Založ si blog

Keď nad Ficiliou namiesto Nad Tatrou sa blýska . . . len uboha PROJEKCIA znie! ! !

PROJEKCIA je odborníkmi definovaná ako obviňovanie iných namiesto toho ,aby sme videli sami seba a svoj vlastný podiel VINY a zodpovednosti za to ,čo sme sami napáchali ,alebo čoho sme boli zúčastnený a súčasťou tak,ako článok-člen nejakého celku,pol.zoskupenia ,atď. A pritom je vlastná VINA ako jej súčasť PRÍČINOU toho,prečo projektujeme vlastné pocity ,s ktorými sa nedokážeme vyrovnať vo svojom vnútri, na iných!!! Takže toľko na úvod k tomu o čom sa zmienim v mojom ďalšom názore a pohľade na to,čo sa deje už roky na Slov. pol. scéne ,ale v týchto dňoch to jednoducho graduje až kozmickou rýchlosťou!
Takže poďme pekne po poriadku . Na Slovensku ešte vždy nedozneli ovácie z fantastického víťazstva politickej strany SMER a následných reakcii v podobe abdikácii na svoje posty od podpredsedov tejto strany ,mimochodom jeden z nich už skončil, a už tu máme ďalšie predvádzanie PROJEKCII v podaní obviňovaného a odvolávaného ministra vnútra ,ale hlavne jeho obhajcu v podobe Birmovaného komunistu ,ktorý do dnešných dni veľmi ťažko znáša jeho fiasko v posledných prezidentských voľbách ,po ktorých sme boli svedkami nebývalej a aj nevídanej PROJEKCIE zo strany jeho voli čov!!! Lebo ,ako už len nazvať správanie sa a postoje od volá vaného ministra,jeho najväčšieho obhajcu ,ale aj koaličných poslancov sediacich a PROJEKTUJÚCICH v cirkuse PARLAMENT&PSYCHIATRIA!? To,čo malo možnosť vidieť sta tisíce ak nie milióny slušných ľudí v priamom prenose tak,ako PROJEKCIU ,ktorá by sa mala vyučovať na vysokých školách psychológie ,ale aj filozofie!!!??? A samozrejme že nie len v tom to prípade ,ale aj po veľmi rýchlej zmene retoriky pri možnom navýšení platov ústavných činiteľov o TISÍC eur za mesiac!!! Ale aj jeho dnešnej rýchlej reakcii na to ,čo jemu a jeho strane ubralo na sláve a percentách , o zrušení tak ťažko sa rodiaceho zákona na MZ pod réžiou KRÍZOVÉHO MANAGERA z pošty,aj ja som strašne zvedavý či vráti plat za premrhaný čas. Nuž a opäť som sa poriadne smial a váľal po zemi pri jeho PROJEKCII a infatilnej iracionalizacii na adresu opozície ,ktorá bude vraj z prijatého zákona o až 30-TRIDSAŤ eurových poplatkoch za dvermi DOBROVOĽNÍKOV vytĺkať politický kapitál a tak ho zneužívať na jeho politické ciele. Ktorú ale hneď spojil s atakom na pána prezidenta a vyzýva ho na konanie vo veci ,ktorá by mala ,,zabetonovať“ Ústavnú moc jemu a jeho verným!!! Takže ,čuduj sa svete ,opäť nie je schopným tento neschopný Birmovany komunista priznať chyby jeho nominantov ,ale aj členov jeho strany za jednoznačne zlý zákon o poplatkoch u DOBROVOĽNÍKOV a následným zdieraním jeho voli čov!!! Ale tak im len sucho ,ale za to jednoznačne odkázal ,že nie kvôli ním dá zrušiť tento ZLÝ zákon ,ale len a len kvôli zlej opozícii ,ktorá si dovolila na neho poukázať!!!! Nuž,čo už,opäť len bezmocná PROJEKCIA ,ktorou sa snaží zakryť neschopných a tých ,ktorí mu už roky podkopávajú čo raz viac sa trasúce nohy a ktorí bez jeho súhlasu nie sú schopnými sa ani len podpísať!!!
Je pravdou ,že dnes žijeme v dobe rôznych turbolencii ,rýchle sa meniacich situácii,rôznych zvratov ,na ktoré musia reagovať aj tí,ktorých sme si zvolili a tak je možné že sa chybička ,,vloudi“ aj v prípade ich ,ale je na zamyslenie sa predovšetkým ich samich ,že ak to už nezvládajú a to z akýchkoľvek dôvodov ,tak nech prestanú konečne hrať ,,teatro“ , predvádzať jednú PROJEKCIU za druhou a to aj sami pred sebou a nechajú priestor novej a predovšetkým mladšej ,,krvi“,ktorá im iste ukáže a aj dokáže ,že aj veľká politika sa dá robiť slušne a hlavne v prospech tých ,ktorí ich budú voliť a nie v prospech ,,neviditeľných“ ,ktorí tu už skoro desať rokov ťahajú nitkami zo zákulisia…..

Na východe už dávno nič nie je!

01.04.2018

aj táto veta v minulých dňoch ,,obletela" celú poslušnú Ficiliu a to tak,ako mnoho viet jedného už ,,zlikvidovaného" premiera v srdci Európy ,ktorý si ale pri rozlúčke na jeho definitívny viac »

Zatiaľ , čo SLUŠNÉ SLOVENSKO spalo. . . . .

28.03.2018

tak pod rúškom mlčania POSLUŠNEJ väčšiny FICILIE sa talianskou mafiou rozkrádalo! Dnes ,po vyše mesiaci od neuveriteľnej brutálnej vraždy jedného mladého a odvážneho investigativného viac »

Bordel dáma a jeho nenahraditeľní a ne odvolateľní v cirkuse parlament!

25.03.2018

Je pravdou ,že dnes celé Slovensko žije v pochmúrnych časoch ,jeho slušní obyvatelia sú zhrození z pravdy ,ktorá sa pomaličky a iste začína predierať na svetlo sveta a to pod rúškom dvoj viac »

Russia Painting Vandalized

Vandal poškodil obraz Ivana Hrozného v moskovskej Tretiakovskej galérii

26.05.2018 22:28

Muža z Voronežskej oblasti na juhozápade Ruska obvinili z poškodenia súčasti národného kultúrneho dedičstva.

PEOPLE-ALAN BEAN/

Vo veku 86 rokov zomrel štvrtý muž na Mesiaci, astronaut Alan Bean

26.05.2018 22:19

Na mesačnom povrchu strávili 31 hodín a 31 minút, z toho sedem hodín a 45 minút mimo kabíny modulu.

záchranári, tatry, hory, sneh

Poľskí záchranári zrejme našli v Tatrách telo hľadaného Čecha

26.05.2018 21:44

Pátranie po 53-ročnom mužovi sa začalo na slovenskej strane koncom októbra minulého roka po tom, čo sa nevrátil domov.

putin, šinzo abe

Putin a Abe rokovali o Kurilách a mierovej dohode, telefonovali s kozmonautmi

26.05.2018 21:16

Ruský prezident Putin a japonský premiér Abe rokovali v Moskve o vzájomných vzťahoch, pričom neobišli ani sporné otázky Kurilských ostrovov.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 79437x
Priemerná čítanosť článkov: 1394x

Autor blogu

Kategórie