Dnes ulica, ale kedy radnica?

Je až neuveriteľne ako si súdruh pod plukovník robí doslova srandu z aktívity mladých ľudí v jeho Ficilii ohľadom jeho postoju k ním a ich vyjedreniu nespokojnosti s toľko omieľanou neKORUPCIOU ,ktorú sám generuje,podporuje a hlavne nič proti jej šíreniu nerobí. Jeho včerajšie vyjadrenia o chvále mladým za ich aktívny prístup k tomu ,čo tu s jeho oligarchickou lumpen partiou napáchal a spôsobil, vyznievajú skôr ako príhovor k jeho voli čskému potencialu na prvého mája a na oslávach MDŽ než k tým ktorí mu jasne dávajú na vedomie ,že za to .čo sa deje už roky pod jeho velením môže práve on a jeho ne odvolateľný a nenahraditeľný minister ,ktorého schopnosť seba reflexie sa rovná absolutnej nule!

Na prvý pohľad sa zdá,že súdruh pod plukovník ešte vždy nič nepochopil,po koľký krát už, a aj naďalej sa hrá na nič ne tušiaceho chameleóna  a jeho infatilna iracionalizácia s ním spojená z neho opäť robí len to isté,čo aj z toho ktorého tak krvopotne obhajuje a zastáva sa ho. Ale keď sa vrátim len o dva roky naspäť a spomeniem si na jeho konanie ohľadom tiež neodvolateľného a nenahraditeľného Kachličkiara z Košíc ,tak sa len usmievam a pýtam sa na miesto neho DO KEDY ,alebo čo by musel spraviť jeden minister  z obdobia cassu a bez sebareflexie aby Svetlankyne hodinky na jeho ruke odmerali povestné tri minúty a dali signál s podnetom DOSŤ !!! Dosť bolo znehodnocovania a zneužívania môjho mena  a mojej strany na to ,aby jeden neschopný minister bez absolútnej štipky uvedomenia si aj naďalej rozviroval už aj tak nespokojnú politickú scénu a do konca vyháňal budúcnosť tohto štátu do ulíc a na námestia ,ale aj vonku za jeho hranice! Naozaj,čo sa musí stať s myslením súdruha pod plukovníka ,aby konečne začal rozprávať tak,ako myslí a myslieť tak,ako rozpráva ,alebo len túžobne čaká ,že to za neho ,,potiahne“ ten,ktorý je už roky príčinou a sám nám všetkým čo skoro zaspieva to staré známe …idem od vás …….! Ja síce tomu osobne neverím ,ale čo keď?! Čo keď sa stane v tejto Ficilii zázrak a to nie len na úkor ukľudnenia politickej situácie ale predovšetkým aj na zastavenie genocídy našej mládeže a jej vyhaňanie  za jej  hranice ?!

Ale keďže kroky a vyjedrenia sa budúcnosti tohto štátu na ulici a na námestiach sa netykajú len jej ,ale aj  nás ako ich rodičov  a starých rodičov  ,tak je iste na mieste aj otázka dokedy sa budeme aj my len nemo a bez prízorne pozerať a hlavne počúvať to ,čo sa už dávno ani počúvať nedá?! Dokedy sa to vlastne  mnohí z pomedzí nás chcú podieľať na likvidácii vlastných detí a vnukov  a budú ľahko manipulovateľní a bude im milší obed z pola za darmo a vláčik za darmo ,za ktoré ale platia ich deti a vnuci ,než jedná veľká puketa pre toho ,ktorý je príčinou neutešeného stavu nie len ich samotných ,ale predovšetkým ich ratolesti?! Nie je náhodou práve  teraz ten správny čas na zamyslenie sa nad sebe samými a na vyvodenie krokov podobných tým,ktoré začala robiť naša budúcnosť a pridať sa k ním v čo najväčšom počte a miere a to aj preto ,lebo ten ktorý podviedol a oklamal mnohých z pomedzi nás dnes kričí na plné ústa , ,Vítam a som  za vyjadrenie vašej verejnej nespokojnosti s tým ,čo tu už roky aj s mojím amsablom vystrájam..!!!“

 

Už odstúpil TRESTNE STIHANY podpredseda cirkusu PARKAMENT z tohto postu , alebo až vtedy , keď sa prebudí svedomie aj u Kočnera ? ??

26.05.2026

Alebo bude do nekoečna infatilne projektovať , zatlkať ,klamať , iracionalizovať a vodiť ich jednobunkových VLIčov za nosi ? Má vôbec tento pro RUssKY KOLABORANT & VLASTIZRADCA , mafián a hrobár polície na Slovensku svedomie ,charaktér a aspoň štípku sebareflexie ???

Keď imaginárna komunisticka bublina praskne a BIRMOVANY KOMUNISTA je pri ďalšom klamstve prichýtený !

15.05.2026

A Her Mertz nevie o tom ,že mal navštíviť akúsu bezvyznýmnu skurvenu FICILIU na Plochej zemí !!! Ja už len čakám ,kedy vedúci propagandy z búdy na Súmračnej ,smolavy a smarkaty SUNARIK oznámi ,že sa ich skurvenú FICILIU na Plochej zemí richtuje navštíviť väčne žijúci Vladimír Iljič ULAJANOV …… a ich jednobunkovi VOLIči z fan clubov JAMILUJEMFICA & JDS [...]

Budú skôr v tejto skurvenej FICILII na PLochej zemí RUssKE KRVAVE tanky , alebo zasadne Bezpečnostná rada štátu FICILIA ?

14.05.2026

Odpoveď nech si už dá každý jeden z pomedzi nás sám ! A tí ktorí pôjdu RUssKE KRVAVE tanky vítať na čele so súdruhmi CHE BLÁHOM , GAŠPARKOM , DANKOM & SUNARIKOM s chlebom a soľou na hranice s Ukrajinou nech si so sebou aj tých ,ktorých si zvážajú na kade aké oslavy a trápne teatra……

petr pavel

České verejnoprávne médiá prídu o milióny, Pavel rázne odmieta krok Babišovho kabinetu

16.06.2026 23:50

Babišova vláda siahla na rozpočty televízie a rozhlasu, prezident Pavel varuje pred narušením nezávislosti médií.

ukrajinsky Suchoj Su-25

Na Ukrajine sa zrútil bombardér, zahynuli dvaja ľudia

16.06.2026 22:53

Pri nehode zomrel pilot aj navigátor.