Založ si blog

Infatilný amaterizmus par excellence z dielne totálne rozprášenej opozície !

Znenie referendovej otázky ,ktorá má rozhodnúť o bytí a ne bytí legitímne zvolenej vlády v slobodných a demokratických voľbách z februára minulého roka : ,,Súhlasíte s tým ,aby sa skrátilo VIII. volebné obdobie NR SR tak,aby sa voľby do NR SR vykonali do 180 dní odo dňa vyhlásenia výsledkov tohto referenda ?“

Tak nad touto otázkou si iste HLASO – SMERÁCKA polit mafia na čele s BIRMOVANÝM KOMUNISTOM alias BORDEL DÁMOU z BORDELU SMER lámala iste veľmi dlho hlavy a to aj so súdruhom Mamojkom ,ktorý nechcene opustil rady ÚS SR. Lebo ako je vidieť tak ani COLOMBOVA manželka v podobe PETIČNÉHO VÝBORU si s touto otázkou nerobila ťažkú hlavu a odklepla to ,čo jej-mu bolo pod nos podstrčené! Otázkou pri tejto otázke totiž ostáva problematická nie len jej formulácia ,ale hlavne to ,prečo nie je v tejto otázke jasne formulovaný negatívny výsledok referenda po ktorom by sa VIII. volebné obdobie NR SR nekrátilo a legitímne zvolená vláda SR by automatický pokračovala v jej činnosti až do skončenia jej volebného obdobia !!! Lebo mne to vychádza tak ,že pri takto nejasne formulovanej a špekulatívnej otázke stačí aby sa referendum KONALO a bez prihliadnutia na jeho VÝSLEDOK ,by sa mali každopádne konať predčasné voľby do NR SR minimálne do 180 dní od vyhlásenia výsledkov aj neúspešného referenda !!!!!
A tento spolok neschopných aj ,,právnikov “ sa silou mocou tlačí naspäť na stratené pozície a chce opäť rozkrádať tento štát a jeho obyvateľov…………….

Horííííí , našim“ pod zadkami . . . . .

14.05.2021

a tak treba veľmi rýchlo hasiť to čo malo byť už dávno uhasení práve s tými ,ktorým je dnes veľmi horúco pri sedení vo vyšetrovacích väzbách ! Plač a náreky v cirkuse PARLAMENT práve z úst tých ,ktorí mali dosť času na to aby dnes netrebalo na rýchlo hasiť je viac ako len úsmevné ,ale zároveň aj na zamyslenie sa nad tým prečo sa tak sladučko spalo a nič [...]

45 centíkov , 1. 9 eura versus 333 eur ! !!

14.05.2021

Písal sa rok 2017 a z centrály na Súmračnej sa šírili pomedzi plebsom a proletármi a do do celého sveta dezinformácie a bombastické informácie o ZÁZRAKU v srdci Európy ,ktorý spočíval v Slovensku ako TIGROVI a lídrovi EKONOMIKY Európy a celého sveta !!!! A po tomto doslova besnivom ošiali prišiel aj koniec tohto roka a v ňom ešte bombastickejšia správa pre všetky [...]

Koniec búrky Oliver100 v opozičnom šerblíku . . . . . . . . . . .

11.05.2021

..a vládna karavana aj s MS pani Kolikovou ,za ktorou totálne rozprášená opozícia šteká ,si ide ďalej po jej ceste k jej ďalším cieľom !

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

Boris Kollár, Ide o Pravdu

Boris Kollár v Ide o pravdu o podozreniach z manipulácie so svedkami: Ak to bude mať obludné rozmery, vláda padne

22.06.2021 20:00

Je presvedčený, že tretej vlne pandémie sa nevyhneme. „Ale lockdown by bol pre Slovensko katastrofa. Nemáme na to už peniaze,“ povedal v relácii Ide o pravdu predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).

Viktor Orbán

Homosexuál rovná sa pedofil. EÚ je pobúrená maďarským LGBTI zákonom

22.06.2021 18:41

"Stigmatizácia LGBTIQ ľudí zreteľne porušuje ich základne právo na dôstojnosť," píše sa v spoločnom vyhlásení 13 krajín.