Založ si blog

Od zlatých trafík , cez zlaté vajcia a padáky až po zlaté tehličky. . . . . . . a Ilavu s Loepoldovom!

,alebo prečo dnes BIRMOVANÝ KOMUNISTA & DORDEL DÁMA z BORDELU SMER v jeho nárekoch a plači strčil hlavu do piesku a myslel si pri tom ,že MY NÁROD SLOVENSKÝ sme zabudol tak,ako ON ?

Ubehlo len niekoľko dní ,keď sa nechal počuť poslanec Fico a pomaly prisahal národu Slovenskému ako sa zmení a konečne bude rozprávať tak,ako myslí a myslieť tak,ako rozpráva . A ja som sa nestíhal ani dnes diviť nad tým ako mu to nejde a aké veľmi ťažké sústo si zobral pred niekoľkými dňami do úst! To ,čo dnes opäť predviedol už ako skoro zhasnutá ,,politická hviezda“ nevybočilo iste z rámca jeho schopnosti ako tiež politika ,ale ani človeka ! Jeho náznaky kajania sa pri rozprávke o jeho novom BORDELI s mladými politickými PROSTITÚTKAMI bez neho na predsedníckej stoličke ,ale len s jeho radami boli dobre tak ,akurát na pobavenie a na zasmiatie sa ,ale iste nie na to ,aby ich bral normálny človek vážne ! Dnes síce opäť potvrdil ,že veľmi nerád prehráva a nikám neodchádza a preto je rozhodnutým pomstiť sa tým ,ktorí ho zradili ,odišli a zabudli na to komu majú poďakovať za ich blahobyt a postavenie na Slovensku !!! A to všetko bez najmenšej snahy o návrat do ďalekej ,ale aj blízkej minulosti a vyjadrenia čo i len ľútosti a sebareflexie k tomu ,čo tu on ,jeho strana ,ale aj zradcovia spôsobili a hlavne zanechali nie len novej vláde ,ale predovšetkým jeho VOLIčom !!! Konštatovať a verejne sa konečne priznať ,že PROTI ÚSTAVNÉ prijatie zákona o TRINÁSTOM dôchodku bolo len lacným a veľmi populistickym rozhodnutím a gestom jeho ,ktoré malo zachrániť potapajúci sa BORDEL SMER a nemalo nič spoločného s dobrom pre jeho VOLIča ,ale jedine s dobrom jeho a jeho zradcov ))))))! ,bolo len slabou náplasťou na jeho boliace rany na duši ,ale aj traumu ,ktorú mu spôsobili tí,ktorých odchoval na jeho tisíc klikovej hrudi a ktorých do poslednej minúty chránil tak,ako všetkých pred nim ,ktorým verejne udeľoval Žlté karty ,verejne im ďakoval ,ale ani nedal na nich dopustiť !!!

Dnes som opäť počúval len už dávno zhasnutú a vyhorenu ,,pol. hviezdu“ ,ktorá nie je v stave schopnou uvedomiť si,čo tu spôsobila a napáchala aj s jeho zradcami ,ktorá už nemá čo ponúknuť ,ale o to viac by chcela miešať karty na politickom poli. A to bez akejkoľvek seba reflexie a uvedomenia si ,že jej osud je v rukách súčasnej koalície , jej politiky a nie v rukách jeho zradcov . Lebo ak súčasná vládna koalícia naplní svoje PVV do poslednej bodky a k spokojnosti aj voličov BORDEL DÁMY ,tak už dnes je viac ako len istým ,že ju o štyri roky už praktický ani nebude mať kto voliť…….

NIEKEDY SA MUSIA ALE AJ BORDEL DÁMY & BIRMOVANÍ KOMUNISTI ZBLÁZNIŤ, ABY PRIŠLI K ROZUMU………..

Horííííí , našim“ pod zadkami . . . . .

14.05.2021

a tak treba veľmi rýchlo hasiť to čo malo byť už dávno uhasení práve s tými ,ktorým je dnes veľmi horúco pri sedení vo vyšetrovacích väzbách ! Plač a náreky v cirkuse PARLAMENT práve z úst tých ,ktorí mali dosť času na to aby dnes netrebalo na rýchlo hasiť je viac ako len úsmevné ,ale zároveň aj na zamyslenie sa nad tým prečo sa tak sladučko spalo a nič [...]

45 centíkov , 1. 9 eura versus 333 eur ! !!

14.05.2021

Písal sa rok 2017 a z centrály na Súmračnej sa šírili pomedzi plebsom a proletármi a do do celého sveta dezinformácie a bombastické informácie o ZÁZRAKU v srdci Európy ,ktorý spočíval v Slovensku ako TIGROVI a lídrovi EKONOMIKY Európy a celého sveta !!!! A po tomto doslova besnivom ošiali prišiel aj koniec tohto roka a v ňom ešte bombastickejšia správa pre všetky [...]

Infatilný amaterizmus par excellence z dielne totálne rozprášenej opozície !

13.05.2021

Znenie referendovej otázky ,ktorá má rozhodnúť o bytí a ne bytí legitímne zvolenej vlády v slobodných a demokratických voľbách z februára minulého roka : ,,Súhlasíte s tým ,aby sa skrátilo VIII. volebné obdobie NR SR tak,aby sa voľby do NR SR vykonali do 180 dní odo dňa vyhlásenia výsledkov tohto referenda ?“ Tak nad touto otázkou si iste HLASO – SMERÁCKA [...]

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

Boris Kollár, Ide o Pravdu

Boris Kollár v Ide o pravdu o podozreniach z manipulácie so svedkami: Ak to bude mať obludné rozmery, vláda padne

22.06.2021 20:00

Je presvedčený, že tretej vlne pandémie sa nevyhneme. „Ale lockdown by bol pre Slovensko katastrofa. Nemáme na to už peniaze,“ povedal v relácii Ide o pravdu predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).