Založ si blog

EKONOMICKÝ ZÁZRAK TIGRA EURÓPSKEJ EKONOMIKY!

So záujmom som si prečítal správu ARDAL o posledných dvoch akciách štátu a jeho predaja cenných papierov so záporným výnosom. V oboch prípadoch ide o predaj akcii vo výške skoro 600 000 000 eur a to so záporným výnosom O.33 a 0.31%!!! A tak jedine čo mi po jej prečítaní napadlo bolo niekoľko otázok ohľadom skutočného stavu ,výkonu“ ekonomiky ,ktorá je vraj podľa už len jedného radového poslanca, vo veľmi dobrej kondícii a štát si môže dovoliť rozdávať ZADARMO. Takže ,aká je pravda a ako je to v skutočnosti s tým Ekonomickým ZÁZRAKOM v srdci Európy ,že je núteným predávať so stratou a na vonok sa prezentuje ako neohrozený ,silný a úspešný ,ktorý nám má závidieť okolitý svet? Ako je len možné ,že taký dobrý ,,gazda“ ,ktorému sa tak dobre darí ,rozpredáva cez akcie jeho majetok ,ktorý svojim spôsobom nadobudol niekto iný než on samotný? Ako je možné,že dnes pred voľbami , keď je na programe dňa Obed ZADARMO a sociálne baličky v nemocniciach tiež ZADARMO ,ale už nie kvalita života tých ktorí tvorili to ,čo sa pomaličky cez akcie predáva ? Ako je ale možné ,že tento manipulátor aj s jeho ,,finanz majstrom“ dnes nepredstupujú pred ich VOLIčov a v priamych prenosoch cez,, tlačovky „ich aj o takýchto ZÁZRAKOCH neinformujú ,ale hlavne aj o tom na čo sú vlastne peniaze z takýchto predajov použite a komu najviac slúžia!Ale naopak im nahlas podsúvajú ich sny o dobré plátených ,,flekoch“ v Národnej banke ,ale aj na Ústavnom súde??? A aj takýmto spôsobom im dávajú na vedomie ,že loď SMER sa pomaličky a iste potápa a potkany z nej utekajú potichučky ako prví!!! Čoho dôkazom je aj problém s doslova hľadaním s lupou kandidáta na post hlavy tejto Ficilie a odmietanie oslovených na tento post s tým ,že ich ambície sú naSMERované iným SMERom ale nie do do jej vnútra!!! Keď sa ale človek zamyslí nad všetkými klamstvami a to len počas ne vládnutia posledného TROJZLEPENCA zo strany jedného ,chvála Pánu Bohu už len poslanca v cirkuse PARLAMENT, tak mu nič iné neostáva ako sa pýtať jeho VOLIčov . To ste skutočne takí ,slepí ,hluchí ale predovšetkým bez vlastných názorov na ,,jedálny lístok“ a denné menú v ňom , ktorý je vám tu od neho denno denne predkladaným??? Kedy to vlastne chcete precitnúť a konečne si uvedomiť ,že ZADARMO vždy zaplatíte len a len VY a vaše deti aj s vnukmi???

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

, ,Taneček „okolo PREZIDENTA z dielne na Súmračnej a nie len neho.

09.12.2018

To ,čo sa dnes deje vo vzťahu k prezidentom a to či už toho ,ktorý bol právoplatne zvoleným a pôsobí v tejto funkcii ,ale aj k tomu nadchádzajúcemu a to z ,,dielne" na Súmračnej a to zo strany viac »

Pogrom! ! !

30.11.2018

Aj takto by sa dalo dnes nazvať to ,čo sa dnes deje v jednej malej ale nádhernej krajine v srdci Európy ovládanej už roky jedným ,,človekom" a jemu podobných okolo neho ,ktorý je ale zodpovedným viac »

záveje Oravská Lesná vojaci hasiči pomoc

Na severe Slovenska budú pomáhať s odstraňovaním kalamity stovky hasičov

19.01.2019 09:43

Hasiči by mali prísť z okresov Galanta, Dunajská Streda, Komárno, Prešov, Sabinov, Bardejov, Pezinok, Senec, Senica, Skalica a Nové Zámky.

mexiko, výbuch, potrubie

Explózia na poškodenom potrubí v Mexiku si vyžiadala 21 obetí a 70 zranených

19.01.2019 09:27

Tragédiu spôsobili zlodeji, ktorí navŕtali potrubie.

facebook, sociálna sieť

V USA zvažujú rekordnú pokutu pre Facebook

19.01.2019 09:11

Americké dozorné orgány zvažujú, že uložia internetovej spoločnosti Facebook rekordnú pokutu za nedostatočnú ochranu osobných údajov.

Alpy, hory, sneh, zima, Zugspitze

Vo Vysokých a Západných Tatrách trvá zvýšené lavínové nebezpečenstvo

19.01.2019 08:59

Hlavným lavínovým problémom ostáva previaty sneh z posledného sneženia.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 108454x
Priemerná čítanosť článkov: 1643x

Autor blogu

Kategórie