!
Nuž,čo už len povedať vážení záverom na precitnutie jedného nevydareného Birmovaného komunistu ,ktorí sa ani po 5.novembri neprebúdza s jeho voli čmi do rán Červených,ale len reálnych ,po ktorých nasledujú ťažké dni s bojom o holé prežitie pri cenách v obchodoch,v čakárniach pri lekároch,v lekárňach,ale aj na cestách ,na úradoch ,súdoch a v rôznych štátnych inštitúciach ,kde im dochádza trpezlivosť,nervy ale už aj silná viera v ich ,,MESIÁŠA“ ,ktorý im už jedno celé desaťročie vodu káže a pritom on sám s jeho ,,vernými“len COLU pije! A potom prichádzajú na rád v mnohých prípadoch z pomedzí jeho verných už len dlhé a ťažké bezsenné noci ,po ktorých by sa mnohí už radšej ani nechceli zobudiť už do žiadneho a to nie len Červeného rána…..???

Na východe už dávno nič nie je!

01.04.2018

aj táto veta v minulých dňoch ,,obletela" celú poslušnú Ficiliu a to tak,ako mnoho viet jedného už ,,zlikvidovaného" premiera v srdci Európy ,ktorý si ale pri rozlúčke na jeho definitívny viac »

Zatiaľ , čo SLUŠNÉ SLOVENSKO spalo. . . . .

28.03.2018

tak pod rúškom mlčania POSLUŠNEJ väčšiny FICILIE sa talianskou mafiou rozkrádalo! Dnes ,po vyše mesiaci od neuveriteľnej brutálnej vraždy jedného mladého a odvážneho investigativného viac »

Bordel dáma a jeho nenahraditeľní a ne odvolateľní v cirkuse parlament!

25.03.2018

Je pravdou ,že dnes celé Slovensko žije v pochmúrnych časoch ,jeho slušní obyvatelia sú zhrození z pravdy ,ktorá sa pomaličky a iste začína predierať na svetlo sveta a to pod rúškom dvoj viac »

kataster, katastralny urad,

Kataster na jeseň rozšíri online služby

23.07.2018 13:00

Od októbra by sa mal kataster ešte výraznejšie priblížiť ľuďom. Od počítača, teda bez osobnej návštevy úradu a poplatkov, by sme toho mali vybaviť viac ako doteraz.

lekár očkovanie, vakcína, kliešte

Čínsku verejnosť pobúrila kauza chybných vakcín

23.07.2018 12:57

Spoločnosť Changsheng pri vakcíne proti besnote falzifikovala záznamy o výrobe a kontrole produktu a svojvoľne zmenila kritériá výrobného procesu.

alergia, nádcha, prechladnutie

Za nekosenie pozemkov s inváznymi rastlinami hrozia vysoké pokuty

23.07.2018 12:50

Momentálne je na zozname inváznych rastlín sedem bylín a štyri dreviny.

švédsko, požiar, les

Počet lesných požiarov vo Švédsku klesol na 27

23.07.2018 12:44

Na základe minulých skúseností sa očakáva, že v dôsledku stúpania teploty môžu vypuknúť nové požiare.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 81856x
Priemerná čítanosť článkov: 1436x

Autor blogu

Kategórie