Založ si blog

45 centíkov , 1. 9 eura versus 333 eur ! !!

Písal sa rok 2017 a z centrály na Súmračnej sa šírili pomedzi plebsom a proletármi a do do celého sveta dezinformácie a bombastické informácie o ZÁZRAKU v srdci Európy ,ktorý spočíval v Slovensku ako TIGROVI a lídrovi EKONOMIKY Európy a celého sveta !!!! A po tomto doslova besnivom ošiali prišiel aj koniec tohto roka a v ňom ešte bombastickejšia správa pre všetky detičky a dôchodcov na Slovensku v podobe mesačného navýšenia rodinných prídavkov a dôchodkov o NEUVERITELNÝCH 45 centíkov pre každé jedno dieťa a 1.9 eur pre každého jedného dôchodcu na nasledujúci rok 2018 !!!

Toľko v krátkosti o neuveriteľnom HYENIZME jedného nevydareného socialistického ,ale anti sociálneho brusiča ,ktorému sa podarilo takýmto krokom a spôsobom ,,vybrúsiť „na tvárach detí a dôchodcov ,,úsmevy“ v dobe EKONOMICKÉHO ZÁZRAKU ,ktoré im iste nezmiznú z tvári pokiaľ budú žiť !
A aj preto je dnes zaujímavé sledovať vojnu v predbiehaní sa opozície s koalíciou o navyšovanie nie len rodinných prídavkov na jedno dieťa ,ale aj o jednorazový príspevok na jedno dieťa v sociálne slabších rodinách pri ktorých iste nejde o brusičove centíky ,ale o STOVKY eur z kasy nás všetkých !!! Pokiaľ by socialistickí opozičníci dávali všetkým plným priehrštím ,tak liberálno- demokratická koalícia chce dávať ešte viac ako socialisti ,ale podľa kľúča ktorý je iste spravodlivejší a to presne tak ,ako sa dialo aj pri delení Vianočných dôchodkov minulého roka pre všetkých a nie len z celého dôchodkárkeho koša vybraných . Pri jednorazovom príspevku na jedno dieťa v sociálne slabších rodinách je doslova na smiech tvrdenie a videnie mnohých socialistických opozičníkov a jeho VOLičov v tom ,že táto pomoc sa dostane len a výlučne do rómskych osád v ktorých sa automatický len prepije ,prefajčí a preje a pritom nechcú ani len pripustiť pravdu a fakty o tom ,že práve ,,zásluhou“ socialistických ,ale anti sociálnych vlád v minulých obdobiach žije na Slovensku veľmi veľa rodín z majority na hranici chudoby a doslova v biede ,ktorí si iste s takýmto príspevkom aspoň trochu polepšia a ako ,tak si zmiernia ich útrapy po náročnom roku ,v ktorom nám všetkým zneprijemnil životy COVID 19 ……… štatistiky jednoducho ináč nepustia!!!

Horííííí , našim“ pod zadkami . . . . .

14.05.2021

a tak treba veľmi rýchlo hasiť to čo malo byť už dávno uhasení práve s tými ,ktorým je dnes veľmi horúco pri sedení vo vyšetrovacích väzbách ! Plač a náreky v cirkuse PARLAMENT práve z úst tých ,ktorí mali dosť času na to aby dnes netrebalo na rýchlo hasiť je viac ako len úsmevné ,ale zároveň aj na zamyslenie sa nad tým prečo sa tak sladučko spalo a nič [...]

Infatilný amaterizmus par excellence z dielne totálne rozprášenej opozície !

13.05.2021

Znenie referendovej otázky ,ktorá má rozhodnúť o bytí a ne bytí legitímne zvolenej vlády v slobodných a demokratických voľbách z februára minulého roka : ,,Súhlasíte s tým ,aby sa skrátilo VIII. volebné obdobie NR SR tak,aby sa voľby do NR SR vykonali do 180 dní odo dňa vyhlásenia výsledkov tohto referenda ?“ Tak nad touto otázkou si iste HLASO – SMERÁCKA [...]

Koniec búrky Oliver100 v opozičnom šerblíku . . . . . . . . . . .

11.05.2021

..a vládna karavana aj s MS pani Kolikovou ,za ktorou totálne rozprášená opozícia šteká ,si ide ďalej po jej ceste k jej ďalším cieľom !

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

Boris Kollár, Ide o Pravdu

Boris Kollár v Ide o pravdu o podozreniach z manipulácie so svedkami: Ak to bude mať obludné rozmery, vláda padne

22.06.2021 20:00

Je presvedčený, že tretej vlne pandémie sa nevyhneme. „Ale lockdown by bol pre Slovensko katastrofa. Nemáme na to už peniaze,“ povedal v relácii Ide o pravdu predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).

Viktor Orbán

Homosexuál rovná sa pedofil. EÚ je pobúrená maďarským LGBTI zákonom

22.06.2021 18:41

"Stigmatizácia LGBTIQ ľudí zreteľne porušuje ich základne právo na dôstojnosť," píše sa v spoločnom vyhlásení 13 krajín.