Založ si blog

Ankety , referenda. .. .. .. ,alebo zrušia sa na Slovensku voľby ?

To ,čo v poslednom období doslova vystrája totálne rozbitá a rozprášená opozícia pod tlakom každodenne vychádzajúcich dôkazov o RABOVANÍ Slovenska za posledné roky vtedajšou NE-VLÁDNOU svaločou a jej GALÉRKY a teda súčasnou opozíciou nemá iste obdobu ani v jednom post socialistickom štáte a to iste ani v Rumunsku !!! Už sedem mesiacov sú občania Slovenska denno denne oboznamovaní a konfrontovaní so skutočnou pravdou o NE-VLÁDNUTÍ minulých vlád a o činnosti tých ,ktorých NE-VLÁDY dlhé roky prikrývali s NE-VLÁDNOU perinou a oni si Slovensko potichúčky rozkrádali a rozoberali doslova tak,ako auta v autoservisoch ! NAKA sa nezastavuje a každý jeden deň sú na svete a verejnosti správy o nových zadržaniach pro rôznych akciach a slušný človek sa zrazu nestíha diviť ako sofistikovane bol dlhé roky pernamentne okrádaný a zavadzany do omylov pod rúškom SOCIÁLNYCH ISTOT & ZADARMO z jeho vlastných ! O tejto smutnej minulosti pre slušného Slováka ,ale predovšetkým pre ,,BUDOVATEĽOV“ jeho dobra by som tu mohol písať celé dni ,ale iste by som nosil len vodu do studne a nič by sa na tejto PRAVDE o minulosti nezmenilo !
Dnes je na stole totiž požiadavka tých ,ktorí sa boja KLOP…KLOP…KLOP a veľmi dobre vedia ,že prečo . A čuduj sa opäť svete že koho to tu na HLAS oslovujú a opäť do omylov ich treba dostať ?! Nuž predsa tých ,ktorí im tak slepo roky verili a nakoniec od nich odskočili nie len vo februári tohto roka ,ale už dávno pred tým . Kto je vlastne cieľovou skupinou ,ktorá je ľahko manipulovateľnou a má opäť rozhodnúť o návrate tých ,ktorí u nej stratili dôveru a pred ktorou sa doslova ŽOBRE o jej službu s jediným cieľom ,ktorý je totálna polarizácia a rozvrat v spoločnosti a ich návrat na stratené piadestale za každú cenu a akýmkoľvek spôsobom ?????

Aj na Slovensku sa od jeho samostatnosti rozhodovalo o vláde-vedení štátu ,prezidentovi ,ale aj o zástupcoch na regionálnych úrovniach vždy a jedine ÚSTAVNÝM spôsobom a to formou SLOBODNÝCH A DEMOKRATICKÝCH VOLIEB a nikdy nie formou ANKIET a REFEREND ,ktoré sú tiež výdobytkom demokracie ,ale majú slúžiť na jej podporu a nie na jej potlačenie ! Totálne rozbitá,zdecimovaná,frustrovaná a zúfala opozícia pod tlakom konania orgánov určených na obranu demokracie a majetku v ňom dnes ale už akosi nechce uznávať a rešpektovať ÚSTAVU a zákony na Slovensku ,ktoré mimo iného ona sama konštituovala ,menila a zdokonaľovala, ale jednoznačne všetko potláča a spochybňuje a doslova INFATILNE vymýšľa spôsoby s ktorými by akože sofistikovane získali na svoju stranu opäť len tých ,ktorí im tak zaslepene verili ,ale od nich doslova ušli !!! Súčasná bezmocnosť a hlavne STRACH z napachaneho v minulosti súčasnou opozíciou ,ale velí pod pudom aj sebazáchovy a slobody za každú cenu ináč ! A asi prečo ? Prečo dnes súčasná opozícia neuznáva výsledky volieb a nectí si ani ÚSTAVU SR ,ale doslova rozpútava PEKLO NA ZEMI je iste rozumným a slušným občanom veľmi dobre známe a veľmi dobre vedia aj to ,že tí ktorí sa neštítili dlhé roky zneužívať ich neobmedzenú moc a NE-VLÁDNUTIE v štáte v prospech svoj sú dnes schopní spraviť všetko preto ,aby zastavili to,čo im podľa ich ,,zásluh“ patrí !!! Slovensko čaká na nového GP tak,ako na soľ do polievky a ktorý bude zárukou toho ,že sa v ňom už nikdy nebudú diať také veci,aké sa diali za ,,éry“ posledných dvoch ,,pánov“ na vrchole tejto inštitúcie ,ale aj na pôde špeciálnej prokuratúry ,ktorej ,,ŠÉF“ dokonca skončil s putami na rikách v cele pre zadržaných a jeho vyhliadky na slobodu sú temer nulové !!! A keďže aj totálne rozbitá a nejednotná opozícia veľmi dobre vie ,že toto je a bude jednou z kľúčových postáv ohľadom k ich budúcnosti ,tak robí všetko preto ,aby k vymenovaniu tejto osoby v cirkuse PARLAMENT NEDOŠLO a oni mali ešte poslednú šancu sa nadýchnuť a tak zvrátiť dianie na Slovensku v ich prospech ………..a to bez najmenšieho uvedomenia si ,že o ich ďalšom osude rozhodnú opäť len občania a nie oni a to aj v prípadných ANKETÁCH a REFERENDÁCH ,ak sa už teraz ONI rozhodli VOĽBY ako ,také z ÚSTAVY SR ,,vypustiť“ a nahradiť ich tým ,čo im dnes najviac vyhovuje !!!

AK CHCETE V ŽIVOTE DOSIAHNUŤ TO,ČO STE EŠTE V ŽIVOTE NEDOSIAHLI,TAK MUSÍTE UROBIŤ ČOSI,ČO STE V ŽIVOTE NEUROBILI !!!

A súčasná opozícia je zrazu schopnou a ochotnou robiť vecí ,ktoré nikdy nerobili keď boli vo vládnej koalícii……PREČO?

Kde a aká je pravda o , , prezidentovi“ Lučanskom ?

13.12.2020

Tvrdenie toho najpovolanejšieho a už aj dochtora ,ktorý traumatizuje,rozoštváva ,polarizuje a vedome vnáša do spoločnosti nenávisť a nevráživosť iste netreba meniť na drobné a vážne sa zaoberať tak,ako jeho diagnózami ,tak aj tým čo v skutočnosti chce dosiahnuť a to spôsobom jemu vlastným !!! Keďže veľmi dobre viem to ,čo nevie krvilačný a pomstychtivý TATRANSKÝ [...]

Pomáhať a chrániť !

08.12.2020

Kto a komu vlastne pod týmto heslom dlhé roky slúžil ,pomáhal mu a chránil ho ? Keď sú dnes dvaja bývalí PREZIDENTI POLÍCIE SR zadržiavaní a vyšetrovaní vo väzbe zo závažnej TRESTNEJ ČINNOSTI ????

Referendum, posledná nádej skrachovancov a polit mafie na Slovensku , alebo posledný klinec do ich rakvy

07.12.2020

To ,čo sa deje na Slovensku ohľadom PRAVDY vychádzajúcej na povrch a svetlo sveta ohľadom ,,praktik“ už bývalých vladárov iste nenecháva kľudne spávať nie len slušných občanov Slovenska ,ale predovšetkým tých ,ktorí sú priamo zodpovednými za to ,čo sa dialo a za to ako dnes vyzerá obraz Slovenska doma aj vo svete !!! A atak sa preto ani nie je čo diviť,že práve [...]

Jake Angeli / Jacob Chansley /

Ministerstvo vnútornej bezpečnosti USA vydalo výstrahu pred domácim terorizmom

27.01.2021 23:09

Podľa ministerstva existuje hrozba útokov zo strany domácich protivládnych extrémistov.

navaľnyj

Ruská polícia pri domovej prehliadke zadržala Navaľného brata

27.01.2021 22:07

Podľa Navaľného spolupracovníkov je skutočným dôvodom domových prehliadok Putinov šialený strach.

Richard Rybníček

Matovič nahneval primátorov: Vláda nás ponižuje a zmätkuje

27.01.2021 21:22

Zástupcovia miest sú šokovaní, že štát neberie mestá a samosprávy ako relevantných partnerov a situáciu nemá vôbec pod kontrolou.

vladimir putin

Putin: Koronavírusová pandémia je hrozbou pre globálnu stabilitu

27.01.2021 20:20

Medzinárodné inštitúcie slabnú, regionálne konflikty sa množia a globálna bezpečnostná situácia sa zhoršuje, povedal Putin.