Založ si blog

Bordel dáma a jeho nenahraditeľní a ne odvolateľní v cirkuse parlament!

Je pravdou ,že dnes celé Slovensko žije v pochmúrnych časoch ,jeho slušní obyvatelia sú zhrození z pravdy ,ktorá sa pomaličky a iste začína predierať na svetlo sveta a to pod rúškom dvoj násobnej brutálnej vraždy ,ktorá bola len výsledkom toho,čo sa slušní ľudia a hlavne určitá časť voličskej základne nemala nikdy dozvedieť! Ale poďme pekne po poriadku a vráťme sa len o niekoľko mesiacov naspäť a to do doby ,keď po Župných voľbách stratila strana SMER pôdu pod nohami a jej predseda to označil za aj jeho víťazstvo a to len preto ,aby o niekoľko mesiacov v Prahe na neviem koľkom zjazde ČSSD pred zrakmi delegátov a hlavne starým a nevládnym prezidentom našich bratov ,odkázal jeho zástupcom na okresných a regionálnych úrovniach v jeho FICILII jasný a zrozumiteľný odkaz v podobe , ,,PROSTITÚTKY MUSIA ODÍSŤ A LEN PELECHY PO NICH ZOSTANÚ!!“ a aj to ,že priznáva toto víťazstvo len ako PHYRHOVO !!! Medzi tým sa samozrejme začali diať až neuveriteľné veci a v TROJZLEPENCI začali fungovať aj neuveriteľné praktiky v podobe vykorisťovania a strašenia s odstupom od koaličnej zmluvy a jeho rozlepenia a aj rozpadu. No a keď že niekto chce vládnuť silou mocou a ešte mocnejší nedovolia odstúpiť len tak ,tak sme boli svedkami neuveriteľných MILIARDOVÝCH kšeftov a uspokojenie NENAŽRATÝCH ,ale nie situácie vo FICILII!!! A tak si dvaja koaličníci mädlili ruky ,vymenili ministrov a TROJZLEPENEC fungoval len cez SMSky a Maily veselo ďalej!!! Ale čo čert nechcel!? V týchto krušných chvíľach a iste už pred nimi sa našiel jeden mladý a odvážny investigativny novinárik ,ktorý rozplietal jednú obrovskú sieť ,ktorej nitky a oká začínali a aj končili na najvyšších miestách ,,našich“ už dávno skorumpovaných tiež politikov. Nuž a keďže fakty na ktorých pracoval boli pre vládnucu moc a jej ,,spojencov“ až príliš nebezpečné ,tak sa stalo to ,čo sa doposiaľ v histórii novodobej samostatnosti Slovenska nikdy nestalo a otriaslo to nie len ním ,ale doslova celým svetom!!!
Udalosti potom už naberali rýchly spád a veľmi dobre ich poznáme všetci doma ale aj za hranicami toho BORDELISTANU .Ale mnohí z pomedzí nás sa pýtajú ako je možné ,že pri tak závažnom skutku a fakte nenašli zodpovední v sebe toľko síl a statočnosti ,ako v sebe našiel minister kultúry a vyhnať z ich teplých miestečok a prebudiť ich zo sladkého desať ročného spánku musela ULICA do ktorej do dnešných dni ešte vždy vychádzajú desať tisíce slušných ľudí ,ktorí nesúhlasia ani s tým ,že zodpovední za momentálny stav-rozklad spoločnosti sa presunuli z Úradu vláda do cirkusu PARLAMENT a schovali sa za poslaneckú imunitu a aj naďalej sa vysmievajú všetkým slušným ľuďom do tvári a to presne tak ,ako pri abdikácii jedného z nich v prezidentskom paláci do očí pánovi prezidentovi SR!!! Áno ,mnohí z pomedzí nás a všetci slušní občania nesúhlasia s tým ,že ON VEĽKÝ ešte neodchádza ,ale sa schoval tam ,kde mu poslanecká imunita zaručuje beztrestnosť za to,čo po sebe a jeho nenahraditeľných a ne od vola teľných zanechal!!!
A tak aj naďalej pokračuje hegemónia ľudí ,ktorí priviedli celú spoločnosť do agónie a samí si priviedli aj ich vlastný pád ,ale nedokážu si tu otvorene priznať a hlavne samí odísť tak ,ako v každej jednej slušnej krajine politici,ktorí nečakali na nikoho a dnes sú už dávno v zabudnutí!!! Nuž a záverom sa preto aj ja pýtam týchto akože tiež ,,politikov“ ale hlavne politických chameleónov dokedy bude aj u nás platiť to staré známe od amerického filozofa s Českými koreňmi M.Nováka,

,, POLITIK JE VEĽMI DOBRE PLATENÝM ČLOVEKOM ,KTORÉHO POLITICKÁ KARIÉRA TRVÁ V MNOHÝCH PRÍPADOCH OVEĽA KRATŠIE AKO TRVAJÚ NÁSLEDKY JEHO ČINOV A SKUTKOV!!!“

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

, ,Taneček „okolo PREZIDENTA z dielne na Súmračnej a nie len neho.

09.12.2018

To ,čo sa dnes deje vo vzťahu k prezidentom a to či už toho ,ktorý bol právoplatne zvoleným a pôsobí v tejto funkcii ,ale aj k tomu nadchádzajúcemu a to z ,,dielne" na Súmračnej a to zo strany viac »

Pogrom! ! !

30.11.2018

Aj takto by sa dalo dnes nazvať to ,čo sa dnes deje v jednej malej ale nádhernej krajine v srdci Európy ovládanej už roky jedným ,,človekom" a jemu podobných okolo neho ,ktorý je ale zodpovedným viac »

poľsko, huawei

Bezpečnostná hrozba alebo konkurenčný boj v praxi

19.01.2019 10:00

Koncom decembra 2018 varoval Národný úrad pre kybernetickú bezpečnosť pred používaním výrobkov čínskych telekomunikačných spoločností Huawei a ZTE.

bicykel, elektrobicykel, cyklistika, mama, syn, výlet

Brusel uvalil clá na čínske elektrobicykle

19.01.2019 09:53

Európska únia od soboty začala uplatňovať clá na dovoz elektrobicyklov z Číny. Podľa úradného vestníku EÚ sú clá v rozmedzí od 18,8 do 79,3 percenta.

záveje Oravská Lesná vojaci hasiči pomoc

Na severe Slovenska budú pomáhať s odstraňovaním kalamity stovky hasičov

19.01.2019 09:43

Hasiči by mali prísť z okresov Galanta, Dunajská Streda, Komárno, Prešov, Sabinov, Bardejov, Pezinok, Senec, Senica, Skalica a Nové Zámky.

mexiko, výbuch, potrubie

Explózia na poškodenom potrubí v Mexiku si vyžiadala 21 obetí a 70 zranených

19.01.2019 09:27

Tragédiu spôsobili zlodeji, ktorí navŕtali potrubie.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 108460x
Priemerná čítanosť článkov: 1643x

Autor blogu

Kategórie