Založ si blog

Pištiace potkany pomaly a iste opúšťajú loď SMER!

Potkany sú známe aj tým ,že sa dokážu prispôsobiť akokoľvek ťažkým podmienkam a prežiť aj atómový výbuch ,sú často krát označované ako prenášači rôznych chorôb a poniektorí ľudia si ich dokonca obľúbili a sú ich miláčikmi v ich príbytkoch . No tie ktoré parazitovali na lodi SMER ,prispôsobovali sa akýmkoľvek podmienkam a boli súčasťou mnohých rodín na Slovensku sa pomaličky a iste začínajú vytrácať z lode SMER,ale aj domácnosti a začínajú si hľadať ,,živnú pôdu“ už aj a len vlastnou cestou a to aj bez súhlasu ich v poslednej dobe najviac pištiaceho vodcu,alebo aj iných štruktúr ,kde boli ako členovia strany SMER aj ich členmi. A tak sa človek už ani nestíha diviť ,ale aj sledovať týchto potkanov ,ktorí sa pomaličky a iste vzdávajú svojho vodcu ,ponúkajú mu svoje miesta ,alebo sa hlásia sami a dobrovolné na miesta mimo Slovenská a tak dávajú jasné na javo ich vodcovi ,ale aj svojím voli čom ,že nadchádza čas zúčtovania ktorého ale oni už nechcú byť zúčastnenými a ani niesť zodpovednosť za to ,čo dobrovoľne ale aj na príkazy vodcu vykonávali počas neobmedzenej a nikým nekontrolovanej plavby lode SMER a tak si užívali výhod ,ktoré im z toho plynuli. A to si pritom ešte všetci pri utvorení TROJZLEPENCA mysleli ,že ich adabtilita je správna a hlavne na ďalšie štyri roky ,,vy arendovaná“ a to hlavne beztrestne za ich skutky ,ktoré napáchali. Ale ,čo čert nechcel!? Prišli aféry a kauzy po ktorých sa prebudili napred veriaci voli či a tí neveriaci krútia dodnes s hlavami a pozastávajú sa nad tým ,komuže to verili a koho toľké roky volili! Nuž a po nich začali pišťať aj potkany a to najmä teraz pri poslednej ,,kauzičke“ pri navýšeniu ich platov o rovných 1 000 eur a to aj s možnosťou doplatenia až za obdobie od roku 2011 ,keď boli ich platy prvý krát ,,zmrazené“. A ich piskot bol až tak silným ,že jeho zvuku nedokázal odolať už ani ich vodca a ten im na odvetu zapíšťal ,že ak ne príjmu jeho -vládny návrh,tak dá hlasovať v cirkuse PARLAMENT o dôvere vlády a tak aj o jej možnom páde. No a zrazu sa roztrhlo vrece s názormi pišťiacich potkanov a to nie len z potapajúcej sa lode SMER ,ale aj od koaličných a ich predsedov ,ktorí zrazu tvrdia ,že je to na vedomý a svedomý každého potkana a tam už stranícka disciplína nemá miesto!!! A bodaj by aj mala ,keď sa jedná o to kvôli čomu do politiky vstupovali a už dnes veľmi dobre vedia,že ich kariéra je definitívne ,,ta het“ a je len otázkou kedy a ako sa tak stane,lebo v hre sú aj predčasné voľby!!! A tak je iste na mieste otázkou dňa pre nich .Prečo neopustiť potapájucu loď SMER aj s jej vodcom s balíkom peňazí ,ktoré im budú iste chýbať ,keď sa mnohí s nich budú musieť rozlúčiť s ich teplými miestečkami v cirkuse PARLAMENT ,ale aj vo vláde a na iných postoch na ktorých im prináleží zo zákona už roky ,,zmrazovaný príjem!!!“
Takže ,čo už len dodať na správanie sa pištiacich potkanov potapajúcej sa lode SMER ,ktorí si mysleli že prežijú aj Tretiu svetovú vojnu na teplých a dobre platených miestečkách ,ale ich dobehla minulosť a teraz nechcú niesť za ňu žiadnu zodpovednosť??? Čo už len povedať k potkanom,ktorí parazitovali na spoločnosti a roznášali nákazlivé vírusy v rôznych podobách len preto ,aby oni prežili v akejkoľvek dobe ,ktorú pripravili aj po ich odchode aj pre ich voli čov a to bez najmenšieho rizika,že raz budú za ich šírenie aj spravodlivo pykať!!!pííí….píííí….piiiiííííí……

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

, ,Taneček „okolo PREZIDENTA z dielne na Súmračnej a nie len neho.

09.12.2018

To ,čo sa dnes deje vo vzťahu k prezidentom a to či už toho ,ktorý bol právoplatne zvoleným a pôsobí v tejto funkcii ,ale aj k tomu nadchádzajúcemu a to z ,,dielne" na Súmračnej a to zo strany viac »

Pogrom! ! !

30.11.2018

Aj takto by sa dalo dnes nazvať to ,čo sa dnes deje v jednej malej ale nádhernej krajine v srdci Európy ovládanej už roky jedným ,,človekom" a jemu podobných okolo neho ,ktorý je ale zodpovedným viac »

poľsko, huawei

Bezpečnostná hrozba alebo konkurenčný boj v praxi

19.01.2019 10:00

Koncom decembra 2018 varoval Národný úrad pre kybernetickú bezpečnosť pred používaním výrobkov čínskych telekomunikačných spoločností Huawei a ZTE.

bicykel, elektrobicykel, cyklistika, mama, syn, výlet

Brusel uvalil clá na čínske elektrobicykle

19.01.2019 09:53

Európska únia od soboty začala uplatňovať clá na dovoz elektrobicyklov z Číny. Podľa úradného vestníku EÚ sú clá v rozmedzí od 18,8 do 79,3 percenta.

záveje Oravská Lesná vojaci hasiči pomoc

Na severe Slovenska budú pomáhať s odstraňovaním kalamity stovky hasičov

19.01.2019 09:43

Hasiči by mali prísť z okresov Galanta, Dunajská Streda, Komárno, Prešov, Sabinov, Bardejov, Pezinok, Senec, Senica, Skalica a Nové Zámky.

mexiko, výbuch, potrubie

Explózia na poškodenom potrubí v Mexiku si vyžiadala 21 obetí a 70 zranených

19.01.2019 09:27

Tragédiu spôsobili zlodeji, ktorí navŕtali potrubie.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 108463x
Priemerná čítanosť článkov: 1643x

Autor blogu

Kategórie