Založ si blog

MIMORIADNE SITUÁCIE SI VYŽADUJÚ AJ MIMORIADNE RIEŠENIA A OPATRENIA ! ! !

Už v mojom blogu ,,ČÍM HORŠIE ,TÝM LEPŠIE“ ,ktorý bol zlikvidovaným rýchlosťou blesku ,som písal o nezodpovednosti a pýtal sa nezodpovedných ,čo sme to za národ Slovenský? A dnes po tom ,čom v cirkuse PARLAMENT jeden opozičný poslanec doslova SIAL VIETOR a jeho nenávisť a bezmocnosť si zobrali k srdcu predovšetkým jeho VOLIči sa musím spýtať prostredníctvom tohto blogu predovšetkým jeho ,či si je vôbec vedomým čo spôsobuje v dnešnej neľahkej situácii pre nás všetkých ,jeho nenávisťou a nezodpovedným správaním sa v tejto vypätej a neľahkej situácii!!! Už pri skladaní sľubu poslancov v cirkuse PARLAMENT tento pochodujúci PATENT na rozum dal jasne na javo ,ako je pripraveným plniť príkazy ,ktoré okrem iného prijala ešte ,,jeho“ vláda a doslova provokatívnym spôsobom len jemu rovným na pochodoval k ZÁKONU ZÁKONOV bez rúška na ksichte a bez rukavíc na jeho špinavých paprčiach !!! A aj preto sa človek ani nestíha diviť nad SIATÍM VETRA toho ,ktorý si nikdy žiaden zákon nectil ,a aj preto sa počas jeho NE-VLÁDY SKUTKY nestávali SKUTKAMI !!! V jeho prípade ,ale nejde už ani tak o to ,že on porušuje a nechce dodržiavať ,ale o to ako to prijalo jeho VOLIčské stádo a ako sa správa aj ono v tejto vypätej a životy ohrozujúcej situácii ? A Tak nie je ani divu ,že toto jeho stádo doslova vymýšľa ako obchádzať novo prijaté opatrenia a ako sa pri tom doslova predbieha . A to aj preto ,lebo niekto medzi neho ZASIAL VIETOR s tým ,aby nová vláda reagujúca na nové situácie ,robiaca opatrenia aj v jeho prospech a pre jeho ochranu ŽALA BÚRKU !!! A tak zase doslova zostáva rozum stáť nad tým ,ako sa infatilne iracionalizuje problém PANDÉMIE a na miesto pokory pred jej silou a novými opatreniami dochádza k vedomému porušovaniu toho ,čo je vydávaným v prospech aj neho !!!

Včera bola nútená nová vláda pod ťarchou nových dôkazov doma a vo svete prijať nepopulárne ale racionálne opatrenia aj voči študentom s tým ,že ak nebudú disciplinovaní aj seniori a to aj zo stáda SEJÚCEHO VIETOR ,tak aj ich postihne zaslúžená ,,odmena“ a voziť vo vlakoch sa budú za svoje a to aj pod hrozbou pokuty ,ktorú zaviedla vláda ešte odchádzajúca a teda ich !!! Ale najväčší rozruch vyvolalo avízujúce opatrenie o kontrole osôb cez mobilných operátorov s tým ,že to bude opatrenie len na nevyhnutný čas a obdobie a potom keď bude všetko v poriadku, tak sa zruší! Ale čo dokázal vyvolať VIETOR SEJUCI a akú vlnú nevôle a BÚRKU v jeho stáde vyvolal a to s jasným zámerom ataku na nové a nevyhnutné opatrenia ,ale hlavne na jeho autorov ??? Nuž presne také ,aké som už uviedol skôr a to s vyvolaním nevôle a nenávisti voči tým ,ktorí získali ich mandáty a právo viesť tento štát v slobodných a demokratických voľbách !!! A preto je aj tu len na zamyslenie sa nad slovami VIETOR SEJÚCEHO o tom aké veľkohube a veľké slová sú o rešpektovaní ich výsledku ,ale už akosi nie k práci tých ,ktorí aj jeho vymenili z vôle občanov !!! Ale keďže som si aj ja už dávno zvykol aj u neho ,že nikdy nerozprával tak,ako myslel a nikdy nemyslel tak,ako rozprával ,tak mu chcem aj takouto formou pripomenúť aj ja ,,ŽE AK NEFUNGOVAL BORDEL A PROSTITÚTKY V ŇOM ,TAK JE POTREBNÉ VYMENIŤ PROSTITÚTKY A NIE BORDEL !!!

HNEV TO JE AKO VYPIŤ POHÁR JEDU A POTOM DÚFAŤ ,ŽE TO ZABIJE VŠETKÝCH NAŠICH NEPRIATEĽOV !!!

Včera sa nie len A. Dubček v hrobe obracal. .. .. ..

18.11.2020

V novodobej histórii samostatného Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo pošpiniť odkaz 17. novembra tak,ako včera organizátorom protestov proti legitímne zvolenej vláde ,ktorý si neštítili dokonca položiť aj veniec k pamätníku A.Dubčeka ako jednej z najvýraznejšej tvári tohto pamätného dňa ,ktorý priniesol SLOBODU miliónom Čechom a Slovákom ! Včera sa klaňal pred [...]

Ankety , referenda. .. .. .. ,alebo zrušia sa na Slovensku voľby ?

15.11.2020

To ,čo v poslednom období doslova vystrája totálne rozbitá a rozprášená opozícia pod tlakom každodenne vychádzajúcich dôkazov o RABOVANÍ Slovenska za posledné roky vtedajšou NE-VLÁDNOU svaločou a jej GALÉRKY a teda súčasnou opozíciou nemá iste obdobu ani v jednom post socialistickom štáte a to iste ani v Rumunsku !!! Už sedem mesiacov sú občania Slovenska denno denne [...]

Pravdu , sľúbili sme vám vždy len pravdu vravieť vám. .. .. .. ..

05.11.2020

A aj preto sa raz zídete v jednej,,,,,,,väznici !!!

Gröhling

Gröhling: Testovanie žiakov nedokážeme zabezpečiť celoplošne pre všetkých

27.11.2020 17:28

Minister školstva Branislav Gröhling to povedal po rokovaní so zástupcami Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS).

Alexandr Lukašenko, bielorusko

Po prijatí novej ústavy už nebudem prezidentom, pripustil Lukašenko

27.11.2020 16:42

Nová ústava je podľa bieloruského prezidenta Lukašenka natoľko dôležitá, že jej vypracovanie nemôže zveriť "neznámemu prezidentovi".

chrípka, injekcia, očkovanie

Ochota dať sa zaočkovať proti koronavírusu u Slovákov mierne narástla

27.11.2020 15:21

Naopak, zaočkovať by sa nenechalo vyše 44 % respondentov prieskumu a takmer tretina respondentov na otázku nevedela odpovedať.

černák Rusko pavol Volzová súd

Bývalá Mečiarova poradkyňa nemá informácie o príprave vraždy Volzovej

27.11.2020 14:03, aktualizované: 14:32

Proces s exriaditeľom TV Markíza Pavlom Ruskom a spol. odročili na február. V piatok vypovedal aj bývalý Černákov komplic Ján Kán.