Založ si blog

Pán premiér držíme vám palce !

Dnes je 13. pracovný deň od kedy vymenil pán Matovič na poste starého a odchádzajúceho premiéra DVA a to ,čo sa deje od jeho vymenovania nemá v novodobej ére samostatného Slovenska obdobu ! Odhliadnuc od toho ,že odovzdávanie MOCI prebehlo za spolu účasti a tlaku ČÍNSKEJ PLIAGY ,ktorá ohrozuje do slova celý svet ,si musí každý jeden súdny človek priznať ,že preberanie MOCI v tak hektickom a vypätom čase sa ešte nikdy nekonalo a tak okrem emócii ,stresu ,frustrácie a strachu z výsledkov volieb sa pridal ešte strach z ČÍNSKEJ PLIAGY a hlavne to ,ako na ňu reagovala vláda stará vláda pod heslom ,, NIET SA UŽ ČO STARAŤ ,VEĎ ONI BUDÚ MUSIEŤ ZHÁŇAŤ PENIAZE!“ ,ale aj očakávanie akým smerom a po akej ceste sa vydá vláda nová a ako sa postaví zočí voči nie len pliage ,ale hlavne voči a k tomu čo tu zanechala vláda predchádzajúca ,ktorá avizovala ,že štát je vo vynikajúcej finančnej kondícii a s prstom v nose by zohnala aj pol miliardy na 13. dôchodky a ďalšiu štvrť aj na rodinné prídavky!!!
O skutočnom stave ekonomiky a pravde o stave štátu je tu iste zbytočne písať ,lebo nie všetci sme padli na hlavy a veľmi dobre vieme ,ako vláda predchádzajúca doslova NE-FUNGOVALA po dvoj násobnej brutálnej vražde dvoch mladých ľudí! Ale to už tiež všetci poznáme ,tak to nechám bokom a zameriam sa na dianie posledných dní a mediálnej vojne nie len medzi novou vládou a opozíciou ,ale žiaľ Pánu Bohu na škodu nás všetkých aj medzi koaličnými stranami , a ich predsedami na ktorých podpisoch ešte neuschol atrament na Koaličnej zmluve ,ale aj na Programovom prehlásení vlády! Ani mňa dnes nenechali ľahostajným prestrelky medzi pánom predsedom vlády a pánom Sulikom, ale ani tá aj medzi premiérom DVA a MV -DVA. Reakciám opozičníkov samozrejme rozumiem , chápem a beriem ich ,lebo to je ich práca a ani nič iné im neostáva . Ale konanie pána Sulika a Viskupiča je pre mňa doslova snom so serie SCI-FI a je pre mňa otázkou ,prečo a načo vôbec títo páni šli do štvorkoalicie ,keď ešte vždy nedokázali pochopiť ,že isté vecí a nezrovnalosti sa musia a majú vydiskutovať za zatvorenými dverami a nie odkazmi cez sociálne siete ! A to aj preto ,lebo už je vyše mesiaca po voľbách a voličom už netreba predvádzať predvolebné divadlo ,ale prácu a službu v ich prospech ! Treba si priznať ,že v tejto nezávideniahodnej situácii platí novačikovsku daň aj samotný premiér pán Matovič ,lebo predsa je len iné byť opozičným poslancom ako predsedom vlády s veľkou zodpovednosťou a to hlavne v týchto pohnutých časoch ! A aj preto je aj pre mňa veľmi smutným konštatovaním ,že taký politik za akého sa pasuje sám pán Sulik ,a ktorý už mimochodom jednu vládu položil, sa ešte vždy nepoučil a nedokáže vyhrať sám nad sebou a jeho tvrdým egom a namiesto pomoci pánovi premiérovi mu hádže polena pod nohy a doslova do neho kope zákerne a od zadu!!!

29.februára som bol aj ja s mojím hlasom vo volebnej miestnosti len jednou kvapkou z mora voličov ,ktorý do nej vstúpil so zodpovednosťou a presvedčením ,že ZMENA je nutná a treba zastaviť to choré zlo ,ktoré už samo kričalo a dožadovalo sa pomoci ! A takýchto kvapiek bolo nakoniec vo volebných miestnostiach toľko ,že bolo z toho more,ktoré vypočulo zlo a doslova ho zmiatlo zo zemského povrchu . Samozrejme ,že po tomto poznaní prišli emócie a euforia z dosiahnutého ,ale zároveň aj otázky o tom, ako budú zvládať situácie v tomto vypätom čase tí ,ktorým sme verili a dali dôveru . Dnes už vieme ,že naše rozhodnutie bolo veľmi správne a aj dnes veríme ,že nedorozumenia sú výsledkom aj tlaku nedočkavej opozície , ktorej niektorí podľahli ,ktorá je z pozadia doslova štvanou proti tejto vláde a aj takto sa chce mstiť za neúspech z pred vyše mesiaca a stáva sa doslova svorkou ,ktorej jedinou snahou je dostať sa naspäť k moci !!!

A tak aj kvôli a vďaka tomuto poznatku je iste na mieste ,že tie kvapky ,ktoré dokázali nakoniec vytvoriť more ,premôcť zlo a priniesli ZMENU ,dnes chcú verejne podporiť konanie novej vlády v prospech nás všetkých a odkázať jej ,že jej držíme palce tak,ako nikdy pred tým žiadnej vláde ,lebo sme presvedčení ,že jej konanie a práca sa stala službou nám všetkým už od jej prvého dňa nástupu do práce!!!

,,NIE KAŽDÝ BUDE CHÁPAŤ CESTU NOVEJ VLÁDY ,ALE TO JE V ABSOLÚTNOM PORIADKU ,LEBO TÁTO CESTA NIE JE TOTIŽ CESTOU VŠETKÝCH ,ALE CESTOU JEJ K JEJ CIEĽU!!!“

Včera sa nie len A. Dubček v hrobe obracal. .. .. ..

18.11.2020

V novodobej histórii samostatného Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo pošpiniť odkaz 17. novembra tak,ako včera organizátorom protestov proti legitímne zvolenej vláde ,ktorý si neštítili dokonca položiť aj veniec k pamätníku A.Dubčeka ako jednej z najvýraznejšej tvári tohto pamätného dňa ,ktorý priniesol SLOBODU miliónom Čechom a Slovákom ! Včera sa klaňal pred [...]

Ankety , referenda. .. .. .. ,alebo zrušia sa na Slovensku voľby ?

15.11.2020

To ,čo v poslednom období doslova vystrája totálne rozbitá a rozprášená opozícia pod tlakom každodenne vychádzajúcich dôkazov o RABOVANÍ Slovenska za posledné roky vtedajšou NE-VLÁDNOU svaločou a jej GALÉRKY a teda súčasnou opozíciou nemá iste obdobu ani v jednom post socialistickom štáte a to iste ani v Rumunsku !!! Už sedem mesiacov sú občania Slovenska denno denne [...]

Pravdu , sľúbili sme vám vždy len pravdu vravieť vám. .. .. .. ..

05.11.2020

A aj preto sa raz zídete v jednej,,,,,,,väznici !!!

Gröhling

Gröhling: Testovanie žiakov nedokážeme zabezpečiť celoplošne pre všetkých

27.11.2020 17:28

Minister školstva Branislav Gröhling to povedal po rokovaní so zástupcami Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS).

Alexandr Lukašenko, bielorusko

Po prijatí novej ústavy už nebudem prezidentom, pripustil Lukašenko

27.11.2020 16:42

Nová ústava je podľa bieloruského prezidenta Lukašenka natoľko dôležitá, že jej vypracovanie nemôže zveriť "neznámemu prezidentovi".

chrípka, injekcia, očkovanie

Ochota dať sa zaočkovať proti koronavírusu u Slovákov mierne narástla

27.11.2020 15:21

Naopak, zaočkovať by sa nenechalo vyše 44 % respondentov prieskumu a takmer tretina respondentov na otázku nevedela odpovedať.

černák Rusko pavol Volzová súd

Bývalá Mečiarova poradkyňa nemá informácie o príprave vraždy Volzovej

27.11.2020 14:03, aktualizované: 14:32

Proces s exriaditeľom TV Markíza Pavlom Ruskom a spol. odročili na február. V piatok vypovedal aj bývalý Černákov komplic Ján Kán.