Založ si blog

FICO BONAPARTE

..ste len obyčajní prďusi ,gagaji ,klamari a taraji …..to chcete aby vám vládli blázni ,poloblázni a ľudia ktorí sa chcú dostať k moci za každú cenu ???
Aj takýmto spôsobom sa v minulosti bránili UČITEĽ s jeho ŽIAČIKOM voči PRAVDE ,ktorú im predkladala opozícia ako na bežiacom pase a ŽIAČIK išiel ešte ďalej a vrieskal ako zmyslov zbavený ,že to nestačí len vymýšľať a obviňovať ,ale treba si vždy napred trpezlivo počkať na to ,dokedy to on aj s jeho amsáblom ne sprata pod pokrovec a potom už len vyhlási to jeho oblikátne SKUTOK SA NESTAL! Ale na jeho škodu boli a sú tu SKUTKY ,ktoré sa stali a on sa k jednému z nich vyjadril aj takto : AK SA DOKÁŽE A SÚDY ROZHODNÚ ,ŽE BÝVAM V BYTOVOM KOMPLEXE BONAPARTE ,KTORÉHO SPOLUMAJITEĽOM JE DAŇOVÍ PODVODNÍK ,TAK SA Z NEHO HNEĎ ODSŤAHUJEM!!!
Dnes je už známe nie len to ,že sa nepodarilo ,,zachrániť“ tohto ich daňového podvodníka ,ktorý sa ku SKUTKU, aj priznal a dokonca aj vyjadril ľútosť a aj peniaze DVA MILIÓNY eúr štátu vrátil, ,ale je známi aj verdikt súdu ,ktorý za tento SKUTOK vymeral nepodmienečný trest v trvaní päť rokov !!! A aj takýmto spôsobom odkázal jeho chránencovi ,že na jeho škodu a žiaľ sa SKUTOK tentokrát stal! A tak je len samozrejme ,že sa treba opýtať a nie po prvý krát ,kto je vlastne tým polobláznom a bláznom ,ktorý neveri v PRAVDU a robí z nej napred vždy len klebety ,klamstvá a lži? Kto je to vlastne ten FICO BONAPARTE ,ktorý chce vždy čakať na už vopred prehratý boj a nechce ani len pripustiť ,že SKUTKY sa stali a podľa neho poloblázni a blázni to vedia vždy skôr než on! Ale treba sa zároveň spýtať aj to,prečo a pre koho ,,naháňa čas“ v SKUTKOCH ,ktoré sa stali ,ale on nie je schopným pochopiť ,že nie všetke sa dajú hodiť pod pokrovec?
A tak je tu konečne čas aj pre FICA BONAPARTE ,aby po ďalšej prehratej bitke ale prakticky aj prehratom boji v tejto vojne konečne porúčal zo Somárskeho vršku tak,ako sľúbil celej Ficilii v priamych prenosoch !
Francúzkemu cisárovi a Talianskemu kráľovi z Korziky s talianskou krvou v žilách Napoleonovi BONAPARTE ,,zlomili väzy“ aj prehraté bitky a vojny pri Lipsku a Waterloo a skončil tak na ostrovoch ELBA, ostrov Sv.Heleny kde aj zomrel . Nuž a tomu ,nášmu“ zlomili ,,väzy“ SKUTKY ktoré sa stali a to hlavne ten DAŇOVÍ ,ktorý už nechceli nevidieť ani jeho spolužiaci-prokurátori ale aj sudcovia a tak mu prakticky nič iné neostáva ako dodržať jeho ,,chlapské“ slová a pratať sa ta-het zo Somárskeho vršku na jeho maličkú viničku a to nie ako hrdý premier ,ale už len ako radoví poslanec z cirkusu PARLAMENT!!!

S KRČAHOM PRE VODU SA CHODÍ LEN DOVTEDY ,DOKEDY SA KRČAH NEROZBIJE…..

Pomsta alebo návrat do rokov normalizácie v minulom storočí? ? ?

14.11.2018

Ako ináč sa dá dnes nazvať to,čo tu od prehratých prezidentských volieb až do dnešných dni stvára jeden nevydarený Birmovanx komunista,ktorému sa priamo pred jeho očami a pod jeho nohami viac »

Pyrrhovo víťazstvo! ! !

12.11.2018

S úsmevom na tvári som si včera aj ja vypočul v priamom prenose na TA3 Ódu na Víťazstvo z úst naj povolanejšieho a toho ,ktorý je už len smutným štatistom jeho pádu ,ale aj jeho strany a viac »

EKONOMICKÝ ZÁZRAK TIGRA EURÓPSKEJ EKONOMIKY!

25.10.2018

So záujmom som si prečítal správu ARDAL o posledných dvoch akciách štátu a jeho predaja cenných papierov so záporným výnosom. V oboch prípadoch ide o predaj akcii vo výške skoro 600 000 viac »

Chášakdží

USA uvalili pre vraždu Chášakdžího sankcie na 17 Saudskoarabov

15.11.2018 17:22

Medzi sankcionovanými sú aj poprední poradcovia korunného princa.

dopravná nehoda, havária

Pri obci Nižná Myšľa narazilo auto do ľudí, zranili sa aj tri deti

15.11.2018 17:06, aktualizované: 17:34

Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.

nemecko, norimberg, zrážka, autobus, hasič

V Norimbergu sa zrazili dva autobusy, najmenej 40 ľudí je zranených

15.11.2018 16:33

Medzi zranenými sú aj deti. Príčina havárie zatiaľ nie je známa.

Spravodlivosť, súd, súdnictvo, kladivko

Začali sa pojednávania o krivých výpovediach Rómov v kauze policajnej razie

15.11.2018 16:23

Šestica obžalovaných Rómov tvrdí, že policajti zasahovali brutálne a bezdôvodne ich bili.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 95853x
Priemerná čítanosť článkov: 1546x

Autor blogu

Kategórie