Založ si blog

Bordel dáma a jeho nenahraditeľní a ne odvolateľní v cirkuse parlament!

Je pravdou ,že dnes celé Slovensko žije v pochmúrnych časoch ,jeho slušní obyvatelia sú zhrození z pravdy ,ktorá sa pomaličky a iste začína predierať na svetlo sveta a to pod rúškom dvoj násobnej brutálnej vraždy ,ktorá bola len výsledkom toho,čo sa slušní ľudia a hlavne určitá časť voličskej základne nemala nikdy dozvedieť! Ale poďme pekne po poriadku a vráťme sa len o niekoľko mesiacov naspäť a to do doby ,keď po Župných voľbách stratila strana SMER pôdu pod nohami a jej predseda to označil za aj jeho víťazstvo a to len preto ,aby o niekoľko mesiacov v Prahe na neviem koľkom zjazde ČSSD pred zrakmi delegátov a hlavne starým a nevládnym prezidentom našich bratov ,odkázal jeho zástupcom na okresných a regionálnych úrovniach v jeho FICILII jasný a zrozumiteľný odkaz v podobe , ,,PROSTITÚTKY MUSIA ODÍSŤ A LEN PELECHY PO NICH ZOSTANÚ!!“ a aj to ,že priznáva toto víťazstvo len ako PHYRHOVO !!! Medzi tým sa samozrejme začali diať až neuveriteľné veci a v TROJZLEPENCI začali fungovať aj neuveriteľné praktiky v podobe vykorisťovania a strašenia s odstupom od koaličnej zmluvy a jeho rozlepenia a aj rozpadu. No a keď že niekto chce vládnuť silou mocou a ešte mocnejší nedovolia odstúpiť len tak ,tak sme boli svedkami neuveriteľných MILIARDOVÝCH kšeftov a uspokojenie NENAŽRATÝCH ,ale nie situácie vo FICILII!!! A tak si dvaja koaličníci mädlili ruky ,vymenili ministrov a TROJZLEPENEC fungoval len cez SMSky a Maily veselo ďalej!!! Ale čo čert nechcel!? V týchto krušných chvíľach a iste už pred nimi sa našiel jeden mladý a odvážny investigativny novinárik ,ktorý rozplietal jednú obrovskú sieť ,ktorej nitky a oká začínali a aj končili na najvyšších miestách ,,našich“ už dávno skorumpovaných tiež politikov. Nuž a keďže fakty na ktorých pracoval boli pre vládnucu moc a jej ,,spojencov“ až príliš nebezpečné ,tak sa stalo to ,čo sa doposiaľ v histórii novodobej samostatnosti Slovenska nikdy nestalo a otriaslo to nie len ním ,ale doslova celým svetom!!!
Udalosti potom už naberali rýchly spád a veľmi dobre ich poznáme všetci doma ale aj za hranicami toho BORDELISTANU .Ale mnohí z pomedzí nás sa pýtajú ako je možné ,že pri tak závažnom skutku a fakte nenašli zodpovední v sebe toľko síl a statočnosti ,ako v sebe našiel minister kultúry a vyhnať z ich teplých miestečok a prebudiť ich zo sladkého desať ročného spánku musela ULICA do ktorej do dnešných dni ešte vždy vychádzajú desať tisíce slušných ľudí ,ktorí nesúhlasia ani s tým ,že zodpovední za momentálny stav-rozklad spoločnosti sa presunuli z Úradu vláda do cirkusu PARLAMENT a schovali sa za poslaneckú imunitu a aj naďalej sa vysmievajú všetkým slušným ľuďom do tvári a to presne tak ,ako pri abdikácii jedného z nich v prezidentskom paláci do očí pánovi prezidentovi SR!!! Áno ,mnohí z pomedzí nás a všetci slušní občania nesúhlasia s tým ,že ON VEĽKÝ ešte neodchádza ,ale sa schoval tam ,kde mu poslanecká imunita zaručuje beztrestnosť za to,čo po sebe a jeho nenahraditeľných a ne od vola teľných zanechal!!!
A tak aj naďalej pokračuje hegemónia ľudí ,ktorí priviedli celú spoločnosť do agónie a samí si priviedli aj ich vlastný pád ,ale nedokážu si tu otvorene priznať a hlavne samí odísť tak ,ako v každej jednej slušnej krajine politici,ktorí nečakali na nikoho a dnes sú už dávno v zabudnutí!!! Nuž a záverom sa preto aj ja pýtam týchto akože tiež ,,politikov“ ale hlavne politických chameleónov dokedy bude aj u nás platiť to staré známe od amerického filozofa s Českými koreňmi M.Nováka,

,, POLITIK JE VEĽMI DOBRE PLATENÝM ČLOVEKOM ,KTORÉHO POLITICKÁ KARIÉRA TRVÁ V MNOHÝCH PRÍPADOCH OVEĽA KRATŠIE AKO TRVAJÚ NÁSLEDKY JEHO ČINOV A SKUTKOV!!!“

Lebo pani Čaputová. . .

07.05.2019

Od zvolenia p.Čapútovej do funkcie prezidenta SR ubehlo niečo vyše mesiaca a jej víťazstvo nad jej ,,sokmi" nevie stroviť mnoho ich voličov z táborov v ktorých si pred voľbami mysleli ,že práve viac »

Veľkonočný tresk ! ! !

23.04.2019

Tak,ako mnoho občanov Slovenska aj ja som mal tu česť a možnosť vidieť video záznam šíriaci sa po celom Slovensku ,na ktorom piati nespokojní REVOLUCIONÁRI ,,spoluobčania" boli ,,vyšibať" viac »

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

SNP, mínometné postavenie nad Šumiacom

Gajdoš: Je dôležité vzdať hold ľuďom, ktorí bojovali za našu slobodu

24.08.2019 17:15

Minister obrany vyzdvihol hodnoty slobody a mieru, poukázal aj na silnejúcu netoleranciu a rastúci extrémizmus v súčasnosti.

poľsko, tatry, búrka, blesk, vrtuľník, helikoptéra

Telá dvoch jaskyniarov vyzdvihne v poľských Tatrách vrtuľník

24.08.2019 16:28

Dvaja jaskyniari uviazli v hĺbke približne 500 metrov pod úrovňou vstupu do Veľkej snežnej jaskyne.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 126172x
Priemerná čítanosť článkov: 1855x

Autor blogu

Kategórie