Založ si blog

Koniec polit-mafie na Slovensku!

Sobota 21.marca roku 2020 sa iste zapíše ZLATÝMI písmenami do novodobej histórie v ére samostatnosti Slovenska ,ktoré bolo vyše 30 rokov skúšaným rôznymi tiež politikmi systémom POKUS-OMYL bez osobnej ,politickej ale aj straníckej zodpovednosti a schopnosti seba reflexie a prebratia zodpovednosti za nimi vykonané. Ktoré viedli až k tomu ,že najvyššie miesta riadenia v tomto štáte pomaly a iste začali ovládať chápadla neviditeľnej chobotnice ,ktoré si pomaly a iste omotali každý jeden rezort včetne Európskych peňazí ,ktoré patrili všetkým občanom a nie len VYVOLENÝM. A tak bolo iste len otázkou času kedy sa preberie aj obyčajný a ťažko skúšaný občan-VOLič a povie razantne DOSŤ a NIKDY VIAC tým ,ktorí dovolili týmto chápadlám ovplyvňovať ,ale hlavne ohrozovať aj jeho život . A ten deň prišiel presne pred TROMA týždňami ,počas ktorého sa rozhodlo o tom ,že neviditeľnej chobotnici treba konečne utnúť hlavu a tak oslabiť silu a tlak jej chápadiel ,ktoré už doslova paralyzovali riadny chod štátu a života v ňom ! Iste tu dnes netreba nikomu pripomínať čím všetkým musel prejsť tento štát a jeho občania predovšetkým za posledných osem rokov ,ale hlavne za tie posledné štyri by bolo len nosením dreva do lesa a nosením vody do studne ! Ale iste je potrebné v tento významný deň pre celé Slovensko a jeho občanov pripomenúť si aspoň jednú múdrosť našich starých otcov a materí : S KRČAHOM SA CHODÍ POTIAĽ PO VODU ,POKIAĽ SA KRČAH NEROZBIJE !!! Ktorému iste na Slovensku predchádzalo aj to staré známe : S JEDLOM RASTIE CHUŤ!!!

Dnes je tento deň doslova DŇOM VÍŤAZSTVA ROZUMU A VOLE predovšetkým nad tým ,ktorý si myslel ,že jedine on má patent na rozum a každý jeden ,ktorý nerozmýšľa a nemyslí tak,ako ON a jemu rovní sú len poloblázni a hyeny a to aj antisociálne ! Ale padla kosa na kameň a TATÍČEK SOCIÁLNEHO ŠTÁTU sa nevie spamätať z výprasku ,ktorý ON aj s jeho družinou a hlavne chápadlami POLIT-MAFIE ,ktorú všetci utržili pred troma týždňami. Výsledkom jeho neschopnosti POCHOPIŤ bol iste jeho plač,nárek a hlavne infatilna projekcia zameraná na nového predsedu NR SR a to bez najmenšieho uvedomenia si zase už roky a dejinami Slovenská otrepaným ,,ZABUDOL VOL ,KEDY TEĽAŤOM BOL!!!“ A aj preto sa mu po jeho trúchleni hneď ušlo len toho ,čo si iste zaslúžil a o čo si už dávno koledoval ! Nebudem sa vracať k jeho slovám a odkazom predovšetkým pre Pána Dzurindu a Pani Radičovú z roka 2012 po predčasných voľbách ,ale iste mu prezradím ,že práve aj títo dvaja skutoční Slovenskí štátnici a politici budú súčasťou toho a tých ,ktorí budú odsekávať pomaly a iste jedno chápadlo chobotnice a teda POLIT-MAFIE za druhým !

Všetkým modliacim sa neprajníkom novej vlády a vedenia Slovenská žijúcim v nenávisti a pod heslom škodoradosti: ČÍM HORŠIE ,TÝM LEPŠIE aj napriek tomu ,že ich len úprimne ľutujem ,ale pomôžem a nechávam im na záver pár múdrosti nad ktorými sa môžu zamyslieť aj samí nad sebou:
,, JE TOHO EŠTE STRAŠNE VEĽA ,ČO MUSÍTE EŠTE POZNAŤ,NEŽ POCHOPÍTE ,ČO PRÁVE VIDÍTE A ČO SA PRÁVE DEJE!“

,,NAUČTE SA ZÍSKAVAŤ INFORMÁCIE Z VLASTNÝCH VNÚTRAJŠKOV A NIE Z CUDZÍCH VONKAJŠKOV !“

,,JE NEZMYSLOM NENÁVIDIEŤ VŠETKÝCH ĽUDÍ, KEĎ VÁS ZRANILI A ZRADILI,TÍ KTORÝM STE TAK SLEPO VERILI !“

,,NIEKEDY SA MUSÍTE ZBLÁZNIŤ,ABY STE PRIŠLI K VLASTNÉMU ROZUMU !“

A po pochopení týchto múdrosti a precitnutí vám odporúčam konečne žiť bez nenávisti ku komukoľvek a s dobrotou voči všetkým !!!

MIMORIADNE SITUÁCIE SI VYŽADUJÚ AJ MIMORIADNE RIEŠENIA A OPATRENIA ! ! !

25.03.2020

Už v mojom blogu ,,ČÍM HORŠIE ,TÝM LEPŠIE“ ,ktorý bol zlikvidovaným rýchlosťou blesku ,som písal o nezodpovednosti a pýtal sa nezodpovedných ,čo sme to za národ Slovenský? A dnes po tom ,čom v cirkuse PARLAMENT jeden opozičný poslanec doslova SIAL VIETOR a jeho nenávisť a bezmocnosť si zobrali k srdcu predovšetkým jeho VOLIči sa musím spýtať prostredníctvom [...]

Deratizácia !

23.03.2020

Už včera a teda netradične v nedeľu sa začala dezinfekcia škodnej ,ktorá roky pôsobila na rôznych dobrých a vyhriatych mestečkách v štátnej a verejnej správe pod záštitou UV KS SMER s.r.o. a nie len ním !!! A pri aj tejto činnosti ,ktorá je nevyhnutná po DVANÁSTICH ROKOCH NE-VLÁDNUTIA UV KS SMER s.r.o. treba novej vláde držať palce a podporovať ju v tom !!! A to aj [...]

Pravda sa ešte stále v tomto bordelistane nenosí! ! !

23.03.2020

A aj včera tu bol môj blog zameraný predovšetkým za ňu stiahnutým rýchlosťou blesku z ,,obehu“ a to iste zásluhou tých ,ktorým PRAVDA prekáža a boli zvyknutými po roky žiť len v klamstvách ,omyloch a polopravdách ! Neviem či im viac vadila PRAVDA o nich ,alebo nedokázali pochopiť staré pravdy o myslení a jeho základoch ,ale jedno už dávno iste viem ! A to je [...]

Koronavírus / Bozk / Láska /

Prieskum: Ohrozenie koronavírusom pociťujú ľudia s vyššou toleranciou neistoty menej

28.03.2020 18:30

Väčšina respondentov priznala,že dodržiava preventívne opatrenia od začiatku.

pocasie, teplo, sanitka, ambulancia, urgentny prijem

Na domáce odbery nemáme sanitky

28.03.2020 17:33

Ako má človek, u ktorého existuje riziko, že je nakazený koronavírusom, postupovať? Odbery doma sa budú realizovať len vo výnimočne.

sklo / nehoda / cesta / črepiny / črepina /

Vodič skončil v Košiach s autom na streche

28.03.2020 16:34

Dostal šmyk a s autom zišiel z cesty, kde narazil do železného stĺpika. Nafúkal viac ako dve promile.

Roman Mikulec

Mikulec: Do konca týždňa dodajú ochranné prostriedky do prvej línie

28.03.2020 15:12

Peter Žiga (Smer) tiež kritizoval, že vláda nemyslí na ekonomické opatrenia ako úvery či hypotéky.