Založ si blog

Lebo pani Čaputová. . .

Od zvolenia p.Čapútovej do funkcie prezidenta SR ubehlo niečo vyše mesiaca a jej víťazstvo nad jej ,,sokmi“ nevie stroviť mnoho ich voličov z táborov v ktorých si pred voľbami mysleli ,že práve ten ich kandidát je najlepším a za pomoci ešte nerozhodnutých aj vyhrá a oni budú tými naj spokojnejšími na celom svete!Lenže ich želanie nebolo vypočutým a tak predseda volebnej komisie ohlásil svetu a porazeným ,že Slovensko má v jeho novodobej histórii prvý krát nie prezidenta ,ale prezidentku!!! A tak celý demokratický svet túto správu prijal ako fakt a rozhodnutie občanov ,zagratuloval novozvolenej pani prezidentke k volebnému úspechu a čaká na jej inauguráciu. Ale čuduj sa svete ,čo sa deje po tejto správe a pre mnohých osobnej tragédii tam ,kde sa to všetko odohralo?! Od prvého dňa kedy bol známi výsledok volieb sa rozpútal neľútostný boj a každodenné ataky na víťazku s retorikou štvrtej cenovej skupiny od tých ,ktorí opäť neuniesli prehru ,ale možná ani neprišli k volebným urnám. Je pravdou ,že za posledných päť rokov si už celé Slovensko zvyklo na LEBO KISKA ,ale to čo rozpútali aj masmédia aj za pomoci rôznych pofiderných agentúr a tiež rýchlo kvasených politólogov nemá obdobu! A tak v čase keď vedenie jednej strany bojuje o Nahubkový zákon a dokonca zriaďuje aj advokátsku kanceláriu len na ochranu jej ,,dobrého“ mena ,tak práve v tom čase sa ešte viac rozoštváva národ a polarizuje spoločnosť na mene novej pani prezidentky! Kto je vlastne za týmto rozoštvávaním a akému účelu má vlastne slúžiť toto taetro ,ktoré nie je isté náhodné,ale je vedené podľa niekým napísaného scenára??? Kto sa tu vlastne opäť snaží vodu kázať a pritom len COLU piť a má enormný záujem na nepokojoch a odpútavaní pozornosti od problémov vlastných ,ale aj v jeho strane? Kto je tu a dnes tým nespokojným ,ktorý nedokázal opäť prijať prehru a to aj osobnú zodpovednosť za výsledok? Je samozrejme ,že nespokojných z radov kandidátov na post prezidenta je viac ,ako aj ich zaslepených prívržencov a ich nespokojnosť je pre nich predovšetkým frustrujúcou! Ja len neviem prečo svoju frustráciu prejavujú takto verejne a nedokážu pochopiť,že zvíťaziť mohol len jeden!!! A to ,že víťazom nie je práve ich kandidát nedokázali prijať s pokorou a tak zobrať na vedomie tak ,ako celý demokratický svet!!!

Pred piatimi rokmi po prez. voľbách sa stala šlágrom infatilno-iracionálna výhovorka v podobe , ,,Veď my sme ani nechceli za prezidenta nášho Birmovaného komunistu!!!“ a dnes sa bojí ten istý VOLič povedať nahlas ,že on nechcel za prezidenta ani ,,EUROHUJERA!!!“ A naj smútnejšie na tomto celom teatri je ale fakt,poznanie a PRAVDA ,že túto PRAVDU nechcú počuť ani tí ,ktorí si mysleli ako dobre preberali. A to sa čuduj svete ani od ich vlastných ,ktorí sa už dávno neboja pozrieť PRAVDE do očí.Na ich neschopnosť priznať si svoj vlastný podiel viny aj na tomto neúspechu sme si už ale dávno zvykli a tak neprekvapuje ani teraz ,že namiesto priznania si viny a pravdy je tu len infatilna projekcia a v hľadaní príčiny neúspechu tam kde iste nebola a nebol a iste už dávno nie je! A presne v tomto duchu pokračuje ako z partesu vystrihnuté aj správanie sa tých ,ktorí mali rozhodnúť,ale nerozhodli ,ktorí mali prísť ,ale neprišli ,ktorí to mali opäť v rukách ,ale nesúhlasili!!! A tak im z vlastnej neschopnosti zostali opäť len očí pre plač ,bezmocnosť a neschopnosť pochopiť ,že nie novozvolená pani prezidentka je ,,uplakaným úzličkom“ ich nešťastia a nesplneného sna o ich prezidentovi ,ale že práve ony sú si nositeľmi vlastného nešťastia,smútku,plaču ,nárekov ale hlavne ich postojov k ich emóciam ,prameniacich hlboko v ich ubolených dušiach!!! A v tomto im pomáhajú práve aj štváči ,ktorý si prídu za ich plánované štvanie na dosť slušné peniaze!

Dnes ešte nie je pani prezidentka vo svojom úrade ,ale to ,čo sa na ňu valí zo všetkých strán od nič nechápajucich ale zato dobre zmanipulovaných nemá obdobu. A to čo sme zažívali počas celých päť rokov pri LEBO KISKA je a bude iste len odvarom toho ,čoho budeme svedkami po inaugurácii a uvedení do úradu novej pani prezidentky!!! LEBO niet horšie pre porazeného ,ako neuvedomiť si ,že nie iní ale len ja sám som si príčinou mojich pádov,prehier ,frustrácii a traum!!! A toto poznanie je pre nich o to horšie ,že v prípade prezidentských volieb a nie len tých nejde ani tak o prehry ich ,ako o prehry ich manipulátorov ,ktorí robia ale presne to ,čo aj oni!!! A aj preto je už dnes viac ako isté ,že táto skupina nespokojných už včera a dnes rozpaľuje pec až tak ,že sa na zajtra na nej samá popáli!!! A to presne tak,ako na peci LEBO KISKA …..

V každej súťaži ,akomkoľvek zápolení je slušnosťou vyjadriť uznanie víťazovi a česť porazenému a ísť ďalej svojou cestou a prácou vpred a novéme cieľu tak,aby sme boli nasledujúce víťazmi my a nie naši súperi! Ale zostať stať na mieste a plakať nad neúspechom s tým ,že zaň môžu naši súperi je len slabosťou s ktorou chceme prekryť naše neschopnosti!!!

VIVAT PANI PREZIDENTKA PANI ČAPÚTOVÁ!!! VIVAT SLUŠNÉ SLOVENSKO!!!

Bič kapitána Danka na plagiátora Danka

22.01.2020

To čo včera predviedol frustrovaný ,možná ožratý ale hlavne končiaci riaditeľ cirkusu PARLAMENT kapitaň a plagiator Danko pred televíznymi kamerami vo vzťahu k pôde cirkusu PARLAMENT ,zákonodarcov viac »

VOJNA A BOJ O JEDNO PERCENTO X 2 V NÁRODNOM HOSPODÁRSTVE SR ! !!

17.01.2020

Presne takúto sumu totiž dostane každá jedná pol.strana za jeden hlas ktorý dostane v nasledujúcich voľbách do cirkusu PARLAMENT za predpokladu že získa minimálne TRI percenta hlasov z celkovo viac »

ROTA DEMOLITION II.

26.08.2019

Pred niekoľkými rokmi ,keď som po prvý krát vstúpil do MORÁLNEHO BAHNA medzi skupinu emigrantov ,ktorí si pomýlili svetové stany a ktorým sekundovali súdruhovia a Rusofili ma ani len vo sne viac »

parlament

Predvolebné pytačky. Kto s kým a proti komu?

24.01.2020 12:00

Takmer všetky prieskumy verejnej mienky z posledných mesiacov ukazujú, že v budúcej Národnej rade by malo pôsobiť až deväť strán.

Irak Bagdad Protest

Stovky ľudí protestovali v Bagdade proti americkej vojenskej prítomnosti

24.01.2020 11:54

Od rána zaznievali v centre Bagdadu z ampliónov heslá ako "Nie Amerike!"

peniaze, bankovky, euro

Kamionisti z UNAS predložili vláde požiadavky, nevylučujú ďalšie blokády

24.01.2020 11:53

Únia autodopravcov Slovenska predložila vláde svoje požiadavky na zľavu z mýta a zníženie sadzieb daní. Odpoveď žiada rýchlo.

volby 2016, zalkadna skola skarniclova 1

Bratislavské mestské časti evidujú vysoký záujem o voľbu zo zahraničia

24.01.2020 11:31

Najväčšia bratislavská mestská časť Petržalka zaevidovala doteraz viac ako 1300 žiadostí.