Založ si blog

EKONOMICKÝ ZÁZRAK TIGRA EURÓPSKEJ EKONOMIKY!

So záujmom som si prečítal správu ARDAL o posledných dvoch akciách štátu a jeho predaja cenných papierov so záporným výnosom. V oboch prípadoch ide o predaj akcii vo výške skoro 600 000 000 eur a to so záporným výnosom O.33 a 0.31%!!! A tak jedine čo mi po jej prečítaní napadlo bolo niekoľko otázok ohľadom skutočného stavu ,výkonu“ ekonomiky ,ktorá je vraj podľa už len jedného radového poslanca, vo veľmi dobrej kondícii a štát si môže dovoliť rozdávať ZADARMO. Takže ,aká je pravda a ako je to v skutočnosti s tým Ekonomickým ZÁZRAKOM v srdci Európy ,že je núteným predávať so stratou a na vonok sa prezentuje ako neohrozený ,silný a úspešný ,ktorý nám má závidieť okolitý svet? Ako je len možné ,že taký dobrý ,,gazda“ ,ktorému sa tak dobre darí ,rozpredáva cez akcie jeho majetok ,ktorý svojim spôsobom nadobudol niekto iný než on samotný? Ako je možné,že dnes pred voľbami , keď je na programe dňa Obed ZADARMO a sociálne baličky v nemocniciach tiež ZADARMO ,ale už nie kvalita života tých ktorí tvorili to ,čo sa pomaličky cez akcie predáva ? Ako je ale možné ,že tento manipulátor aj s jeho ,,finanz majstrom“ dnes nepredstupujú pred ich VOLIčov a v priamych prenosoch cez,, tlačovky „ich aj o takýchto ZÁZRAKOCH neinformujú ,ale hlavne aj o tom na čo sú vlastne peniaze z takýchto predajov použite a komu najviac slúžia!Ale naopak im nahlas podsúvajú ich sny o dobré plátených ,,flekoch“ v Národnej banke ,ale aj na Ústavnom súde??? A aj takýmto spôsobom im dávajú na vedomie ,že loď SMER sa pomaličky a iste potápa a potkany z nej utekajú potichučky ako prví!!! Čoho dôkazom je aj problém s doslova hľadaním s lupou kandidáta na post hlavy tejto Ficilie a odmietanie oslovených na tento post s tým ,že ich ambície sú naSMERované iným SMERom ale nie do do jej vnútra!!! Keď sa ale človek zamyslí nad všetkými klamstvami a to len počas ne vládnutia posledného TROJZLEPENCA zo strany jedného ,chvála Pánu Bohu už len poslanca v cirkuse PARLAMENT, tak mu nič iné neostáva ako sa pýtať jeho VOLIčov . To ste skutočne takí ,slepí ,hluchí ale predovšetkým bez vlastných názorov na ,,jedálny lístok“ a denné menú v ňom , ktorý je vám tu od neho denno denne predkladaným??? Kedy to vlastne chcete precitnúť a konečne si uvedomiť ,že ZADARMO vždy zaplatíte len a len VY a vaše deti aj s vnukmi???

Lebo pani Čaputová. . .

07.05.2019

Od zvolenia p.Čapútovej do funkcie prezidenta SR ubehlo niečo vyše mesiaca a jej víťazstvo nad jej ,,sokmi" nevie stroviť mnoho ich voličov z táborov v ktorých si pred voľbami mysleli ,že práve viac »

Veľkonočný tresk ! ! !

23.04.2019

Tak,ako mnoho občanov Slovenska aj ja som mal tu česť a možnosť vidieť video záznam šíriaci sa po celom Slovensku ,na ktorom piati nespokojní REVOLUCIONÁRI ,,spoluobčania" boli ,,vyšibať" viac »

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

SNP, mínometné postavenie nad Šumiacom

Gajdoš: Je dôležité vzdať hold ľuďom, ktorí bojovali za našu slobodu

24.08.2019 17:15

Minister obrany vyzdvihol hodnoty slobody a mieru, poukázal aj na silnejúcu netoleranciu a rastúci extrémizmus v súčasnosti.

poľsko, tatry, búrka, blesk, vrtuľník, helikoptéra

Telá dvoch jaskyniarov vyzdvihne v poľských Tatrách vrtuľník

24.08.2019 16:28

Dvaja jaskyniari uviazli v hĺbke približne 500 metrov pod úrovňou vstupu do Veľkej snežnej jaskyne.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 126167x
Priemerná čítanosť článkov: 1855x

Autor blogu

Kategórie