Založ si blog

Bordel dáma a jeho nenahraditeľní a ne odvolateľní v cirkuse parlament!

Je pravdou ,že dnes celé Slovensko žije v pochmúrnych časoch ,jeho slušní obyvatelia sú zhrození z pravdy ,ktorá sa pomaličky a iste začína predierať na svetlo sveta a to pod rúškom dvoj násobnej brutálnej vraždy ,ktorá bola len výsledkom toho,čo sa slušní ľudia a hlavne určitá časť voličskej základne nemala nikdy dozvedieť! Ale poďme pekne po poriadku a vráťme sa len o niekoľko mesiacov naspäť a to do doby ,keď po Župných voľbách stratila strana SMER pôdu pod nohami a jej predseda to označil za aj jeho víťazstvo a to len preto ,aby o niekoľko mesiacov v Prahe na neviem koľkom zjazde ČSSD pred zrakmi delegátov a hlavne starým a nevládnym prezidentom našich bratov ,odkázal jeho zástupcom na okresných a regionálnych úrovniach v jeho FICILII jasný a zrozumiteľný odkaz v podobe , ,,PROSTITÚTKY MUSIA ODÍSŤ A LEN PELECHY PO NICH ZOSTANÚ!!“ a aj to ,že priznáva toto víťazstvo len ako PHYRHOVO !!! Medzi tým sa samozrejme začali diať až neuveriteľné veci a v TROJZLEPENCI začali fungovať aj neuveriteľné praktiky v podobe vykorisťovania a strašenia s odstupom od koaličnej zmluvy a jeho rozlepenia a aj rozpadu. No a keď že niekto chce vládnuť silou mocou a ešte mocnejší nedovolia odstúpiť len tak ,tak sme boli svedkami neuveriteľných MILIARDOVÝCH kšeftov a uspokojenie NENAŽRATÝCH ,ale nie situácie vo FICILII!!! A tak si dvaja koaličníci mädlili ruky ,vymenili ministrov a TROJZLEPENEC fungoval len cez SMSky a Maily veselo ďalej!!! Ale čo čert nechcel!? V týchto krušných chvíľach a iste už pred nimi sa našiel jeden mladý a odvážny investigativny novinárik ,ktorý rozplietal jednú obrovskú sieť ,ktorej nitky a oká začínali a aj končili na najvyšších miestách ,,našich“ už dávno skorumpovaných tiež politikov. Nuž a keďže fakty na ktorých pracoval boli pre vládnucu moc a jej ,,spojencov“ až príliš nebezpečné ,tak sa stalo to ,čo sa doposiaľ v histórii novodobej samostatnosti Slovenska nikdy nestalo a otriaslo to nie len ním ,ale doslova celým svetom!!!
Udalosti potom už naberali rýchly spád a veľmi dobre ich poznáme všetci doma ale aj za hranicami toho BORDELISTANU .Ale mnohí z pomedzí nás sa pýtajú ako je možné ,že pri tak závažnom skutku a fakte nenašli zodpovední v sebe toľko síl a statočnosti ,ako v sebe našiel minister kultúry a vyhnať z ich teplých miestečok a prebudiť ich zo sladkého desať ročného spánku musela ULICA do ktorej do dnešných dni ešte vždy vychádzajú desať tisíce slušných ľudí ,ktorí nesúhlasia ani s tým ,že zodpovední za momentálny stav-rozklad spoločnosti sa presunuli z Úradu vláda do cirkusu PARLAMENT a schovali sa za poslaneckú imunitu a aj naďalej sa vysmievajú všetkým slušným ľuďom do tvári a to presne tak ,ako pri abdikácii jedného z nich v prezidentskom paláci do očí pánovi prezidentovi SR!!! Áno ,mnohí z pomedzí nás a všetci slušní občania nesúhlasia s tým ,že ON VEĽKÝ ešte neodchádza ,ale sa schoval tam ,kde mu poslanecká imunita zaručuje beztrestnosť za to,čo po sebe a jeho nenahraditeľných a ne od vola teľných zanechal!!!
A tak aj naďalej pokračuje hegemónia ľudí ,ktorí priviedli celú spoločnosť do agónie a samí si priviedli aj ich vlastný pád ,ale nedokážu si tu otvorene priznať a hlavne samí odísť tak ,ako v každej jednej slušnej krajine politici,ktorí nečakali na nikoho a dnes sú už dávno v zabudnutí!!! Nuž a záverom sa preto aj ja pýtam týchto akože tiež ,,politikov“ ale hlavne politických chameleónov dokedy bude aj u nás platiť to staré známe od amerického filozofa s Českými koreňmi M.Nováka,

,, POLITIK JE VEĽMI DOBRE PLATENÝM ČLOVEKOM ,KTORÉHO POLITICKÁ KARIÉRA TRVÁ V MNOHÝCH PRÍPADOCH OVEĽA KRATŠIE AKO TRVAJÚ NÁSLEDKY JEHO ČINOV A SKUTKOV!!!“

Pomsta alebo návrat do rokov normalizácie v minulom storočí? ? ?

14.11.2018

Ako ináč sa dá dnes nazvať to,čo tu od prehratých prezidentských volieb až do dnešných dni stvára jeden nevydarený Birmovanx komunista,ktorému sa priamo pred jeho očami a pod jeho nohami viac »

Pyrrhovo víťazstvo! ! !

12.11.2018

S úsmevom na tvári som si včera aj ja vypočul v priamom prenose na TA3 Ódu na Víťazstvo z úst naj povolanejšieho a toho ,ktorý je už len smutným štatistom jeho pádu ,ale aj jeho strany a viac »

FICO BONAPARTE

08.11.2018

..ste len obyčajní prďusi ,gagaji ,klamari a taraji .....to chcete aby vám vládli blázni ,poloblázni a ľudia ktorí sa chcú dostať k moci za každú cenu ??? Aj takýmto spôsobom sa v minulosti viac »

ludia, zamestnanie, práca

Slovensko sa bude uchádzať o sídlo Európskeho úradu práce

15.11.2018 18:07

Ak vznikne Európsky úrad práce, Slovensko sa bude uchádzať o sídlo tohto úradu v Bratislave.

Chášakdží

USA uvalili pre vraždu Chášakdžího sankcie na 17 Saudskoarabov

15.11.2018 17:22

Medzi sankcionovanými sú aj poprední poradcovia korunného princa.

dopravná nehoda, havária

Pri obci Nižná Myšľa narazilo auto do ľudí, zranili sa aj tri deti

15.11.2018 17:06, aktualizované: 17:34

Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.

nemecko, norimberg, zrážka, autobus, hasič

V Norimbergu sa zrazili dva autobusy, najmenej 40 ľudí je zranených

15.11.2018 16:33

Medzi zranenými sú aj deti. Príčina havárie zatiaľ nie je známa.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 95877x
Priemerná čítanosť článkov: 1546x

Autor blogu

Kategórie