Založ si blog

EKONOMICKÝ ZÁZRAK TIGRA EURÓPSKEJ EKONOMIKY!

So záujmom som si prečítal správu ARDAL o posledných dvoch akciách štátu a jeho predaja cenných papierov so záporným výnosom. V oboch prípadoch ide o predaj akcii vo výške skoro 600 000 000 eur a to so záporným výnosom O.33 a 0.31%!!! A tak jedine čo mi po jej prečítaní napadlo bolo niekoľko otázok ohľadom skutočného stavu ,výkonu“ ekonomiky ,ktorá je vraj podľa už len jedného radového poslanca, vo veľmi dobrej kondícii a štát si môže dovoliť rozdávať ZADARMO. Takže ,aká je pravda a ako je to v skutočnosti s tým Ekonomickým ZÁZRAKOM v srdci Európy ,že je núteným predávať so stratou a na vonok sa prezentuje ako neohrozený ,silný a úspešný ,ktorý nám má závidieť okolitý svet? Ako je len možné ,že taký dobrý ,,gazda“ ,ktorému sa tak dobre darí ,rozpredáva cez akcie jeho majetok ,ktorý svojim spôsobom nadobudol niekto iný než on samotný? Ako je možné,že dnes pred voľbami , keď je na programe dňa Obed ZADARMO a sociálne baličky v nemocniciach tiež ZADARMO ,ale už nie kvalita života tých ktorí tvorili to ,čo sa pomaličky cez akcie predáva ? Ako je ale možné ,že tento manipulátor aj s jeho ,,finanz majstrom“ dnes nepredstupujú pred ich VOLIčov a v priamych prenosoch cez,, tlačovky „ich aj o takýchto ZÁZRAKOCH neinformujú ,ale hlavne aj o tom na čo sú vlastne peniaze z takýchto predajov použite a komu najviac slúžia!Ale naopak im nahlas podsúvajú ich sny o dobré plátených ,,flekoch“ v Národnej banke ,ale aj na Ústavnom súde??? A aj takýmto spôsobom im dávajú na vedomie ,že loď SMER sa pomaličky a iste potápa a potkany z nej utekajú potichučky ako prví!!! Čoho dôkazom je aj problém s doslova hľadaním s lupou kandidáta na post hlavy tejto Ficilie a odmietanie oslovených na tento post s tým ,že ich ambície sú naSMERované iným SMERom ale nie do do jej vnútra!!! Keď sa ale človek zamyslí nad všetkými klamstvami a to len počas ne vládnutia posledného TROJZLEPENCA zo strany jedného ,chvála Pánu Bohu už len poslanca v cirkuse PARLAMENT, tak mu nič iné neostáva ako sa pýtať jeho VOLIčov . To ste skutočne takí ,slepí ,hluchí ale predovšetkým bez vlastných názorov na ,,jedálny lístok“ a denné menú v ňom , ktorý je vám tu od neho denno denne predkladaným??? Kedy to vlastne chcete precitnúť a konečne si uvedomiť ,že ZADARMO vždy zaplatíte len a len VY a vaše deti aj s vnukmi???

Pomsta alebo návrat do rokov normalizácie v minulom storočí? ? ?

14.11.2018

Ako ináč sa dá dnes nazvať to,čo tu od prehratých prezidentských volieb až do dnešných dni stvára jeden nevydarený Birmovanx komunista,ktorému sa priamo pred jeho očami a pod jeho nohami viac »

Pyrrhovo víťazstvo! ! !

12.11.2018

S úsmevom na tvári som si včera aj ja vypočul v priamom prenose na TA3 Ódu na Víťazstvo z úst naj povolanejšieho a toho ,ktorý je už len smutným štatistom jeho pádu ,ale aj jeho strany a viac »

FICO BONAPARTE

08.11.2018

..ste len obyčajní prďusi ,gagaji ,klamari a taraji .....to chcete aby vám vládli blázni ,poloblázni a ľudia ktorí sa chcú dostať k moci za každú cenu ??? Aj takýmto spôsobom sa v minulosti viac »

ludia, zamestnanie, práca

Slovensko sa bude uchádzať o sídlo Európskeho úradu práce

15.11.2018 18:07

Ak vznikne Európsky úrad práce, Slovensko sa bude uchádzať o sídlo tohto úradu v Bratislave.

Chášakdží

USA uvalili pre vraždu Chášakdžího sankcie na 17 Saudskoarabov

15.11.2018 17:22

Medzi sankcionovanými sú aj poprední poradcovia korunného princa.

dopravná nehoda, havária

Pri obci Nižná Myšľa narazilo auto do ľudí, zranili sa aj tri deti

15.11.2018 17:06, aktualizované: 17:34

Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.

nemecko, norimberg, zrážka, autobus, hasič

V Norimbergu sa zrazili dva autobusy, najmenej 40 ľudí je zranených

15.11.2018 16:33

Medzi zranenými sú aj deti. Príčina havárie zatiaľ nie je známa.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 95869x
Priemerná čítanosť článkov: 1546x

Autor blogu

Kategórie