Založ si blog

Pištiace potkany pomaly a iste opúšťajú loď SMER!

Potkany sú známe aj tým ,že sa dokážu prispôsobiť akokoľvek ťažkým podmienkam a prežiť aj atómový výbuch ,sú často krát označované ako prenášači rôznych chorôb a poniektorí ľudia si ich dokonca obľúbili a sú ich miláčikmi v ich príbytkoch . No tie ktoré parazitovali na lodi SMER ,prispôsobovali sa akýmkoľvek podmienkam a boli súčasťou mnohých rodín na Slovensku sa pomaličky a iste začínajú vytrácať z lode SMER,ale aj domácnosti a začínajú si hľadať ,,živnú pôdu“ už aj a len vlastnou cestou a to aj bez súhlasu ich v poslednej dobe najviac pištiaceho vodcu,alebo aj iných štruktúr ,kde boli ako členovia strany SMER aj ich členmi. A tak sa človek už ani nestíha diviť ,ale aj sledovať týchto potkanov ,ktorí sa pomaličky a iste vzdávajú svojho vodcu ,ponúkajú mu svoje miesta ,alebo sa hlásia sami a dobrovolné na miesta mimo Slovenská a tak dávajú jasné na javo ich vodcovi ,ale aj svojím voli čom ,že nadchádza čas zúčtovania ktorého ale oni už nechcú byť zúčastnenými a ani niesť zodpovednosť za to ,čo dobrovoľne ale aj na príkazy vodcu vykonávali počas neobmedzenej a nikým nekontrolovanej plavby lode SMER a tak si užívali výhod ,ktoré im z toho plynuli. A to si pritom ešte všetci pri utvorení TROJZLEPENCA mysleli ,že ich adabtilita je správna a hlavne na ďalšie štyri roky ,,vy arendovaná“ a to hlavne beztrestne za ich skutky ,ktoré napáchali. Ale ,čo čert nechcel!? Prišli aféry a kauzy po ktorých sa prebudili napred veriaci voli či a tí neveriaci krútia dodnes s hlavami a pozastávajú sa nad tým ,komuže to verili a koho toľké roky volili! Nuž a po nich začali pišťať aj potkany a to najmä teraz pri poslednej ,,kauzičke“ pri navýšeniu ich platov o rovných 1 000 eur a to aj s možnosťou doplatenia až za obdobie od roku 2011 ,keď boli ich platy prvý krát ,,zmrazené“. A ich piskot bol až tak silným ,že jeho zvuku nedokázal odolať už ani ich vodca a ten im na odvetu zapíšťal ,že ak ne príjmu jeho -vládny návrh,tak dá hlasovať v cirkuse PARLAMENT o dôvere vlády a tak aj o jej možnom páde. No a zrazu sa roztrhlo vrece s názormi pišťiacich potkanov a to nie len z potapajúcej sa lode SMER ,ale aj od koaličných a ich predsedov ,ktorí zrazu tvrdia ,že je to na vedomý a svedomý každého potkana a tam už stranícka disciplína nemá miesto!!! A bodaj by aj mala ,keď sa jedná o to kvôli čomu do politiky vstupovali a už dnes veľmi dobre vedia,že ich kariéra je definitívne ,,ta het“ a je len otázkou kedy a ako sa tak stane,lebo v hre sú aj predčasné voľby!!! A tak je iste na mieste otázkou dňa pre nich .Prečo neopustiť potapájucu loď SMER aj s jej vodcom s balíkom peňazí ,ktoré im budú iste chýbať ,keď sa mnohí s nich budú musieť rozlúčiť s ich teplými miestečkami v cirkuse PARLAMENT ,ale aj vo vláde a na iných postoch na ktorých im prináleží zo zákona už roky ,,zmrazovaný príjem!!!“
Takže ,čo už len dodať na správanie sa pištiacich potkanov potapajúcej sa lode SMER ,ktorí si mysleli že prežijú aj Tretiu svetovú vojnu na teplých a dobre platených miestečkách ,ale ich dobehla minulosť a teraz nechcú niesť za ňu žiadnu zodpovednosť??? Čo už len povedať k potkanom,ktorí parazitovali na spoločnosti a roznášali nákazlivé vírusy v rôznych podobách len preto ,aby oni prežili v akejkoľvek dobe ,ktorú pripravili aj po ich odchode aj pre ich voli čov a to bez najmenšieho rizika,že raz budú za ich šírenie aj spravodlivo pykať!!!pííí….píííí….piiiiííííí……

Únos

12.08.2018

ubehol skoro celý rok od únosu vietnamského občana žijúceho v Nemecku ,ktorý tam požiadal o azyl a aj o osobnú ochranu a o ktorom nevedelo prakticky do teraz celé Slovensko . Ale zrazu je o ňom viac »

Na východe už dávno nič nie je!

01.04.2018

aj táto veta v minulých dňoch ,,obletela" celú poslušnú Ficiliu a to tak,ako mnoho viet jedného už ,,zlikvidovaného" premiera v srdci Európy ,ktorý si ale pri rozlúčke na jeho definitívny viac »

Zatiaľ , čo SLUŠNÉ SLOVENSKO spalo. . . . .

28.03.2018

tak pod rúškom mlčania POSLUŠNEJ väčšiny FICILIE sa talianskou mafiou rozkrádalo! Dnes ,po vyše mesiaci od neuveriteľnej brutálnej vraždy jedného mladého a odvážneho investigativného viac »

Trump Donald USA

USA nesúhlasia s plánom oboch Kóreí na bezletovú zónu nad ich hranicou

18.10.2018 12:20

USA sa obávajú, že príliš rýchle otepľovanie vzťahov medzi Kóreami môže skomplikovať snahy o ukončenie jadrového programu.

Nguyen Ngoc Nhu Quynh

Vo Vietname prepustili blogerku pod podmienkou, že odíde do exilu

18.10.2018 12:11

Blogerku Mother Mushroom odsúdili na desať rokov väzenia za facebookové statusy a rozhovory pre zahraničné médiá.

matovič

OĽaNO chce, aby ľudia mohli odísť do dôchodku skôr, a to po odpracovaní 40 rokov

18.10.2018 11:56

Tiež stále trvá na tom, aby sa v návrhu prihliadalo aj na ženy, ktoré by mali ísť do dôchodku skôr za vychované deti.

Taliansko, Rím, koloseum

Centeno: Eurozóna sa dokáže sa vyrovnať s návrhom rozpočtu Talianska

18.10.2018 11:54

Eurozóna preukázala veľkú odolnosť počas dlhovej krízy a dokáže sa vyrovnať aj s návrhom rozpočtu Talianska, uviedol Mário Centeno.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 87981x
Priemerná čítanosť článkov: 1517x

Autor blogu

Kategórie