Založ si blog

FICO BONAPARTE

..ste len obyčajní prďusi ,gagaji ,klamari a taraji …..to chcete aby vám vládli blázni ,poloblázni a ľudia ktorí sa chcú dostať k moci za každú cenu ???
Aj takýmto spôsobom sa v minulosti bránili UČITEĽ s jeho ŽIAČIKOM voči PRAVDE ,ktorú im predkladala opozícia ako na bežiacom pase a ŽIAČIK išiel ešte ďalej a vrieskal ako zmyslov zbavený ,že to nestačí len vymýšľať a obviňovať ,ale treba si vždy napred trpezlivo počkať na to ,dokedy to on aj s jeho amsáblom ne sprata pod pokrovec a potom už len vyhlási to jeho oblikátne SKUTOK SA NESTAL! Ale na jeho škodu boli a sú tu SKUTKY ,ktoré sa stali a on sa k jednému z nich vyjadril aj takto : AK SA DOKÁŽE A SÚDY ROZHODNÚ ,ŽE BÝVAM V BYTOVOM KOMPLEXE BONAPARTE ,KTORÉHO SPOLUMAJITEĽOM JE DAŇOVÍ PODVODNÍK ,TAK SA Z NEHO HNEĎ ODSŤAHUJEM!!!
Dnes je už známe nie len to ,že sa nepodarilo ,,zachrániť“ tohto ich daňového podvodníka ,ktorý sa ku SKUTKU, aj priznal a dokonca aj vyjadril ľútosť a aj peniaze DVA MILIÓNY eúr štátu vrátil, ,ale je známi aj verdikt súdu ,ktorý za tento SKUTOK vymeral nepodmienečný trest v trvaní päť rokov !!! A aj takýmto spôsobom odkázal jeho chránencovi ,že na jeho škodu a žiaľ sa SKUTOK tentokrát stal! A tak je len samozrejme ,že sa treba opýtať a nie po prvý krát ,kto je vlastne tým polobláznom a bláznom ,ktorý neveri v PRAVDU a robí z nej napred vždy len klebety ,klamstvá a lži? Kto je to vlastne ten FICO BONAPARTE ,ktorý chce vždy čakať na už vopred prehratý boj a nechce ani len pripustiť ,že SKUTKY sa stali a podľa neho poloblázni a blázni to vedia vždy skôr než on! Ale treba sa zároveň spýtať aj to,prečo a pre koho ,,naháňa čas“ v SKUTKOCH ,ktoré sa stali ,ale on nie je schopným pochopiť ,že nie všetke sa dajú hodiť pod pokrovec?
A tak je tu konečne čas aj pre FICA BONAPARTE ,aby po ďalšej prehratej bitke ale prakticky aj prehratom boji v tejto vojne konečne porúčal zo Somárskeho vršku tak,ako sľúbil celej Ficilii v priamych prenosoch !
Francúzkemu cisárovi a Talianskemu kráľovi z Korziky s talianskou krvou v žilách Napoleonovi BONAPARTE ,,zlomili väzy“ aj prehraté bitky a vojny pri Lipsku a Waterloo a skončil tak na ostrovoch ELBA, ostrov Sv.Heleny kde aj zomrel . Nuž a tomu ,nášmu“ zlomili ,,väzy“ SKUTKY ktoré sa stali a to hlavne ten DAŇOVÍ ,ktorý už nechceli nevidieť ani jeho spolužiaci-prokurátori ale aj sudcovia a tak mu prakticky nič iné neostáva ako dodržať jeho ,,chlapské“ slová a pratať sa ta-het zo Somárskeho vršku na jeho maličkú viničku a to nie ako hrdý premier ,ale už len ako radoví poslanec z cirkusu PARLAMENT!!!

S KRČAHOM PRE VODU SA CHODÍ LEN DOVTEDY ,DOKEDY SA KRČAH NEROZBIJE…..

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

, ,Taneček „okolo PREZIDENTA z dielne na Súmračnej a nie len neho.

09.12.2018

To ,čo sa dnes deje vo vzťahu k prezidentom a to či už toho ,ktorý bol právoplatne zvoleným a pôsobí v tejto funkcii ,ale aj k tomu nadchádzajúcemu a to z ,,dielne" na Súmračnej a to zo strany viac »

Pogrom! ! !

30.11.2018

Aj takto by sa dalo dnes nazvať to ,čo sa dnes deje v jednej malej ale nádhernej krajine v srdci Európy ovládanej už roky jedným ,,človekom" a jemu podobných okolo neho ,ktorý je ale zodpovedným viac »

facebook, sociálna sieť

V USA zvažujú rekordnú pokutu pre Facebook

19.01.2019 09:11

Americké dozorné orgány zvažujú, že uložia internetovej spoločnosti Facebook rekordnú pokutu za nedostatočnú ochranu osobných údajov.

Alpy, hory, sneh, zima, Zugspitze

Vo Vysokých a Západných Tatrách trvá zvýšené lavínové nebezpečenstvo

19.01.2019 08:59

Hlavným lavínovým problémom ostáva previaty sneh z posledného sneženia.

putá, väzenie, väzeň, obvinený

Kolumbia žiada Kubu, aby zadržala mierových vyjednávačov ľavicovej povstaleckej skupiny

19.01.2019 08:42

ELN, ktorá má asi 1500 bojovníkov, je poslednou oficiálne existujúcou kolumbijskou povstaleckou skupinou.

Thajsko, Nasťa Rybka

Nasťa Rybka, ktorá údajne má dôkazy o spojení Trumpa a Kremľa, je vo väzení

19.01.2019 08:23

Nasťa Rybka bola zadržaná v rámci vyšetrovania kupliarstva.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 108449x
Priemerná čítanosť článkov: 1643x

Autor blogu

Kategórie