Založ si blog

Keď nad Ficiliou namiesto Nad Tatrou sa blýska . . . len uboha PROJEKCIA znie! ! !

PROJEKCIA je odborníkmi definovaná ako obviňovanie iných namiesto toho ,aby sme videli sami seba a svoj vlastný podiel VINY a zodpovednosti za to ,čo sme sami napáchali ,alebo čoho sme boli zúčastnený a súčasťou tak,ako článok-člen nejakého celku,pol.zoskupenia ,atď. A pritom je vlastná VINA ako jej súčasť PRÍČINOU toho,prečo projektujeme vlastné pocity ,s ktorými sa nedokážeme vyrovnať vo svojom vnútri, na iných!!! Takže toľko na úvod k tomu o čom sa zmienim v mojom ďalšom názore a pohľade na to,čo sa deje už roky na Slov. pol. scéne ,ale v týchto dňoch to jednoducho graduje až kozmickou rýchlosťou!
Takže poďme pekne po poriadku . Na Slovensku ešte vždy nedozneli ovácie z fantastického víťazstva politickej strany SMER a následných reakcii v podobe abdikácii na svoje posty od podpredsedov tejto strany ,mimochodom jeden z nich už skončil, a už tu máme ďalšie predvádzanie PROJEKCII v podaní obviňovaného a odvolávaného ministra vnútra ,ale hlavne jeho obhajcu v podobe Birmovaného komunistu ,ktorý do dnešných dni veľmi ťažko znáša jeho fiasko v posledných prezidentských voľbách ,po ktorých sme boli svedkami nebývalej a aj nevídanej PROJEKCIE zo strany jeho voli čov!!! Lebo ,ako už len nazvať správanie sa a postoje od volá vaného ministra,jeho najväčšieho obhajcu ,ale aj koaličných poslancov sediacich a PROJEKTUJÚCICH v cirkuse PARLAMENT&PSYCHIATRIA!? To,čo malo možnosť vidieť sta tisíce ak nie milióny slušných ľudí v priamom prenose tak,ako PROJEKCIU ,ktorá by sa mala vyučovať na vysokých školách psychológie ,ale aj filozofie!!!??? A samozrejme že nie len v tom to prípade ,ale aj po veľmi rýchlej zmene retoriky pri možnom navýšení platov ústavných činiteľov o TISÍC eur za mesiac!!! Ale aj jeho dnešnej rýchlej reakcii na to ,čo jemu a jeho strane ubralo na sláve a percentách , o zrušení tak ťažko sa rodiaceho zákona na MZ pod réžiou KRÍZOVÉHO MANAGERA z pošty,aj ja som strašne zvedavý či vráti plat za premrhaný čas. Nuž a opäť som sa poriadne smial a váľal po zemi pri jeho PROJEKCII a infatilnej iracionalizacii na adresu opozície ,ktorá bude vraj z prijatého zákona o až 30-TRIDSAŤ eurových poplatkoch za dvermi DOBROVOĽNÍKOV vytĺkať politický kapitál a tak ho zneužívať na jeho politické ciele. Ktorú ale hneď spojil s atakom na pána prezidenta a vyzýva ho na konanie vo veci ,ktorá by mala ,,zabetonovať“ Ústavnú moc jemu a jeho verným!!! Takže ,čuduj sa svete ,opäť nie je schopným tento neschopný Birmovany komunista priznať chyby jeho nominantov ,ale aj členov jeho strany za jednoznačne zlý zákon o poplatkoch u DOBROVOĽNÍKOV a následným zdieraním jeho voli čov!!! Ale tak im len sucho ,ale za to jednoznačne odkázal ,že nie kvôli ním dá zrušiť tento ZLÝ zákon ,ale len a len kvôli zlej opozícii ,ktorá si dovolila na neho poukázať!!!! Nuž,čo už,opäť len bezmocná PROJEKCIA ,ktorou sa snaží zakryť neschopných a tých ,ktorí mu už roky podkopávajú čo raz viac sa trasúce nohy a ktorí bez jeho súhlasu nie sú schopnými sa ani len podpísať!!!
Je pravdou ,že dnes žijeme v dobe rôznych turbolencii ,rýchle sa meniacich situácii,rôznych zvratov ,na ktoré musia reagovať aj tí,ktorých sme si zvolili a tak je možné že sa chybička ,,vloudi“ aj v prípade ich ,ale je na zamyslenie sa predovšetkým ich samich ,že ak to už nezvládajú a to z akýchkoľvek dôvodov ,tak nech prestanú konečne hrať ,,teatro“ , predvádzať jednú PROJEKCIU za druhou a to aj sami pred sebou a nechajú priestor novej a predovšetkým mladšej ,,krvi“,ktorá im iste ukáže a aj dokáže ,že aj veľká politika sa dá robiť slušne a hlavne v prospech tých ,ktorí ich budú voliť a nie v prospech ,,neviditeľných“ ,ktorí tu už skoro desať rokov ťahajú nitkami zo zákulisia…..

ROK po nás , ROK pred nami. . . .

24.12.2017

A je tu opäť čas analýz ,konštatovaní a vyhodnocovania ,ale predovšetkým čas na zamyslenie sa každého jedného z nás sa nad našimi činnosťami v roku ,ktorý nás opúšťa a v ktorom sme viac »

Cirkus á la Fico . .. .

14.12.2017

Ako ináč sa dá nazvať ďalšie číslo pod šapitóm cirkusu FICO vo Ficilii v ohľade tlaku jeho direktora na hlavu štátu na čím skoršie vymenovanie ním navrhnutých jeho troch kandidátov viac »

POKORA a Birmovany komunista. . . . . .

10.12.2017

POKORA je stav vedomia ,uvedomenia si vlastných slabosti ako nedostatkov a podriadenosti ale aj správania sa podľa toho. Byť pokorným znamená uvedomiť si svoju vlastnú malosť , nedokonalosť ale viac »

salih muslim

V Prahe údajne zadržali bývalého lídra sýrskych Kurdov

25.02.2018 13:28

Sálih Muslim figuruje s takzvaným červeným upozornením aj na zozname medzinárodne hľadaných osôb Interpolu.

Hongkong, Čína, Si Ťin-pching

Počet mandátov čínskeho prezidenta bude neobmedzený

25.02.2018 13:16

Rozhodnutie o zrušení obmedzenia sa očakávalo. Z Pekingu sa už dlhšie šírili informácie, podľa ktorých by mal súčasný prezident zostať pri moci aj po vypršaní jeho druhého mandátu.

parlament, poslanci, OĽaNO

Platy poslancov by mohli vzrásť až o 300 eur

25.02.2018 11:40

po zmenách by už plat poslancov nemal byť rozdelený na dve časti. Paušálne náhrady by sa mali pripojiť k základnému platu.

počasie zima mrazy sneh príroda

Mrazy udreli v plnej sile, budú pokračovať a môžu atakovať až mínus 30°C

25.02.2018 11:22

Najchladnejšie ráno tejto zimy mali v nedeľu aj v Liptovskej Tepličke -23,4 stupňa Celzia.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 65022x
Priemerná čítanosť článkov: 1227x

Autor blogu

Kategórie