Založ si blog

Pištiace potkany pomaly a iste opúšťajú loď SMER!

Potkany sú známe aj tým ,že sa dokážu prispôsobiť akokoľvek ťažkým podmienkam a prežiť aj atómový výbuch ,sú často krát označované ako prenášači rôznych chorôb a poniektorí ľudia si ich dokonca obľúbili a sú ich miláčikmi v ich príbytkoch . No tie ktoré parazitovali na lodi SMER ,prispôsobovali sa akýmkoľvek podmienkam a boli súčasťou mnohých rodín na Slovensku sa pomaličky a iste začínajú vytrácať z lode SMER,ale aj domácnosti a začínajú si hľadať ,,živnú pôdu“ už aj a len vlastnou cestou a to aj bez súhlasu ich v poslednej dobe najviac pištiaceho vodcu,alebo aj iných štruktúr ,kde boli ako členovia strany SMER aj ich členmi. A tak sa človek už ani nestíha diviť ,ale aj sledovať týchto potkanov ,ktorí sa pomaličky a iste vzdávajú svojho vodcu ,ponúkajú mu svoje miesta ,alebo sa hlásia sami a dobrovolné na miesta mimo Slovenská a tak dávajú jasné na javo ich vodcovi ,ale aj svojím voli čom ,že nadchádza čas zúčtovania ktorého ale oni už nechcú byť zúčastnenými a ani niesť zodpovednosť za to ,čo dobrovoľne ale aj na príkazy vodcu vykonávali počas neobmedzenej a nikým nekontrolovanej plavby lode SMER a tak si užívali výhod ,ktoré im z toho plynuli. A to si pritom ešte všetci pri utvorení TROJZLEPENCA mysleli ,že ich adabtilita je správna a hlavne na ďalšie štyri roky ,,vy arendovaná“ a to hlavne beztrestne za ich skutky ,ktoré napáchali. Ale ,čo čert nechcel!? Prišli aféry a kauzy po ktorých sa prebudili napred veriaci voli či a tí neveriaci krútia dodnes s hlavami a pozastávajú sa nad tým ,komuže to verili a koho toľké roky volili! Nuž a po nich začali pišťať aj potkany a to najmä teraz pri poslednej ,,kauzičke“ pri navýšeniu ich platov o rovných 1 000 eur a to aj s možnosťou doplatenia až za obdobie od roku 2011 ,keď boli ich platy prvý krát ,,zmrazené“. A ich piskot bol až tak silným ,že jeho zvuku nedokázal odolať už ani ich vodca a ten im na odvetu zapíšťal ,že ak ne príjmu jeho -vládny návrh,tak dá hlasovať v cirkuse PARLAMENT o dôvere vlády a tak aj o jej možnom páde. No a zrazu sa roztrhlo vrece s názormi pišťiacich potkanov a to nie len z potapajúcej sa lode SMER ,ale aj od koaličných a ich predsedov ,ktorí zrazu tvrdia ,že je to na vedomý a svedomý každého potkana a tam už stranícka disciplína nemá miesto!!! A bodaj by aj mala ,keď sa jedná o to kvôli čomu do politiky vstupovali a už dnes veľmi dobre vedia,že ich kariéra je definitívne ,,ta het“ a je len otázkou kedy a ako sa tak stane,lebo v hre sú aj predčasné voľby!!! A tak je iste na mieste otázkou dňa pre nich .Prečo neopustiť potapájucu loď SMER aj s jej vodcom s balíkom peňazí ,ktoré im budú iste chýbať ,keď sa mnohí s nich budú musieť rozlúčiť s ich teplými miestečkami v cirkuse PARLAMENT ,ale aj vo vláde a na iných postoch na ktorých im prináleží zo zákona už roky ,,zmrazovaný príjem!!!“
Takže ,čo už len dodať na správanie sa pištiacich potkanov potapajúcej sa lode SMER ,ktorí si mysleli že prežijú aj Tretiu svetovú vojnu na teplých a dobre platených miestečkách ,ale ich dobehla minulosť a teraz nechcú niesť za ňu žiadnu zodpovednosť??? Čo už len povedať k potkanom,ktorí parazitovali na spoločnosti a roznášali nákazlivé vírusy v rôznych podobách len preto ,aby oni prežili v akejkoľvek dobe ,ktorú pripravili aj po ich odchode aj pre ich voli čov a to bez najmenšieho rizika,že raz budú za ich šírenie aj spravodlivo pykať!!!pííí….píííí….piiiiííííí……

ROK po nás , ROK pred nami. . . .

24.12.2017

A je tu opäť čas analýz ,konštatovaní a vyhodnocovania ,ale predovšetkým čas na zamyslenie sa každého jedného z nás sa nad našimi činnosťami v roku ,ktorý nás opúšťa a v ktorom sme viac »

Cirkus á la Fico . .. .

14.12.2017

Ako ináč sa dá nazvať ďalšie číslo pod šapitóm cirkusu FICO vo Ficilii v ohľade tlaku jeho direktora na hlavu štátu na čím skoršie vymenovanie ním navrhnutých jeho troch kandidátov viac »

POKORA a Birmovany komunista. . . . . .

10.12.2017

POKORA je stav vedomia ,uvedomenia si vlastných slabosti ako nedostatkov a podriadenosti ale aj správania sa podľa toho. Byť pokorným znamená uvedomiť si svoju vlastnú malosť , nedokonalosť ale viac »

salih muslim

V Prahe údajne zadržali bývalého lídra sýrskych Kurdov

25.02.2018 13:28

Sálih Muslim figuruje s takzvaným červeným upozornením aj na zozname medzinárodne hľadaných osôb Interpolu.

Hongkong, Čína, Si Ťin-pching

Počet mandátov čínskeho prezidenta bude neobmedzený

25.02.2018 13:16

Rozhodnutie o zrušení obmedzenia sa očakávalo. Z Pekingu sa už dlhšie šírili informácie, podľa ktorých by mal súčasný prezident zostať pri moci aj po vypršaní jeho druhého mandátu.

parlament, poslanci, OĽaNO

Platy poslancov by mohli vzrásť až o 300 eur

25.02.2018 11:40

po zmenách by už plat poslancov nemal byť rozdelený na dve časti. Paušálne náhrady by sa mali pripojiť k základnému platu.

počasie zima mrazy sneh príroda

Mrazy udreli v plnej sile, budú pokračovať a môžu atakovať až mínus 30°C

25.02.2018 11:22

Najchladnejšie ráno tejto zimy mali v nedeľu aj v Liptovskej Tepličke -23,4 stupňa Celzia.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 65024x
Priemerná čítanosť článkov: 1227x

Autor blogu

Kategórie