Tak še to robí do tej pšej maceri !

24. marca 2024, koloseum, Nezaradené

Včera som síce vyhral len druhé miesto a COLA ešte netiekla prúdom na centrálach SMERO – HLASU , ale sľubujem vám ,že počas dvoch nasledujúcich týždňov budem prikladať do mojej pece tak ,že sa na nej aj môj úhlavný nepriateľ uvarí , ja sa na nej nepopálim a ja sa tak odsťahujem na Somársky vršok s jediným cieľom ,ktorý spočíva v pokračovaní mojej služby môjmu hranatému ŠÉFovi ,ktorému vďačím za všetko ,čo zo mňa a so mnou spravil a vyviedol !!!

Ale dosť bolo pravdy o výsledku včerajších voľbách a pozrime sa na to prečo tento doslova nevýrazný kotolnik – sluha svojho hranatého ŠÉFa z búdy na Súmračnej neuspel a nakoniec mu ostali len očí pre plač a pre slzy. Nuž začiatok tohto jeho ,,úspechu“ na druhom mieste bol odštartovaný hneď po voľbách do cirkusu PARLAMENT a to predkladaním nezmyselných mafiánskych zákonov ,ako aj výjazdovými rokovaniami vlády po celej Ficilii ,kde sa rozmetovali naše spoločné peňeži a robila sa tichá ,ale mohutná kampaň pre ich kotolnika z teplárne ,ktorá vyhrieva centrálu HLASU. Ale ako je dnes vidieť tak to bolo nepresvedčivé ,miestami až desivé ,tiché a hlavne nevýrazne z ktorého sa vytratil predovšetkým samotný kotolník ,ktorý sa bal toho najhoršieho a to pravdy o ňom a jeho orientácii ,ktorú mu v minulosti na sneme vytkol aj jeho hranatý ŠÉF ! Tento kotolnik prechádzal celou predvolebnou kampaňou v závetrí a strachu síce s úsmevom na tvári ,ale s akým ?! Nuž s falošným a presne takým ,ktorý predvádza vo Ficilii už niekoľko rokov a málo kto vie čo a kto je za ním schovaný !

Dnes je viac ako len isté ,že tento kotolnik je a bude odkázaný na hlasy nie jeho členskej základne a na hlasy VOLIčov z búdy na Súmračnej ,ale na hlasy neúspešných kandidátov a tých ,ktorí v prvom kole voliť neprišli ,ale sú rozhodnutí o tom ,že kotolnikovi svoje hlasy iste nedajú . Lebo tí už dlhší čas avizujú ,že radšej ich hlas prepadne ,ako keby ich mali dať kotolnikovi !

Na ceste k cieľu nie je dôležitý cieľ ,ale to na tejto ceste k nemu robíme a vykonávame ! A dnes sa dá jednoznačne povedať a konštatovať ,že kotolnik na jeho ceste k jeho cieľu nepsravil prakticky nič a aj preto vyhral nádherné druhé miesto , ktoré on označil za jeho PYRRHOVO víťazstvo!