Založ si blog

Veľkonočný tresk ! ! !

Tak,ako mnoho občanov Slovenska aj ja som mal tu česť a možnosť vidieť video záznam šíriaci sa po celom Slovensku ,na ktorom piati nespokojní REVOLUCIONÁRI ,,spoluobčania“ boli ,,vyšibať“ novozvolenú pani prezidentku ,ktorá ešte ale nie je vo funkcii a ani v úrade Prezidenta SR a to priamo v jej rodnom Pezinku!!! Nuž a z toho čo som videl a počul som sa dobre zasmial a potom aj zamyslel nad REVOLUCIONÁRMI ,ktorí predovšetkým štekali a najviac o sebe samých svedectvo podali. Títo nespokojní so všetkým čo sa v tomto štáte deje sa prebudili ale až po opätovnom fiasku kandidáta UV SMER na post prezidenta SR ,ale aj ďalších kandidátov ,ktorí sa o tento post uchádzali. To ,čo táto svorka nespokojných , neschopných prehrávať a uznávať výsledky ,ktoré uznali všetci a celý svet , dokazovala sa len tak nevidí a normálnemu človeka sa musí rozum zastavovať nad nenávisťou ,bezmocnosťou a zúfalstvom z nich sršiacich.

Ja síce neviem kde boli počas dlhých JEDENÁSŤ rokov títo REVOLUCIONÁRI počas ktorých im bolo do hláv vtĺkane ,že EU je jedinečným projektom a členstvo v NATO je zárukou aj ich bezpečnosti a bez účasti v jednom aj druhom zoskupení by bola SR odsúdená na zánik ekonomický ale aj geopoliticky! Ale iste viem ,že aj títo REVOLUCIONÁRI neboli ani len raz počas dlhých JEDENÁSŤ rokov pred BONAPARTE a v rodných mestách členov UV KS SMER ,ktorí im tlačili do ich hláv ,,karelaby“ o nutnosti bytia SR v EU a NATO!!! A s určitosťou viem aj to ,že títo REVOLUCIONÁRI neboli schopní dať o sebe vedieť a ani počuť ani prostredníctvom jedného jediného protestu proti všetkým vládam ,ktoré hlásali ,,SLOVENSKO JEDINE V EU a NATO,, a dokonca v JADRE EU!!! Takže sa prostredníctvom tohto blogu pýtam týchto ZASPATÝCH REVOLUCIONÁROV ,kdeže to vlastne sladko spínkali celých JEDENÁSŤ rôčkov a nedali o sebe vedieť???

Keďže som človekom vybaveným so schopnosťou empatie aj k týmto,,PREBUDENÝM REVOLUCIONÁROM“ a veľmi dobre viem ,že nie sú schopní ovládať svoje emócie aj aj ich postoje prameniace z nich ,tak môžem kľudne konštatovať ,že to s nimi a im podobným to bude už len horšie a horšie a Slovensko čaká veľmi horúca a hlavne špínavá predvolebná kampaň , tvrdý neľútostný boj nie len medzi tiež politikmi ,ale aj medzi ich privržencami!!!

Bič kapitána Danka na plagiátora Danka

22.01.2020

To čo včera predviedol frustrovaný ,možná ožratý ale hlavne končiaci riaditeľ cirkusu PARLAMENT kapitaň a plagiator Danko pred televíznymi kamerami vo vzťahu k pôde cirkusu PARLAMENT ,zákonodarcov viac »

VOJNA A BOJ O JEDNO PERCENTO X 2 V NÁRODNOM HOSPODÁRSTVE SR ! !!

17.01.2020

Presne takúto sumu totiž dostane každá jedná pol.strana za jeden hlas ktorý dostane v nasledujúcich voľbách do cirkusu PARLAMENT za predpokladu že získa minimálne TRI percenta hlasov z celkovo viac »

ROTA DEMOLITION II.

26.08.2019

Pred niekoľkými rokmi ,keď som po prvý krát vstúpil do MORÁLNEHO BAHNA medzi skupinu emigrantov ,ktorí si pomýlili svetové stany a ktorým sekundovali súdruhovia a Rusofili ma ani len vo sne viac »

parlament

Predvolebné pytačky. Kto s kým a proti komu?

24.01.2020 12:00

Takmer všetky prieskumy verejnej mienky z posledných mesiacov ukazujú, že v budúcej Národnej rade by malo pôsobiť až deväť strán.

Irak Bagdad Protest

Stovky ľudí protestovali v Bagdade proti americkej vojenskej prítomnosti

24.01.2020 11:54

Od rána zaznievali v centre Bagdadu z ampliónov heslá ako "Nie Amerike!"

peniaze, bankovky, euro

Kamionisti z UNAS predložili vláde požiadavky, nevylučujú ďalšie blokády

24.01.2020 11:53

Únia autodopravcov Slovenska predložila vláde svoje požiadavky na zľavu z mýta a zníženie sadzieb daní. Odpoveď žiada rýchlo.

volby 2016, zalkadna skola skarniclova 1

Bratislavské mestské časti evidujú vysoký záujem o voľbu zo zahraničia

24.01.2020 11:31

Najväčšia bratislavská mestská časť Petržalka zaevidovala doteraz viac ako 1300 žiadostí.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 71
Celková čítanosť: 141802x
Priemerná čítanosť článkov: 1997x

Autor blogu

Kategórie