POKORA a Birmovany komunista. . . . . .

POKORA je stav vedomia ,uvedomenia si vlastných slabosti ako nedostatkov a podriadenosti ale aj správania sa podľa toho. Byť pokorným znamená uvedomiť si svoju vlastnú malosť , nedokonalosť ale aj schopnosť v mnohých prípadoch vedieť prijať poníženosť! Opakom POKORY je PÝCHA ,ktorá síce pramení z toho že niečo viem a som niečo viac než okolie ,ale jej nositeľ si zároveň neuvedomuje koľko toho ešte nevie!!! Jej súčasťou je aj princíp ,naša smutná potreba pociťovať nadradenosť nad ostatnými a hlavne im ju aj dokazovať a to akýmkoľvek spôsobom a praktikami. Ale tu už praktický nastupuje sila vlastného a mnoho krát len veľmi ťažko ovládateľného EGA , ,,JA“ ,ktoré nás ovláda a sním je úzko spätá aj PÝCHA. Nuž a EGOISTICKÍ ľudia sa predsa zameriavajú len a len na seba a v podstate na potreby ostatných v ich okolí jednoducho kašlú !!!! Takže asi toľko v krátkosti o jednej z dobrých vlastnosti ,ktorá dokáže z každého z nás spraviť človeka s veľkým,,Č!“
Ale prečo ,že to vlastne píšem a hlavne teraz v predvianočnom období ,ktoré je aj nositeľom POKORY a ľudskosti ,kedy do našich životov a príbytkov vchádza ten ,ktorý dokázal v pokore k nám všetkým a aj za nás prijať vlastnú smrť a tak skončil svoj život na kríži!!! Čo ma to vlastne viedlo v tomto čase a kto môjmu podvedomiu pošepol ,že teraz je ten správny čas na poukázanie na POKORU ,ale aj na jedného z pomedzí nás,ktorý nám verejne už roky VODU káže a pritom len COLU pije“? Nuž čuduj sa svete bol to včerajší výrok jedného nepodareného Birmovaného komunistu ,ktorý iste nevie čo to POKORA je ,a iste nie len to, ktorý som včera počul z jeho úst v priamom prenose na adresu všetkých ,ktorí nie sú schopnými prijať jeho naj špinavejšiu hru,teatro v histórii samostatného Slovenska a nepodriadia sa jej tak,ako si to on praje a želá!!! On veľký Birmovany komunista ,ktorý sa neštítil v predvolebnom boji o post prezidenta SR zneužiť ani prestarnutého človeka ,tak ten dnes keď sa mu rozpadá jeho strana a jeho amsabel od neho začína utekať opäť berie nehanebne do úst slovo Božie a na plné ústa pred jeho ,,poddanými“ vrieska ,,KTO DO MŇA KAMEŇOM ,TAK ,JA DO NEHO DVOMA!!!“
Nuž ,čo si už len môže po včerajšom ,,výroku“ tohto veľkého vodcu a manipulátora o ňom a jeho mocenských chúťkach ,keď sa opäť pred jeho veriacimi brilantne blyskol a opäť im povedal len to ,čo oni ako veriaci asi už ani počuť nechceli,myslieť a to nie len on ,ale aj všetci slušní občania na ktorých doslova oheň,síru a vlastnú žlč pľuje !!! A to len preto ,lebo svoje hlasy vo voľbách nedávajú jemu a jemu podobným ,ale len podľa neho bláznom,polobláznom a neschopným ,ktorí ho chcú za každú cenu pozbaviť moci a o slávu a vládnutie pripraviť!!! Čo si môže dnes myslieť slušný človek o ,,človeku“ s EGOM a ,,JA“posadnutom po vládnutí ,keď od neho každý deň počúva akým je sprostým ,polobláznom a bláznom ,len preto ,že nedal svoj hlas jemu a jeho zbojníkom!!! Čo si už len dnes môže myslieť slušný človek poslušne platiaci dane o ,,človeku“, nad ktorým vyhrala PÝCHA nad POKOROU a nie je už schopným ani seba kontroly a ani seba reflexie nad sebou samým a nie to ešte nad pištiacími potkanmi na obidvoch póloch len jeho politického spektra ,ktorí ho pomaly a iste opúšťajú a nevedia mu v mnohých prípadoch už prísť ani na meno!? Čo si už len môže slušný človek myslieť o jednom nevydarenom Birmovanom komunistovi ,ktorý nie že nemá v sebe ani kus POKORY ,ale predovšetkým ani za mak elemertarnej slušnosti a úcty k občanom,ktorí ho už dávno ,,prekukli“ a aj jasne mu to dávajú na javo a na jeho špinavé vedomie!!! Čo si už len môže dnes myslieť slušný človek o tom ,ktorý by ho najradšej ukameňoval a to len preto ,lebo sa už dávno nebojí povedať verejne a priamo do očí ,,človekovi“ PRAVDU ,ktorá ho zasiahne priamo do jeho duše a potom koná už len bez POKORY k nemu ,ale tak ,ako mu jeho EGO a aj ,,JA“ v mene zachovania jeho mocenských a vodcovských chúťok káže???

,,ŽIVOT JE NAŠÍM UČITEĽOM ,NO AKO SA MÁME NIEČO NAUČIŤ ,KEĎ HO VOBEC NEPOČÚVAME A ANI POČÚVAŤ NECHCEME???“

Už odstúpil TRESTNE STIHANY podpredseda cirkusu PARKAMENT z tohto postu , alebo až vtedy , keď sa prebudí svedomie aj u Kočnera ? ??

26.05.2026

Alebo bude do nekoečna infatilne projektovať , zatlkať ,klamať , iracionalizovať a vodiť ich jednobunkových VLIčov za nosi ? Má vôbec tento pro RUssKY KOLABORANT & VLASTIZRADCA , mafián a hrobár polície na Slovensku svedomie ,charaktér a aspoň štípku sebareflexie ???

Keď imaginárna komunisticka bublina praskne a BIRMOVANY KOMUNISTA je pri ďalšom klamstve prichýtený !

15.05.2026

A Her Mertz nevie o tom ,že mal navštíviť akúsu bezvyznýmnu skurvenu FICILIU na Plochej zemí !!! Ja už len čakám ,kedy vedúci propagandy z búdy na Súmračnej ,smolavy a smarkaty SUNARIK oznámi ,že sa ich skurvenú FICILIU na Plochej zemí richtuje navštíviť väčne žijúci Vladimír Iljič ULAJANOV …… a ich jednobunkovi VOLIči z fan clubov JAMILUJEMFICA & JDS [...]

Budú skôr v tejto skurvenej FICILII na PLochej zemí RUssKE KRVAVE tanky , alebo zasadne Bezpečnostná rada štátu FICILIA ?

14.05.2026

Odpoveď nech si už dá každý jeden z pomedzi nás sám ! A tí ktorí pôjdu RUssKE KRVAVE tanky vítať na čele so súdruhmi CHE BLÁHOM , GAŠPARKOM , DANKOM & SUNARIKOM s chlebom a soľou na hranice s Ukrajinou nech si so sebou aj tých ,ktorých si zvážajú na kade aké oslavy a trápne teatra……

Venezuela Earthquake

Až 100-tisíc možných obetí. Venezuela po dvoch silných zemetraseniach vyhlásila stav núdze

25.06.2026 06:17, aktualizované: 07:12

Zemetrasenia patria k najsilnejším za posledných viac ako 100 rokov.

ta3 daniš minar

Prečo Slováci prestali veriť médiám? Daniš hovorí o aktivizme, Minár o rozbitej spoločnosti

25.06.2026 06:00

Sú problémom novinári, sociálne siete alebo rozhádaná spoločnosť?

Magyar, Fico, Tusk, Babiš

Visegrád ponúka slogany (ako od Trumpa). Aká bude realita?

25.06.2026 06:00

Stačilo, aby skončil Viktor Orbán, a visegrádska štvorka si znovu padla do náručia.

SR MŠVVaM podnet GP inšpekcia TK BAX

Sociálne siete menia detstvo. Drucker hovorí, prečo už nestačí len dohľad rodičov

25.06.2026 06:00

Zákaz sociálnych sietí pre deti do 16 rokov, veľká reforma škôl aj napäté rokovania o rozpočte.