Založ si blog

Veľkonočný tresk ! ! !

Tak,ako mnoho občanov Slovenska aj ja som mal tu česť a možnosť vidieť video záznam šíriaci sa po celom Slovensku ,na ktorom piati nespokojní REVOLUCIONÁRI ,,spoluobčania“ boli ,,vyšibať“ novozvolenú pani prezidentku ,ktorá ešte ale nie je vo funkcii a ani v úrade Prezidenta SR a to priamo v jej rodnom Pezinku!!! Nuž a z toho čo som videl a počul som sa dobre zasmial a potom aj zamyslel nad REVOLUCIONÁRMI ,ktorí predovšetkým štekali a najviac o sebe samých svedectvo podali. Títo nespokojní so všetkým čo sa v tomto štáte deje sa prebudili ale až po opätovnom fiasku kandidáta UV SMER na post prezidenta SR ,ale aj ďalších kandidátov ,ktorí sa o tento post uchádzali. To ,čo táto svorka nespokojných , neschopných prehrávať a uznávať výsledky ,ktoré uznali všetci a celý svet , dokazovala sa len tak nevidí a normálnemu človeka sa musí rozum zastavovať nad nenávisťou ,bezmocnosťou a zúfalstvom z nich sršiacich.

Ja síce neviem kde boli počas dlhých JEDENÁSŤ rokov títo REVOLUCIONÁRI počas ktorých im bolo do hláv vtĺkane ,že EU je jedinečným projektom a členstvo v NATO je zárukou aj ich bezpečnosti a bez účasti v jednom aj druhom zoskupení by bola SR odsúdená na zánik ekonomický ale aj geopoliticky! Ale iste viem ,že aj títo REVOLUCIONÁRI neboli ani len raz počas dlhých JEDENÁSŤ rokov pred BONAPARTE a v rodných mestách členov UV KS SMER ,ktorí im tlačili do ich hláv ,,karelaby“ o nutnosti bytia SR v EU a NATO!!! A s určitosťou viem aj to ,že títo REVOLUCIONÁRI neboli schopní dať o sebe vedieť a ani počuť ani prostredníctvom jedného jediného protestu proti všetkým vládam ,ktoré hlásali ,,SLOVENSKO JEDINE V EU a NATO,, a dokonca v JADRE EU!!! Takže sa prostredníctvom tohto blogu pýtam týchto ZASPATÝCH REVOLUCIONÁROV ,kdeže to vlastne sladko spínkali celých JEDENÁSŤ rôčkov a nedali o sebe vedieť???

Keďže som človekom vybaveným so schopnosťou empatie aj k týmto,,PREBUDENÝM REVOLUCIONÁROM“ a veľmi dobre viem ,že nie sú schopní ovládať svoje emócie aj aj ich postoje prameniace z nich ,tak môžem kľudne konštatovať ,že to s nimi a im podobným to bude už len horšie a horšie a Slovensko čaká veľmi horúca a hlavne špínavá predvolebná kampaň , tvrdý neľútostný boj nie len medzi tiež politikmi ,ale aj medzi ich privržencami!!!

Lebo pani Čaputová. . .

07.05.2019

Od zvolenia p.Čapútovej do funkcie prezidenta SR ubehlo niečo vyše mesiaca a jej víťazstvo nad jej ,,sokmi" nevie stroviť mnoho ich voličov z táborov v ktorých si pred voľbami mysleli ,že práve viac »

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

, ,Taneček „okolo PREZIDENTA z dielne na Súmračnej a nie len neho.

09.12.2018

To ,čo sa dnes deje vo vzťahu k prezidentom a to či už toho ,ktorý bol právoplatne zvoleným a pôsobí v tejto funkcii ,ale aj k tomu nadchádzajúcemu a to z ,,dielne" na Súmračnej a to zo strany viac »

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

SNP, mínometné postavenie nad Šumiacom

Gajdoš: Je dôležité vzdať hold ľuďom, ktorí bojovali za našu slobodu

24.08.2019 17:15

Minister obrany vyzdvihol hodnoty slobody a mieru, poukázal aj na silnejúcu netoleranciu a rastúci extrémizmus v súčasnosti.

poľsko, tatry, búrka, blesk, vrtuľník, helikoptéra

Telá dvoch jaskyniarov vyzdvihne v poľských Tatrách vrtuľník

24.08.2019 16:28

Dvaja jaskyniari uviazli v hĺbke približne 500 metrov pod úrovňou vstupu do Veľkej snežnej jaskyne.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 126154x
Priemerná čítanosť článkov: 1855x

Autor blogu

Kategórie