Založ si blog

Pomsta alebo návrat do rokov normalizácie v minulom storočí? ? ?

Ako ináč sa dá dnes nazvať to,čo tu od prehratých prezidentských volieb až do dnešných dni stvára jeden nevydarený Birmovanx komunista,ktorému sa priamo pred jeho očami a pod jeho nohami rúti jeho svet do ktorého sa zakuklil tak ,ako každý jeden motýľ pred jeho vy vyliahnutím. Dnes sa nestíha diviť ani jeden slušný človek nad tým ,kam až siaha malosť a bezcharakternosť ,,človeka“ ktorý veľmi nerád prehráva ,ale o to viac je potom lstivým ako líška a slizkým ako had ale hlavne POMSTY chtivým a to za akúkoľvek cenu. A to bez ohľadu na to ,akú škodu svojim správaním spôsobuje predovšetkým sám sebe ale aj blízkemu a širokému okoliu. ,,Človek“ ,ktorý neuveriteľne trpí a neustále si potrebuje dokazovať akým je potrebným pre nás všetkých dnes nenecháva na nikom z jeho oponentov ani jednú suchu nitku a nadáva ,ponižuje ,uráža ,klame a projektuje jeho pocit viny na všetkých a všetko len nie na seba a jemu rovných ,ktorí mu z pozadia sekundujú! Tento ,,človek“ neschopný si uvedomiť ale aj pochopiť ,že za jeho pád si je zodpovedným jedine ON sám,si ešte vždy myslí ,že si s privatizoval aj s jeho kumpánmi celú Ficiliu ale aj patent na všetok rozum v nej, ,že žiadna iná alternatíva pre riadenie a chod štátu ale aj jeho slušných občanov nemôže existovať okrem tej, tak často krát chorej a do neba volajúcej,ktorej je nositeľom ON veľký mysliteľ !!! A tak ani nie je divu ,že sme už roky svedkami nekalých praktik s právo platne zvoleným pánom prezidentom SR, s neustálym atakom na novinárov a ich špinenie ,ale aj na mladých ľudí ,ktorí majú diametrálne iný názor na slušnosť a riadenie štátu. Ale predovšetkým na opozičných politikov ,ktorých svätou povinnosťou je nie chváliť ho za plnenie si jeho pracovných povinnosti ,ale poukazovať na jeho chyby ktoré tu aj s jeho kumpámni už generuje vyše desať rokov!!! A to presne tak,ako to robil ON ,keď dral opozičné lavice v cirkuse PARLAMENT! Jeho verejné pokúsi o urážanie týchto politikov sú všetkým verejne známe a to tak isto ako aj jeho prešľapy pri verejnom čítaní z dokumentov v priamych prenosoch ,ktoré podliehajú utajeným režimom a to či už z Daňových úradov ,alebo aj od vyšetrovateľov a tajných služieb. Jeho šaškovanie v priamom prenose pred miliónom eur v ,,keši“ a ohrozenie stability štátu s jedným vedrom dlažobných kociek pred Úradom vlády radšej ani nespomínam. A tak sa preto dnes ani nedivím ,že práve tento ,,človek“ dnes tlačí na ministerku vnútra a ,,jej“ NAKA a privádza jeho Ficiliu do rokov päťdesiatich v minulom storočí!!! Tento ,,človek“ pod rúškom anonymity a imaginárnych konšpirácii dnes verejne rozosieva strach a spúšťa doslova perzekúcie s tými ,ktorí sa ho nezľakli a dokázali ho ako jedná ULICA dostať tam ,kam patrí a to dole zo stoličky predsedu vlády ,ktorej bol hlavne po dvojnásobnej krutej poprave dvoch mladých ľudí už len hanbou a výsmechom všetkých slušných ľudí!!!

Aj na malom Slovensku v srdci Európy je mnoho pranostík a prirovnaní, na emócialne jednanie a postoje vyplývajúce z nich , aj na tohto ,,človiečika“ ,ale iste ho nevystihuje ani jedno tak,ako to o zdochynajúcej kobyle ,ktorá citiac jej posledné minúty a sekundy života už len krčovite kope okolo seba!

VEDEL SOM ,ŽE TI LEPŠIE NEBUDE ,LEBO SI SI ZOBRAL SO SEBOU PRÁVE TU JEDNU VEC ,KTORÁ JE PRÍČINOU VŠETKÝCH TVOJICH PROBLÉMOV A TO JE TVOJE PRAVÉ ,,TY!“ TVOJE TELO A DUŠA S TVOJIM IDENTICKÝM ,,JA“SÚ ABSOLÚTNE V PORIADKU . TO LEN AJ TEBA NEZDOLALI SITUÁCIE DO KTORÝCH SI SA DOSTAL ,ALE LEN TO ,ČO SI O NICH A V NICH MYSLEL A AJ MYSLÍŠ!!!

Lebo pani Čaputová. . .

07.05.2019

Od zvolenia p.Čapútovej do funkcie prezidenta SR ubehlo niečo vyše mesiaca a jej víťazstvo nad jej ,,sokmi" nevie stroviť mnoho ich voličov z táborov v ktorých si pred voľbami mysleli ,že práve viac »

Veľkonočný tresk ! ! !

23.04.2019

Tak,ako mnoho občanov Slovenska aj ja som mal tu česť a možnosť vidieť video záznam šíriaci sa po celom Slovensku ,na ktorom piati nespokojní REVOLUCIONÁRI ,,spoluobčania" boli ,,vyšibať" viac »

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

SNP, mínometné postavenie nad Šumiacom

Gajdoš: Je dôležité vzdať hold ľuďom, ktorí bojovali za našu slobodu

24.08.2019 17:15

Minister obrany vyzdvihol hodnoty slobody a mieru, poukázal aj na silnejúcu netoleranciu a rastúci extrémizmus v súčasnosti.

poľsko, tatry, búrka, blesk, vrtuľník, helikoptéra

Telá dvoch jaskyniarov vyzdvihne v poľských Tatrách vrtuľník

24.08.2019 16:28

Dvaja jaskyniari uviazli v hĺbke približne 500 metrov pod úrovňou vstupu do Veľkej snežnej jaskyne.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 126163x
Priemerná čítanosť článkov: 1855x

Autor blogu

Kategórie