Založ si blog

FICO BONAPARTE

..ste len obyčajní prďusi ,gagaji ,klamari a taraji …..to chcete aby vám vládli blázni ,poloblázni a ľudia ktorí sa chcú dostať k moci za každú cenu ???
Aj takýmto spôsobom sa v minulosti bránili UČITEĽ s jeho ŽIAČIKOM voči PRAVDE ,ktorú im predkladala opozícia ako na bežiacom pase a ŽIAČIK išiel ešte ďalej a vrieskal ako zmyslov zbavený ,že to nestačí len vymýšľať a obviňovať ,ale treba si vždy napred trpezlivo počkať na to ,dokedy to on aj s jeho amsáblom ne sprata pod pokrovec a potom už len vyhlási to jeho oblikátne SKUTOK SA NESTAL! Ale na jeho škodu boli a sú tu SKUTKY ,ktoré sa stali a on sa k jednému z nich vyjadril aj takto : AK SA DOKÁŽE A SÚDY ROZHODNÚ ,ŽE BÝVAM V BYTOVOM KOMPLEXE BONAPARTE ,KTORÉHO SPOLUMAJITEĽOM JE DAŇOVÍ PODVODNÍK ,TAK SA Z NEHO HNEĎ ODSŤAHUJEM!!!
Dnes je už známe nie len to ,že sa nepodarilo ,,zachrániť“ tohto ich daňového podvodníka ,ktorý sa ku SKUTKU, aj priznal a dokonca aj vyjadril ľútosť a aj peniaze DVA MILIÓNY eúr štátu vrátil, ,ale je známi aj verdikt súdu ,ktorý za tento SKUTOK vymeral nepodmienečný trest v trvaní päť rokov !!! A aj takýmto spôsobom odkázal jeho chránencovi ,že na jeho škodu a žiaľ sa SKUTOK tentokrát stal! A tak je len samozrejme ,že sa treba opýtať a nie po prvý krát ,kto je vlastne tým polobláznom a bláznom ,ktorý neveri v PRAVDU a robí z nej napred vždy len klebety ,klamstvá a lži? Kto je to vlastne ten FICO BONAPARTE ,ktorý chce vždy čakať na už vopred prehratý boj a nechce ani len pripustiť ,že SKUTKY sa stali a podľa neho poloblázni a blázni to vedia vždy skôr než on! Ale treba sa zároveň spýtať aj to,prečo a pre koho ,,naháňa čas“ v SKUTKOCH ,ktoré sa stali ,ale on nie je schopným pochopiť ,že nie všetke sa dajú hodiť pod pokrovec?
A tak je tu konečne čas aj pre FICA BONAPARTE ,aby po ďalšej prehratej bitke ale prakticky aj prehratom boji v tejto vojne konečne porúčal zo Somárskeho vršku tak,ako sľúbil celej Ficilii v priamych prenosoch !
Francúzkemu cisárovi a Talianskemu kráľovi z Korziky s talianskou krvou v žilách Napoleonovi BONAPARTE ,,zlomili väzy“ aj prehraté bitky a vojny pri Lipsku a Waterloo a skončil tak na ostrovoch ELBA, ostrov Sv.Heleny kde aj zomrel . Nuž a tomu ,nášmu“ zlomili ,,väzy“ SKUTKY ktoré sa stali a to hlavne ten DAŇOVÍ ,ktorý už nechceli nevidieť ani jeho spolužiaci-prokurátori ale aj sudcovia a tak mu prakticky nič iné neostáva ako dodržať jeho ,,chlapské“ slová a pratať sa ta-het zo Somárskeho vršku na jeho maličkú viničku a to nie ako hrdý premier ,ale už len ako radoví poslanec z cirkusu PARLAMENT!!!

S KRČAHOM PRE VODU SA CHODÍ LEN DOVTEDY ,DOKEDY SA KRČAH NEROZBIJE…..

Lebo pani Čaputová. . .

07.05.2019

Od zvolenia p.Čapútovej do funkcie prezidenta SR ubehlo niečo vyše mesiaca a jej víťazstvo nad jej ,,sokmi" nevie stroviť mnoho ich voličov z táborov v ktorých si pred voľbami mysleli ,že práve viac »

Veľkonočný tresk ! ! !

23.04.2019

Tak,ako mnoho občanov Slovenska aj ja som mal tu česť a možnosť vidieť video záznam šíriaci sa po celom Slovensku ,na ktorom piati nespokojní REVOLUCIONÁRI ,,spoluobčania" boli ,,vyšibať" viac »

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

SNP, mínometné postavenie nad Šumiacom

Gajdoš: Je dôležité vzdať hold ľuďom, ktorí bojovali za našu slobodu

24.08.2019 17:15

Minister obrany vyzdvihol hodnoty slobody a mieru, poukázal aj na silnejúcu netoleranciu a rastúci extrémizmus v súčasnosti.

poľsko, tatry, búrka, blesk, vrtuľník, helikoptéra

Telá dvoch jaskyniarov vyzdvihne v poľských Tatrách vrtuľník

24.08.2019 16:28

Dvaja jaskyniari uviazli v hĺbke približne 500 metrov pod úrovňou vstupu do Veľkej snežnej jaskyne.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 126164x
Priemerná čítanosť článkov: 1855x

Autor blogu

Kategórie