Založ si blog

VOJNA A BOJ O JEDNO PERCENTO X 2 V NÁRODNOM HOSPODÁRSTVE SR ! !!

Presne takúto sumu totiž dostane každá jedná pol.strana za jeden hlas ktorý dostane v nasledujúcich voľbách do cirkusu PARLAMENT za predpokladu že získa minimálne TRI percenta hlasov z celkovo odovzdaných hlasov vo voľbách . A k tejto sume treba ešte prirátať zvláštny BONUS za každého jedného poslanca ktorý bude v v tomto cirkuse sedieť za pol.stranu do 44tého miesta!!! A keďže ani v tomto prípade nejde len o hru o fazuľky tak si skúsme predstaviť o koľko miliónov sa bude 29.februára hrať. Jedno percento je totiž výška priemernej hrubej mzdy v národnom hospodárstva a ta dnes činí cca. 1064 eur a teda je to 10.O6 eur krát 2 ! Ak k tomu prirátame ešte hore spomínaný BONUS ,tak je vidieť , že je o čo hrať a prečo robiť z VOLIča doslova bez názorového VOLA ,ktorého treba zmanipulovať ,očariť a ohlupnúť až tak,aby uveril slovám tiež politikov a dal mu jeho mnoho krát len žobračí hlas v deň ,keď sa rozhoduje o jeho biednej a často krát existenčnej budúcnosti na najmenej štyri roky! Ale iste nie o existencii MANIPULÁTOROV ,ktorí to majú dopredu veľmi dobre zrátané !

Dnes keď táto pravda a fakty zanikajú v plávajúcej špine po vládnutí spôsobom VYHRAJ VOĽBY A MOŽEŠ VŠETKO & NIE JE DOLEŽTÝM TO ,AKÁ JE PRAVDA ,ALE LEN TO,ČO POVIEŠ TY,ktorá sa valí celým Slovenskom by bolo iste chybou nevidieť aj tento aspekt a tak sa viac sústrediť aj na zodpovednosť o tom komu doslova DARUJEME našich vyše 20 eur a s nimi aj naše osudy na najmenej ďalšie štyri roky! A aj preto nie je zbytočným a od vecí si pripomenúť to,ako sa narábalo len za posledné štyri roky s našimi peniazmi ,ktorých bolo síce menej ,ale stali za to aby sa o ne tiež politici bili aj v roku 2016.

Karty pred voľbami sú rozdané, nominantov a uchádzačov o naše peniaze poznáme tiež a tak je len na nás ,ako zodpovedne vyhodnotíme to ,čo sme zažívali,zažili a zažívame aj počas týchto dní a ako sa pred vstupom do volebných miestnosti rozhodneme v prospech náš a nie tých ,ktorí svojim konaním spôsobili to ,čoho sme boli a sme svedkami . Viem ,že v tomto momente by bolo len nosením dreva do lesa a nosením vody do studne ak by som sa venoval aj tomu ,čo nedávalo a aj nedáva mnohým slušným ľuďom spávať a čo pohlo s každým jedným zodpovedným z pomedzi nás ,ale iste si neodpustím mnohým pripomenúť ,že aj na Slovensku platí v PARLAMENTNEJ demokracii to ,že vyššia a väčšia vždy berie a plač s nárekmi sú len následkom neschopnosti porazených pochopiť ,že neprehrali oni ,ale tí ,ktorým sa podarilo presvedčiť len ich ! Príklady na túto tému iste netreba predkladať aj keď nie je od vecí poukázať na stav v spoločnosti po každých jedných voľbách a správanie sa tých ,ktorí si myslia že len oni a ich manipulátori majú patenty na rozum a vedia všetko najlepšie !

Momentálne je už v plnom prúde predvolebná kampaň ,ktorá bude iste v novodobých dejinách samostatného Slovenska jedná z najšpinavejšich a vedená aj v duchu STRACHU so snahou totálne polarizovať spoločnosť a možná aj paralizovať štát ako ,taký a aj takýmto spôsobom zostať pri moci ,alebo sa aj dostať k nej ! Prvé ,,lastovičky “ sú už na svete a my sme svedkami presne toho ,čo MANIPULÁTORI chceli dosiahnuť a na miesto toho ,aby sme sa zjednocovali proti tomu a tým ,ktorí spôsobili momentálny stav a rozvrat nie len ústavnosti štátu ale aj morálnej krízy v ňom z pomedzi radov tých ,ktorí mali byť zárukou našich kvalitných životov sa hádame a delíme na našich -vašich ,mojich-tvojich a hľadáme vinníkov tam a medzi tými kde nikdy neboli a ani nie sú! A práve toto je vodou na mlyn pre MANIPULÁTOROV ,ktorí nám celý tento scenár pripravili vnútili a my sme ho infatilne prijali bez najmenšieho uvedomenia si ,že vo voľbách ide vždy napred o NÁS a nie o NICH !!! A aj preto ak chceme vo voľbách konečne dosiahnuť to ,čo sme v našich životoch ešte nikdy nedosiahli, skúsme už v týchto voľbách urobiť čosi a to ,čo sme ešte nikdy pred tým neurobili.A to je ukončiť akékoľvek hádky medzi nami ,ale aj v rodinách ,lebo ešte vždy platí aj na ťažko skúšanom Slovensku ,že najkrajším na každej jednej hádke je ZMIERENIE !!! Skúsme sa teda pomeriť v prospech nás všetkých a v mene lepšej budúcnosti nás ,našich detí a vnukov aj preto ,aby sme sa raz nemuseli hanbiť aj za túto našu neschopnosť ,nie len pred našimi deťmi a vnukmi,ale aj samí pred sebou !!! A aj preto nebuďme takí ,ako ,,naši “ tiež politici a poďme všetci do volieb a volebných miestnosti s rozumom a bez nenávisti ku komukoľvek dobrotou voči všetkým a to aj voči MANIPULÁTOROM ,ktorí nám už dobrotu dávno len nenávisťou nahradili !!!

ODKAZ UV KS SMER s. r. o. jeho VOLIčovi : My voľby a moc v štáte regulérne nevyhráme , ale si ich ešte pred voľbami KÚPIME ! !!

13.02.2020

...a to bez ohľadu na to ,či tento NÁKUP odsúhlasia ešte v tomto volebnom období v cirkuse PARLAMENT jeho po.ranci a následne ho aj nepodpíše pani prezidentka !!! Len ten ich krok a počin ma viac »

ZÚFALSTVO , alebo len ďalšia nášľapná mína pre budúcu vládu z dielne UV KS SMER s. r. o. & jeho STRATENÉHO SYNA ! ! !

11.02.2020

BEZMOCNOSŤ,BEZ NÁDEJ, STRACH ,ALEBO TOTÁLNA ZÚFALOSŤ je za dnešným rozhodnutím POLIT-BYRA UV KS SMER s.r.o v čase ,keď je doslova predo dvermi volieb do cirkusu PARLAMENT a v žiadnom prípade viac »

Od Vazavovej po Bonaparte, od Troškovej po Žužovú až po stiahnutie z , , obehu! „

09.02.2020

Je dnes iste veľmi smutným konštatovaním ,a v dobe ,keď sa chce opäť každý jeden tiež politik vytiahnuť ,blísknuť ,ligotať sa a prezentovať ako SPASITEĽ VOLIča svojho ,keď je vám táto viac »

Irán / vlajka / zástava /

V Iráne začali parlamentné voľby, Chameneí už hlasoval

21.02.2020 08:27

Konečné výsledky môžu byť ohlásené za tri dni, predbežné sa ale očakávajú skôr.

Michael Bloomberg

Bloomberg už minul na prezidentskú kampaň viac ako 400 miliónov dolárov

21.02.2020 07:32

Väčšinu peňazí investoval uchádzač o nomináciu Demokratickej strany pred novembrovými americkými prezidentskými voľbami do televíznej reklamy.

koronavírus, Čína

Čínska provincia Chu-pej hlási 115 nových úmrtí v súvislosti s koronavírusom

21.02.2020 06:40

Zdravotnícke zdroje v provincii Chu-pej uviedli, že evidujú 411 nových prípadov, z toho 319 vo Wu-chane a zvyšok v ďalších mestách.

Andrej Kiska, video

Údajný biely kôň v kauze Kisku sa hnevá

21.02.2020 06:00

Július Sirotský, ktorý pred rokmi predal pozemky vo Veľkom Slavkove exprezidentovi Andrejovi Kiskovi, sa hnevá.