Pogrom! ! !

Aj takto by sa dalo dnes nazvať to ,čo sa dnes deje v jednej malej ale nádhernej krajine v srdci Európy ovládanej už roky jedným ,,človekom“ a jemu podobných okolo neho ,ktorý je ale zodpovedným za práve tento POGROM proti jednému človeku ,ktorého na počudovanie práve on vybral a aj posadil na stoličku a post MZV!!!
Tento človek ešte aj dnes označovaný aj samotným ,,človekom“ a jeho pusy pajtašmi za jedného z najlepších ministrov akého ,kedy Slovensko malo si vykonával svoju prácu vyše šesť rokov k spokojnosti skoro všetkých a v súlade s jeho funkciou ale hlavne aj programovými vyhláseniami dvoch vlád počas ktorých bol a ešte aj je MZV .Medzi tým si len tak ,,odskočil“ na rok do NEW YORKU aby len tak a z ničoho nič predsedal jednej z najväčších organizácii na svete ak vôbec nie najväčšej a to do OSN ,ktorej celý jeden rok aj predsedal!!! A to bolo slávy ,ale hlavne aj mlčania o veľkom človeku z malého štátu ,ktorému sa dostalo takejto pocty. Samozrejme ,že v eufórii a opojení vtedy ani len nikto nemukol o nákladoch štátu ,nás všetkých , na výkon takejto funkcie ,ale ani o tom ,čo počas tohto jedného roka tento človek pripravoval s ľuďmi okolo neho a pred niekoľkými týždňami to aj vyšlo na svetlo sveta ako ,,MARAKEŠSKÝ PAKT.“ A práve tento pakt rozvíril hladiny politických vôd na celom svete ,ale hlavne hladinu mlčania v krajine pôvodu a narodenia človeka ,ktorý je spolu autorom tohto paktu ,stojí si za ním a kvôli postoju tých ,ktorí ho našli ,prehovorili a aj menovali na post MZV a praktický mu vrazili nôž do chrbta od zadu , sa rozhodol abdikovať na post MZV!!! Nuž aj potiaľ by to bolo v poriadku .Veď už sme si predsa dávno zvykli ,že v malej a nádhernej krajine pod Tatrami abdikujú ministri ,ale dokonca aj predsedovia vlády tak,ako výrobky na bežiacom pásoch vo Wolksvagene alebo aj Peugeote . Ale čo už nie je podľa mňa v poriadku je to ,že zrazu sa tu zdvihla obrovská vlna kritiky a doslova POGROM na osobu ,ktorej bola vyjadrená dôvera a podpora už pred rokmi a bolo okolo nej praktický ticho,pokoj a relatívny kľud.
A teraz sa pozrime bližšie na tých ,ktorý tento pogrom spustili a hlavne prečo a kto sa k ním ako doteraz vždy mlčiaca väčšina pridal. Asi nikto nebude pochybovať ale hlavne spochybňovať ,že najviac kriku okolo tohto paktu už skôr spustil predseda strany ĽSNS a jeho krikľuni ,ktorí aj zoorganizovali niekoľko meetingov na túto tému a to hlavne na východe republiky. Na jednom z nich som bol sám zúčastneným a ne stíhal som sa diviť nad klamstvami a zavádzaním ,ktoré tam odzneli! Ale ani som sa moc nedivil ,veď bolo tesne pred Komunálnymi voľbami a dokonca v čase moratória a polievočku pre ich nominantov na posty starostov ,primátorov ale aj poslancov do rôznych zástupitelstiev si trebalo aj takýmto spôsobom prihriať!Ale poďme ďalej a pozrime sa čo dokázal zo seba spraviť v priamom prenose jeden KAPITÁN ,ktorý už skôr v inom priamom prenose kapitánske výložky olizoval. Nuž kalap dole pred každým jedným predsedom cirkusu PARLAMENT ,ktorý s plačom a slzami na pokraji udržania napáda toho ,ktorý za neho musel nie raz ,nie dva krát ťahať doslova ,,Žeravé uhlíky z pahreby“ a to hlavne po jeho HEROICKOM výkone v Ruskej Dume s ktorým sa tak veľmi rád chváli ,a nie len s ním, a v ktorom sa sám rozhodol zmeniť SMERovanie zahraničnej politiky Slovenska a pomaly už spájal Slovensko s Ruskom!!! Nuž a samozrejme treba pridať k nemu aj časť dovtedy mlčiacej väčšiny z jeho košiara ,ktorú chcel predovšetkým osloviť a to hlavne aj preto ,lebo tento kapitán už veľmi dobre vie ,že proti ústavnému TROJZLEPENCU už odzváňa a práve on je tým ,,zvonárom“ ,ktorý zvony rozhýbal!

Nuž a záverom sa pozrime bližšie na mlčiacu väčšinu ,ktorá dnes najviac vystrája a doslova vyvoláva hystériu v spoločnosti a POGROM proti tomu ,ktorý je dnes v tŕňom v ich očiach ,ale čuduj sa svete nie proti tomu ,ktorý im ten trň do očí vrazil a to už pred vyše šiestimi rokmi!!! Aj dnes s úžasom počúvam v uliciach mesta ,ale aj v kaviarniach a krčmách túto opäť sklamanú a doteraz mlčiacu väčšinu ,ale aj čítam na rôznych forach ich vyjadrenia ,plač nárek a hlavne cítim z nich tú bezmocnosť v spojení s neuveriteľnou nenávisťou k niekomu ,kto bol vybraným ,ale nie k tomu ,kto ho vyberal,vybral a aj menoval do funkcie MZV a už dávno im vrazil už spomínaný tŕň do očí!!! A tak sa aj ja pýtam ,čo sú to vlastne za ,,ľudia“ títo intrigáni a doslova farizeji ,ktorý nechcú vidieť a hlavne pochopiť ,že nie menovaný ,ale ten kto ho vybral ,navrhol a aj menoval je tým ,ktorý im spôsobil túto veľkú bolesť v očiach a aj TRAUMU!!!
Čo sú to vlastne za ,,ľudia“, ktorí sa dnes neboja síce pod rúškom anonymity ,ale verejne doslova ukameňovať toho ,ktorého ako trň do ich očí zabodol niekto iný ,ale nie toho ktorý tento trň sám bodol?! Čo sú to vlastne za ľudia ,ktorí ani dnes nie sú schopní pochopiť ,že ten trň v ich očiach ,ale nechce vytrhnúť ani ten ,ktorý im ho do nich vrazil ,ale nahlas aj s jeho pusy pajtašmi im v priamych prenosoch doslova odkazujú ,že ním-i vybraný človek sa jemu a jemu rovným môže ešte zísť v blízkej ,ale aj vzdialenej budúcnosti na terajšej pozícii a boli by veľmi neradi ,keby tento post sám opustil a to aj s nožom v chrbte ,ktorí mu ho tam oni samí vrazili!!! Nuž čo už len povedať aj na takéto farizejstvo ,,človeka“,práve ktorý je jedným z kandidátov na post MZV ,lebo ho už nebaví sedieť v zabudnutí v cirkuse PARLAMENT ako radový poslanec s jemu rovnými! Ale samozrejme aj na tých ,ktorí mu opäť jeho teatro doslova zožrali aj s navijakom!!!

V samom závere je dúfam absolútne zbytočne sa zmieňovať o tom ,na ktorého bola opäť len na PROJEKTOVANÁ vina od vinníkov ,ktorí ju v sebe nosili ako intrigani a farizeji už roky a nedávala im spokojne spávať , ktorý sa zachoval tak, ako každý jeden správny CHLAP a hlavne DIPLOMAT ,ktorý neodchádza od stola s názormi iných ,ale s pocitom že zúčastnení odchádzajú s názorom jeho,ktorý veľmi dobré vie že SLOVO ROBÍ CHLAPA len vtedy ak ho dodrží!!! Nuž a tento ČLOVEK -CHLAP a DIPLOMAT s veľkým ,,D“ ho dodrží iste ,lebo už dnes vie ,že tí ktorí ho chceli načisto ovládnuť mu nestoja za to,aby aj naďalej za nich vyťahoval žeravé uhlíky z pahreby a pritom mu zo zadu vrážali nôž do chrbta!!!

A pre krikľunov ,čoby strojcov POGROMU a mlčiacej väčšiny v skutočnom závere opäť odkazujem len toto:

,,ANI JEDNÉHO Z VÁS NEZDOLALI SITUÁCIE DO KTORÝCH VÁS DOSTALI VAŠE MODLY A MESIAŠI ,ALE LEN TO ,ČO STE SI O NICH A V NICH MYSLELI VY SAMI!!!“

Už odstúpil TRESTNE STIHANY podpredseda cirkusu PARKAMENT z tohto postu , alebo až vtedy , keď sa prebudí svedomie aj u Kočnera ? ??

26.05.2026

Alebo bude do nekoečna infatilne projektovať , zatlkať ,klamať , iracionalizovať a vodiť ich jednobunkových VLIčov za nosi ? Má vôbec tento pro RUssKY KOLABORANT & VLASTIZRADCA , mafián a hrobár polície na Slovensku svedomie ,charaktér a aspoň štípku sebareflexie ???

Keď imaginárna komunisticka bublina praskne a BIRMOVANY KOMUNISTA je pri ďalšom klamstve prichýtený !

15.05.2026

A Her Mertz nevie o tom ,že mal navštíviť akúsu bezvyznýmnu skurvenu FICILIU na Plochej zemí !!! Ja už len čakám ,kedy vedúci propagandy z búdy na Súmračnej ,smolavy a smarkaty SUNARIK oznámi ,že sa ich skurvenú FICILIU na Plochej zemí richtuje navštíviť väčne žijúci Vladimír Iljič ULAJANOV …… a ich jednobunkovi VOLIči z fan clubov JAMILUJEMFICA & JDS [...]

Budú skôr v tejto skurvenej FICILII na PLochej zemí RUssKE KRVAVE tanky , alebo zasadne Bezpečnostná rada štátu FICILIA ?

14.05.2026

Odpoveď nech si už dá každý jeden z pomedzi nás sám ! A tí ktorí pôjdu RUssKE KRVAVE tanky vítať na čele so súdruhmi CHE BLÁHOM , GAŠPARKOM , DANKOM & SUNARIKOM s chlebom a soľou na hranice s Ukrajinou nech si so sebou aj tých ,ktorých si zvážajú na kade aké oslavy a trápne teatra……

letisko bratislava, bratislavske letisko

Cesta na dovolenku sa môže skomplikovať už v Bratislave. Polícia varuje cestujúcich pred zdržaním

27.06.2026 22:45

Počet pasažierov najmä z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave oproti minulému roku výrazne narástol.

Aleksandar Vučič

Srbsko čaká politické zemetrasenie. Vučić oznámil odchod aj predčasné voľby

27.06.2026 20:30

Prezident mesiace čelil tlaku protivládnych protestov.

Venezuela Earthquake

Počet obetí stredajšieho zemetrasenia vo Venezuele stúpol na 1430

27.06.2026 20:10

Zranených je viac ako 3200 ľudí, nezvestných viac než 55.000.

Vojak Bundeswehru

Nemecko naráža na tvrdú realitu: armáde chýbajú desaťtisíce vojakov, v hre je návrat povinnej služby

27.06.2026 18:25

Do leta 2027 musí rozhodnúť, či obnoví povinnú službu.