Založ si blog

Od zlatých trafík , cez zlaté vajcia a padáky až po zlaté tehličky. . . . . . . a Ilavu s Loepoldovom!

,alebo prečo dnes BIRMOVANÝ KOMUNISTA & DORDEL DÁMA z BORDELU SMER v jeho nárekoch a plači strčil hlavu do piesku a myslel si pri tom ,že MY NÁROD SLOVENSKÝ sme zabudol tak,ako ON ?

Ubehlo len niekoľko dní ,keď sa nechal počuť poslanec Fico a pomaly prisahal národu Slovenskému ako sa zmení a konečne bude rozprávať tak,ako myslí a myslieť tak,ako rozpráva . A ja som sa nestíhal ani dnes diviť nad tým ako mu to nejde a aké veľmi ťažké sústo si zobral pred niekoľkými dňami do úst! To ,čo dnes opäť predviedol už ako skoro zhasnutá ,,politická hviezda“ nevybočilo iste z rámca jeho schopnosti ako tiež politika ,ale ani človeka ! Jeho náznaky kajania sa pri rozprávke o jeho novom BORDELI s mladými politickými PROSTITÚTKAMI bez neho na predsedníckej stoličke ,ale len s jeho radami boli dobre tak ,akurát na pobavenie a na zasmiatie sa ,ale iste nie na to ,aby ich bral normálny človek vážne ! Dnes síce opäť potvrdil ,že veľmi nerád prehráva a nikám neodchádza a preto je rozhodnutým pomstiť sa tým ,ktorí ho zradili ,odišli a zabudli na to komu majú poďakovať za ich blahobyt a postavenie na Slovensku !!! A to všetko bez najmenšej snahy o návrat do ďalekej ,ale aj blízkej minulosti a vyjadrenia čo i len ľútosti a sebareflexie k tomu ,čo tu on ,jeho strana ,ale aj zradcovia spôsobili a hlavne zanechali nie len novej vláde ,ale predovšetkým jeho VOLIčom !!! Konštatovať a verejne sa konečne priznať ,že PROTI ÚSTAVNÉ prijatie zákona o TRINÁSTOM dôchodku bolo len lacným a veľmi populistickym rozhodnutím a gestom jeho ,ktoré malo zachrániť potapajúci sa BORDEL SMER a nemalo nič spoločného s dobrom pre jeho VOLIča ,ale jedine s dobrom jeho a jeho zradcov ))))))! ,bolo len slabou náplasťou na jeho boliace rany na duši ,ale aj traumu ,ktorú mu spôsobili tí,ktorých odchoval na jeho tisíc klikovej hrudi a ktorých do poslednej minúty chránil tak,ako všetkých pred nim ,ktorým verejne udeľoval Žlté karty ,verejne im ďakoval ,ale ani nedal na nich dopustiť !!!

Dnes som opäť počúval len už dávno zhasnutú a vyhorenu ,,pol. hviezdu“ ,ktorá nie je v stave schopnou uvedomiť si,čo tu spôsobila a napáchala aj s jeho zradcami ,ktorá už nemá čo ponúknuť ,ale o to viac by chcela miešať karty na politickom poli. A to bez akejkoľvek seba reflexie a uvedomenia si ,že jej osud je v rukách súčasnej koalície , jej politiky a nie v rukách jeho zradcov . Lebo ak súčasná vládna koalícia naplní svoje PVV do poslednej bodky a k spokojnosti aj voličov BORDEL DÁMY ,tak už dnes je viac ako len istým ,že ju o štyri roky už praktický ani nebude mať kto voliť…….

NIEKEDY SA MUSIA ALE AJ BORDEL DÁMY & BIRMOVANÍ KOMUNISTI ZBLÁZNIŤ, ABY PRIŠLI K ROZUMU………..

Včera sa nie len A. Dubček v hrobe obracal. .. .. ..

18.11.2020

V novodobej histórii samostatného Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo pošpiniť odkaz 17. novembra tak,ako včera organizátorom protestov proti legitímne zvolenej vláde ,ktorý si neštítili dokonca položiť aj veniec k pamätníku A.Dubčeka ako jednej z najvýraznejšej tvári tohto pamätného dňa ,ktorý priniesol SLOBODU miliónom Čechom a Slovákom ! Včera sa klaňal pred [...]

Ankety , referenda. .. .. .. ,alebo zrušia sa na Slovensku voľby ?

15.11.2020

To ,čo v poslednom období doslova vystrája totálne rozbitá a rozprášená opozícia pod tlakom každodenne vychádzajúcich dôkazov o RABOVANÍ Slovenska za posledné roky vtedajšou NE-VLÁDNOU svaločou a jej GALÉRKY a teda súčasnou opozíciou nemá iste obdobu ani v jednom post socialistickom štáte a to iste ani v Rumunsku !!! Už sedem mesiacov sú občania Slovenska denno denne [...]

Pravdu , sľúbili sme vám vždy len pravdu vravieť vám. .. .. .. ..

05.11.2020

A aj preto sa raz zídete v jednej,,,,,,,väznici !!!

Gröhling

Gröhling: Testovanie žiakov nedokážeme zabezpečiť celoplošne pre všetkých

27.11.2020 17:28

Minister školstva Branislav Gröhling to povedal po rokovaní so zástupcami Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS).

Alexandr Lukašenko, bielorusko

Po prijatí novej ústavy už nebudem prezidentom, pripustil Lukašenko

27.11.2020 16:42

Nová ústava je podľa bieloruského prezidenta Lukašenka natoľko dôležitá, že jej vypracovanie nemôže zveriť "neznámemu prezidentovi".

chrípka, injekcia, očkovanie

Ochota dať sa zaočkovať proti koronavírusu u Slovákov mierne narástla

27.11.2020 15:21

Naopak, zaočkovať by sa nenechalo vyše 44 % respondentov prieskumu a takmer tretina respondentov na otázku nevedela odpovedať.

černák Rusko pavol Volzová súd

Bývalá Mečiarova poradkyňa nemá informácie o príprave vraždy Volzovej

27.11.2020 14:03, aktualizované: 14:32

Proces s exriaditeľom TV Markíza Pavlom Ruskom a spol. odročili na február. V piatok vypovedal aj bývalý Černákov komplic Ján Kán.