Založ si blog

Nekonfrontačný , vysoko štátnický prejav Pani Prezidentky SR ! !!

Dnes Prezidentka SR Pani Čaputová potvrdila na pôde parlamentu SR pri predkladaní správy o Stave SR jej nad straníckosť ,rozhľad ,rozvahu a hlavne dokázala to ,že PRAVDA sa dá povedať aj kultivovane a tak,aby upokojila potreby všetkých a teda aj jej ! JEJ dnešný prejav ako výzva k všetkým občanom SR a nie len k zákonodarcom a politikom jasne deklaroval ,že jej nie je ľahostajným osud Slovenska ,všetkých občanom žijúcich v ňom ,ale ani jeho dobré meno vo svete a aj preto sa rozhodla pre štýl ne mlčania a tajomstiev ! Veľmi pekne ,presne a kultivovane pomenovala ,kde Slovensko ,,topánka“ tlačila ,tlačí aj preto ,lebo veľmi dobre vie ,že mlčanie a tajomstvá mnohých tiež politikov už dlhé roky len ruinujú Slovensko a život v ňom neboli a ani nie sú prínosom pre neho do budúcnosti !

Dnes Pani Prezidentka odkázala všetkým zainteresovaným ,že jedine a len PRAVDA je tu aj na to ,aby sa život Slovákov na Slovensku výrazne zlepšil a nie naopak zhoršil! Jej viera v PRAVDU a spravodlivosť na Slovensku bola veľmi nahlas prednesená na pôde ,na ktorej sa začína nie len náš lepší život aj preto aby vecí už neboli nikdy takými ,akými boli pred jej vyrieknutím a to s plným vedomým ,že Páni Prezidentka pochopila ,prečo chcela povedať tuto jej PRAVDU ,ktorá nám všetkým pomôže rozhodnúť o tom ,či vecí ,ktoré sa zmenia aj naším pričinením budú také ,ako chceme aby boli my všetci a nie len poniektorí z pomedzi nás !!!

Prezidentka SR Pani Čaputová nie len jej obsahom jej rekapitulácie o stave SR ,ale predovšetkým vysoko kultivovaným spôsobom dnes iste naplnila jej predsavzatie s ktorým išla do úradu Prezidenta SR a naplnila iste to už dávno a veľmi dobré staré známe : BEZ NENÁVISTI KU KOMUKOĽVEK A DOBROTOU A LÁSKOU KU VŠETKÝM !!!

Včera sa nie len A. Dubček v hrobe obracal. .. .. ..

18.11.2020

V novodobej histórii samostatného Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo pošpiniť odkaz 17. novembra tak,ako včera organizátorom protestov proti legitímne zvolenej vláde ,ktorý si neštítili dokonca položiť aj veniec k pamätníku A.Dubčeka ako jednej z najvýraznejšej tvári tohto pamätného dňa ,ktorý priniesol SLOBODU miliónom Čechom a Slovákom ! Včera sa klaňal pred [...]

Ankety , referenda. .. .. .. ,alebo zrušia sa na Slovensku voľby ?

15.11.2020

To ,čo v poslednom období doslova vystrája totálne rozbitá a rozprášená opozícia pod tlakom každodenne vychádzajúcich dôkazov o RABOVANÍ Slovenska za posledné roky vtedajšou NE-VLÁDNOU svaločou a jej GALÉRKY a teda súčasnou opozíciou nemá iste obdobu ani v jednom post socialistickom štáte a to iste ani v Rumunsku !!! Už sedem mesiacov sú občania Slovenska denno denne [...]

Pravdu , sľúbili sme vám vždy len pravdu vravieť vám. .. .. .. ..

05.11.2020

A aj preto sa raz zídete v jednej,,,,,,,väznici !!!

Gröhling

Gröhling: Testovanie žiakov nedokážeme zabezpečiť celoplošne pre všetkých

27.11.2020 17:28

Minister školstva Branislav Gröhling to povedal po rokovaní so zástupcami Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS).

Alexandr Lukašenko, bielorusko

Po prijatí novej ústavy už nebudem prezidentom, pripustil Lukašenko

27.11.2020 16:42

Nová ústava je podľa bieloruského prezidenta Lukašenka natoľko dôležitá, že jej vypracovanie nemôže zveriť "neznámemu prezidentovi".

chrípka, injekcia, očkovanie

Ochota dať sa zaočkovať proti koronavírusu u Slovákov mierne narástla

27.11.2020 15:21

Naopak, zaočkovať by sa nenechalo vyše 44 % respondentov prieskumu a takmer tretina respondentov na otázku nevedela odpovedať.

černák Rusko pavol Volzová súd

Bývalá Mečiarova poradkyňa nemá informácie o príprave vraždy Volzovej

27.11.2020 14:03, aktualizované: 14:32

Proces s exriaditeľom TV Markíza Pavlom Ruskom a spol. odročili na február. V piatok vypovedal aj bývalý Černákov komplic Ján Kán.