Založ si blog

Pištiace potkany pomaly a iste opúšťajú loď SMER!

Potkany sú známe aj tým ,že sa dokážu prispôsobiť akokoľvek ťažkým podmienkam a prežiť aj atómový výbuch ,sú často krát označované ako prenášači rôznych chorôb a poniektorí ľudia si ich dokonca obľúbili a sú ich miláčikmi v ich príbytkoch . No tie ktoré parazitovali na lodi SMER ,prispôsobovali sa akýmkoľvek podmienkam a boli súčasťou mnohých rodín na Slovensku sa pomaličky a iste začínajú vytrácať z lode SMER,ale aj domácnosti a začínajú si hľadať ,,živnú pôdu“ už aj a len vlastnou cestou a to aj bez súhlasu ich v poslednej dobe najviac pištiaceho vodcu,alebo aj iných štruktúr ,kde boli ako členovia strany SMER aj ich členmi. A tak sa človek už ani nestíha diviť ,ale aj sledovať týchto potkanov ,ktorí sa pomaličky a iste vzdávajú svojho vodcu ,ponúkajú mu svoje miesta ,alebo sa hlásia sami a dobrovolné na miesta mimo Slovenská a tak dávajú jasné na javo ich vodcovi ,ale aj svojím voli čom ,že nadchádza čas zúčtovania ktorého ale oni už nechcú byť zúčastnenými a ani niesť zodpovednosť za to ,čo dobrovoľne ale aj na príkazy vodcu vykonávali počas neobmedzenej a nikým nekontrolovanej plavby lode SMER a tak si užívali výhod ,ktoré im z toho plynuli. A to si pritom ešte všetci pri utvorení TROJZLEPENCA mysleli ,že ich adabtilita je správna a hlavne na ďalšie štyri roky ,,vy arendovaná“ a to hlavne beztrestne za ich skutky ,ktoré napáchali. Ale ,čo čert nechcel!? Prišli aféry a kauzy po ktorých sa prebudili napred veriaci voli či a tí neveriaci krútia dodnes s hlavami a pozastávajú sa nad tým ,komuže to verili a koho toľké roky volili! Nuž a po nich začali pišťať aj potkany a to najmä teraz pri poslednej ,,kauzičke“ pri navýšeniu ich platov o rovných 1 000 eur a to aj s možnosťou doplatenia až za obdobie od roku 2011 ,keď boli ich platy prvý krát ,,zmrazené“. A ich piskot bol až tak silným ,že jeho zvuku nedokázal odolať už ani ich vodca a ten im na odvetu zapíšťal ,že ak ne príjmu jeho -vládny návrh,tak dá hlasovať v cirkuse PARLAMENT o dôvere vlády a tak aj o jej možnom páde. No a zrazu sa roztrhlo vrece s názormi pišťiacich potkanov a to nie len z potapajúcej sa lode SMER ,ale aj od koaličných a ich predsedov ,ktorí zrazu tvrdia ,že je to na vedomý a svedomý každého potkana a tam už stranícka disciplína nemá miesto!!! A bodaj by aj mala ,keď sa jedná o to kvôli čomu do politiky vstupovali a už dnes veľmi dobre vedia,že ich kariéra je definitívne ,,ta het“ a je len otázkou kedy a ako sa tak stane,lebo v hre sú aj predčasné voľby!!! A tak je iste na mieste otázkou dňa pre nich .Prečo neopustiť potapájucu loď SMER aj s jej vodcom s balíkom peňazí ,ktoré im budú iste chýbať ,keď sa mnohí s nich budú musieť rozlúčiť s ich teplými miestečkami v cirkuse PARLAMENT ,ale aj vo vláde a na iných postoch na ktorých im prináleží zo zákona už roky ,,zmrazovaný príjem!!!“
Takže ,čo už len dodať na správanie sa pištiacich potkanov potapajúcej sa lode SMER ,ktorí si mysleli že prežijú aj Tretiu svetovú vojnu na teplých a dobre platených miestečkách ,ale ich dobehla minulosť a teraz nechcú niesť za ňu žiadnu zodpovednosť??? Čo už len povedať k potkanom,ktorí parazitovali na spoločnosti a roznášali nákazlivé vírusy v rôznych podobách len preto ,aby oni prežili v akejkoľvek dobe ,ktorú pripravili aj po ich odchode aj pre ich voli čov a to bez najmenšieho rizika,že raz budú za ich šírenie aj spravodlivo pykať!!!pííí….píííí….piiiiííííí……

Na východe už dávno nič nie je!

01.04.2018

aj táto veta v minulých dňoch ,,obletela" celú poslušnú Ficiliu a to tak,ako mnoho viet jedného už ,,zlikvidovaného" premiera v srdci Európy ,ktorý si ale pri rozlúčke na jeho definitívny viac »

Zatiaľ , čo SLUŠNÉ SLOVENSKO spalo. . . . .

28.03.2018

tak pod rúškom mlčania POSLUŠNEJ väčšiny FICILIE sa talianskou mafiou rozkrádalo! Dnes ,po vyše mesiaci od neuveriteľnej brutálnej vraždy jedného mladého a odvážneho investigativného viac »

Bordel dáma a jeho nenahraditeľní a ne odvolateľní v cirkuse parlament!

25.03.2018

Je pravdou ,že dnes celé Slovensko žije v pochmúrnych časoch ,jeho slušní obyvatelia sú zhrození z pravdy ,ktorá sa pomaličky a iste začína predierať na svetlo sveta a to pod rúškom dvoj viac »

kataster, katastralny urad,

Kataster na jeseň rozšíri online služby

23.07.2018 13:00

Od októbra by sa mal kataster ešte výraznejšie priblížiť ľuďom. Od počítača, teda bez osobnej návštevy úradu a poplatkov, by sme toho mali vybaviť viac ako doteraz.

lekár očkovanie, vakcína, kliešte

Čínsku verejnosť pobúrila kauza chybných vakcín

23.07.2018 12:57

Spoločnosť Changsheng pri vakcíne proti besnote falzifikovala záznamy o výrobe a kontrole produktu a svojvoľne zmenila kritériá výrobného procesu.

alergia, nádcha, prechladnutie

Za nekosenie pozemkov s inváznymi rastlinami hrozia vysoké pokuty

23.07.2018 12:50

Momentálne je na zozname inváznych rastlín sedem bylín a štyri dreviny.

švédsko, požiar, les

Počet lesných požiarov vo Švédsku klesol na 27

23.07.2018 12:44

Na základe minulých skúseností sa očakáva, že v dôsledku stúpania teploty môžu vypuknúť nové požiare.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 81858x
Priemerná čítanosť článkov: 1436x

Autor blogu

Kategórie