Založ si blog

ZÚFALSTVO , alebo len ďalšia nášľapná mína pre budúcu vládu z dielne UV KS SMER s. r. o. & jeho STRATENÉHO SYNA ! ! !

BEZMOCNOSŤ,BEZ NÁDEJ, STRACH ,ALEBO TOTÁLNA ZÚFALOSŤ je za dnešným rozhodnutím POLIT-BYRA UV KS SMER s.r.o v čase ,keď je doslova predo dvermi volieb do cirkusu PARLAMENT a v žiadnom prípade by sa nemali prijímať a meniť zákony ,ktoré môžu byť aj našľapnými mínami pre novú vládu vzišlú z týchto volieb ! Čo je vlastne za takýmto krokom a rozhodnutím ,ktoré je v tomto BORDELISTANE doslova a do písmena aj politickým precedensom a prešľapom do neba volajúcim ??? Čo že to vlastne nedáva spávať tým ,ktorí sa dnes nehanbia odpisovať ale aj odsudzovať SLOVÁKOV po celom svete s tým ,že predsa oni aj s Bratyslavčanmi nebudú rozhodovať o SMERovaní a osude nimi vytvoreného BORDELISTANU po februárových voľbách??? Ako je len možné ,že ich skrytá a neuveriteľná sila a túžba po moci podkutá ale už aj strachom sa nedokáže pred ničím a nikým zastaviť a občania Slovenska len neveriacky krútia s hlavami a pýtajú sa jednoducho DO KEDY budeme nútenými trpieť tejto bez charakternej mašinérii ,ktorá si iste myslí ,že len ona má patent na rozum a aj vládnutie ?! Je ale aj smutným konštatovaní, ,že si polievočku populizmu nezabudol prihriať aj PLAGIATOR & KAPITAŇ DANKO ,ktorý zrazu zistil to ,čo už aj posledný občan v tomto BORDELISTANE vie !!!

Necelé TRI týždne pred ukončením volebného obdobia takto hrubo vstúpiť do predvolebného diania – boja a doslova si KUPOVAŤ hlasy VOLIčov za lacný POPULIZMUS bez toho ,aby čo i len jedným slovkom povedali a ,,B“ a to prečo tak nekonali v neďalekej minulosti iste vyvoláva aj mnoho iných otázok aj o tom odkiaľ chcú aby nová vláda zobrala cca. JEDNÚ MILIARDU eur ,keď už je dávno známe že v BORDELISTANE peňazí na rozhadzovanie niet o čom svedčí aj deficitný rozpočet na tento rok s upozornením priamo od FINANZMAJSTRA ,že je potrebné šetriť a nie rozhadzovať !!! Vie si vôbec čo i len jeden VOLič tejto upadajúcej pol.strany predstaviť ,žeby sa tak dialo za vlády inej a teda opozičnej a tak tesne pred rozhodujúcimi voľbami ? A hlavne vie si predstaviť tento VOLič ,čo by robil za cirkus a ako by vystrájal ten ,ktorého LEBO ani nie DVOJ ROČNÁ VLÁDA PANI RADIČOVEJ ,môže za všetko zle ,čo napáchal za DVANÁSŤ rokov ON aj s jeho LUMPEN & MAFIO partiou ??? A tak sme dnes všetci nemými svedkami toho kam až môžu padnúť a ako môžu preraziť to pomyselné morálne dno plné morálnej špiny ,arogancie a bezohľadnosti tiež politici ,ktorí mali hlavne dokázať ,že v nasledujúcich voľbách sa nebudú báť VYSVEDČENIA aj od ich VOLIčov za ich prácu v prospech všetkých občanov , ale budú nimi oslavovaní a bez problémov budú pokračovať v načatom diele v prospech nich a nie v prospech svoj a tých ,ktorí s nimi poťahovali z pozadia !!! A to s jediným cieľom ,čo najviac sa ,,nabaliť“ a potom si už len aj na Francúzkej riviére si žiť tak,ako sviňa v žite!

Takto podlo vstúpiť do predvolebného boja v samostatnosti Slovenska si nedovolil doposiaľ ani jeden leader pol.strany a ani jedna pol. strana pod akýmkoľvek vedením . A tak sa tu ponúka iste množstvo otázok nad ktorými ale iste vyznieva tá o STRACHU ,ktorý velí konať tak,ako sme práve svedkami ! Keď v roku 2010 končila ne-vláda pod vedením UV KS SMER s.r.o. ,tak nechala vláde po nej prichádzajúcej len ,,vykradnutý a vybielený erár“ po tom ,čo v roku nástupu 2006 prišla k ,,skladu-eráru“ plnému !!! A presne to sa deje aj dnes ,keď ešte nikto nevie presne aká je vlastne skutočnosť a pravda o stave Verejných fináncii a k tomu sa ešte inštalujú NAŠĽAPNE MÍNY ,ktoré majú sťažiť štart novej vláde a to aj možnými nepopulárnymi opatreniami po tom čo všetko vyjde na svetlo sveta po 29.februári tohto roka!!! Tu ale treba pripomenúť a priznať si aj fakt ,že už nech je Bugár akýmkoľvek zradcom z pred štyroch rokov ,tak sa dnes zachoval ako skutočný chlap so zmyslom aj pre zodpovednosť a verejne sa vzdal podieľať sa na tejto podlosti ,malosti a doslova hyenizme a fraške ,ktorá nemá iste nič spoločného so zdravým rozumom .

JE ISTE NEZMYSLOM NENÁVIDIEŤ VŠETKY RUŽE ,AK SME SA PORANILI NA JEDNOM TRNÍ?!

JE ISTE NEZMYSLOM VZDAŤ SA VŠETKÝCH SNOV, KEĎ SA NÁM JEDEN NESPLNIL !!!

JE ISTE NEZMYSLOM ODSÚDIŤ VŠETKÝCH PRIATEĽOV AK ŤA JEDEN ZRADIL !!!

Ale iste nie je NEZMYSLOM ak sa SLUŠNÝ a ťažko skúšaný občan rozhodol NEDAŤ už svoj hlas tým ,ktorí u neho stratili všetku dôveru a tí si ho chcú ešte na poslednú chvíľu kúpiť a znovu len rožkom v pive a pol decáku opiť!!!

ODKAZ UV KS SMER s. r. o. jeho VOLIčovi : My voľby a moc v štáte regulérne nevyhráme , ale si ich ešte pred voľbami KÚPIME ! !!

13.02.2020

...a to bez ohľadu na to ,či tento NÁKUP odsúhlasia ešte v tomto volebnom období v cirkuse PARLAMENT jeho po.ranci a následne ho aj nepodpíše pani prezidentka !!! Len ten ich krok a počin ma viac »

Od Vazavovej po Bonaparte, od Troškovej po Žužovú až po stiahnutie z , , obehu! „

09.02.2020

Je dnes iste veľmi smutným konštatovaním ,a v dobe ,keď sa chce opäť každý jeden tiež politik vytiahnuť ,blísknuť ,ligotať sa a prezentovať ako SPASITEĽ VOLIča svojho ,keď je vám táto viac »

PADNI KOMU PADNI , alebo potvrdenie slov Pani Prezidentky ČAPUTOVEJ v praxi.

27.01.2020

Včera v neutichajúcom boji politických strán a ich tiež politikov v priamych prenosoch na televíznych obrázovkách má zaujala relácia NA TELO na Markíze.Kde bola hosťom naša Páni Prezidentka viac »

sud, kuciak, marcek

Chráni Marček niekoho alebo iba zabudol?

21.02.2020 09:00

Miroslav Marček, ktorý je obžalovaný z vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, sa priznal, ale niektoré časti jeho výpovede sú protirečivé.

Irán / vlajka / zástava /

V Iráne začali parlamentné voľby, Chameneí už hlasoval

21.02.2020 08:27

Konečné výsledky môžu byť ohlásené za tri dni, predbežné sa ale očakávajú skôr.

Michael Bloomberg

Bloomberg už minul na prezidentskú kampaň viac ako 400 miliónov dolárov

21.02.2020 07:32

Väčšinu peňazí investoval uchádzač o nomináciu Demokratickej strany pred novembrovými americkými prezidentskými voľbami do televíznej reklamy.

koronavírus, Čína

Čínska provincia Chu-pej hlási 115 nových úmrtí v súvislosti s koronavírusom

21.02.2020 06:40

Zdravotnícke zdroje v provincii Chu-pej uviedli, že evidujú 411 nových prípadov, z toho 319 vo Wu-chane a zvyšok v ďalších mestách.