Založ si blog

Veľkonočný tresk ! ! !

Tak,ako mnoho občanov Slovenska aj ja som mal tu česť a možnosť vidieť video záznam šíriaci sa po celom Slovensku ,na ktorom piati nespokojní REVOLUCIONÁRI ,,spoluobčania“ boli ,,vyšibať“ novozvolenú pani prezidentku ,ktorá ešte ale nie je vo funkcii a ani v úrade Prezidenta SR a to priamo v jej rodnom Pezinku!!! Nuž a z toho čo som videl a počul som sa dobre zasmial a potom aj zamyslel nad REVOLUCIONÁRMI ,ktorí predovšetkým štekali a najviac o sebe samých svedectvo podali. Títo nespokojní so všetkým čo sa v tomto štáte deje sa prebudili ale až po opätovnom fiasku kandidáta UV SMER na post prezidenta SR ,ale aj ďalších kandidátov ,ktorí sa o tento post uchádzali. To ,čo táto svorka nespokojných , neschopných prehrávať a uznávať výsledky ,ktoré uznali všetci a celý svet , dokazovala sa len tak nevidí a normálnemu človeka sa musí rozum zastavovať nad nenávisťou ,bezmocnosťou a zúfalstvom z nich sršiacich.

Ja síce neviem kde boli počas dlhých JEDENÁSŤ rokov títo REVOLUCIONÁRI počas ktorých im bolo do hláv vtĺkane ,že EU je jedinečným projektom a členstvo v NATO je zárukou aj ich bezpečnosti a bez účasti v jednom aj druhom zoskupení by bola SR odsúdená na zánik ekonomický ale aj geopoliticky! Ale iste viem ,že aj títo REVOLUCIONÁRI neboli ani len raz počas dlhých JEDENÁSŤ rokov pred BONAPARTE a v rodných mestách členov UV KS SMER ,ktorí im tlačili do ich hláv ,,karelaby“ o nutnosti bytia SR v EU a NATO!!! A s určitosťou viem aj to ,že títo REVOLUCIONÁRI neboli schopní dať o sebe vedieť a ani počuť ani prostredníctvom jedného jediného protestu proti všetkým vládam ,ktoré hlásali ,,SLOVENSKO JEDINE V EU a NATO,, a dokonca v JADRE EU!!! Takže sa prostredníctvom tohto blogu pýtam týchto ZASPATÝCH REVOLUCIONÁROV ,kdeže to vlastne sladko spínkali celých JEDENÁSŤ rôčkov a nedali o sebe vedieť???

Keďže som človekom vybaveným so schopnosťou empatie aj k týmto,,PREBUDENÝM REVOLUCIONÁROM“ a veľmi dobre viem ,že nie sú schopní ovládať svoje emócie aj aj ich postoje prameniace z nich ,tak môžem kľudne konštatovať ,že to s nimi a im podobným to bude už len horšie a horšie a Slovensko čaká veľmi horúca a hlavne špínavá predvolebná kampaň , tvrdý neľútostný boj nie len medzi tiež politikmi ,ale aj medzi ich privržencami!!!

ROTA DEMOLITION II.

26.08.2019

Pred niekoľkými rokmi ,keď som po prvý krát vstúpil do MORÁLNEHO BAHNA medzi skupinu emigrantov ,ktorí si pomýlili svetové stany a ktorým sekundovali súdruhovia a Rusofili ma ani len vo sne viac »

Lebo pani Čaputová. . .

07.05.2019

Od zvolenia p.Čapútovej do funkcie prezidenta SR ubehlo niečo vyše mesiaca a jej víťazstvo nad jej ,,sokmi" nevie stroviť mnoho ich voličov z táborov v ktorých si pred voľbami mysleli ,že práve viac »

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

New York, One World Observatory, One World Trade Centre, WTC, vyhliadková plošina, Manhattan, Ground Zero

Medzi USA a Čínou to stále škrípe, dohoda sa nečrtá

21.09.2019 23:01

Vyhliadky na skoré ukončenie obchodnej vojny medzi USA a Čínou sa zhoršujú.

Bratislava, pochod za život, námestie snp.

Súčasťou programu Národný pochod za život bol aj futbalový zápas v Trnávke

21.09.2019 20:44

Projekt Gól za život spája futbalové hodnoty fair-play, krásu a nadšenie pre hru so zodpovednosťou a krásou života a otcovstva.

zima, sneh, mráz, Bielorusko,

SHMÚ varuje pred nočnými mrazmi na veľkej časti územia Slovenska

21.09.2019 19:10

Výnimkou je Bratislavský a Trnavský kraj.

Hlina, KDH,

KDH vylučuje povolebnú spoluprácu so Smerom, ĽSNS a SNS

21.09.2019 17:50

Po skončení celoslovenskej Rady KDH o tom v sobotu v Bratislave informoval predseda mimoparlamentnej strany Alojz Hlina.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 69
Celková čítanosť: 129231x
Priemerná čítanosť článkov: 1873x

Autor blogu

Kategórie