Založ si blog

Včera sa nie len A. Dubček v hrobe obracal. .. .. ..

V novodobej histórii samostatného Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo pošpiniť odkaz 17. novembra tak,ako včera organizátorom protestov proti legitímne zvolenej vláde ,ktorý si neštítili dokonca položiť aj veniec k pamätníku A.Dubčeka ako jednej z najvýraznejšej tvári tohto pamätného dňa ,ktorý priniesol SLOBODU miliónom Čechom a Slovákom ! Včera sa klaňal pred pamätníkom symbolu 17.novembra ,,človek“ ,ktorý nikdy verejne neodsúdil zločineckú okupáciu Československa vojskami VZ a ako predseda vlády nedovolil aby deň 21. august bol vyhlásený ako pamätný deň ako memento tohto medzinárodného AKTU a ZLOČINU !Včera sa klaňal pred symbolom 17.novembra ,,človek“ ,ktorý ho nikdy neznal a ktorý ho ani nikdy neoslavoval a v tento pamätný deň nikto nevedel kde sa pred týmto dňom skrýva a to aj ako premiér Slovenska !!! Včera pošpinil odkaz 17.novembra ,,človek-súdruh“ ,ktorý bol odkojeny na komunistickej cicke ,ktorú ale zradil pri prvej príležitosti tak,ako mnohí jemu rovní a ušiel od nej tak rýchlo ako sa len dalo !!! Tento ,,človek-komunista“ ako jedno veľké nešťastie Slovákov a Slovenska včera opäť len ukázal jeho pravú tvar bez kože a bez hanby pred jeho slepými a verným zahral TEATRO hodné jeho zvrátenému charakteru!!!

Človek nie je veľkým len tým ,že vie ,ale predovšetkým tým ,čo dokázal a dokáže! A včera nám opäť dokázal ,,človek-komunista “ ,že nevie NIČ …….samozrejme okrem zneužitia moci ,ktorú mu hlúpy ,slepý a hluchý Slovenský národ zveril niekoľko krát do jeho špinavých rúk!!!

Ankety , referenda. .. .. .. ,alebo zrušia sa na Slovensku voľby ?

15.11.2020

To ,čo v poslednom období doslova vystrája totálne rozbitá a rozprášená opozícia pod tlakom každodenne vychádzajúcich dôkazov o RABOVANÍ Slovenska za posledné roky vtedajšou NE-VLÁDNOU svaločou a jej GALÉRKY a teda súčasnou opozíciou nemá iste obdobu ani v jednom post socialistickom štáte a to iste ani v Rumunsku !!! Už sedem mesiacov sú občania Slovenska denno denne [...]

Pravdu , sľúbili sme vám vždy len pravdu vravieť vám. .. .. .. ..

05.11.2020

A aj preto sa raz zídete v jednej,,,,,,,väznici !!!

Politické prímerie a mlčanie zbraní ! ! !

21.10.2020

,,PÁNI „“ politici ,čo tak konečne dať pokoj politickým zbraniam a vytĺkaniu pol. kapitálu a konečne sa zomknúť a spojiť v prospech nás všetkých a nášho zdravia ?! Alebo snáď ešte vždy nevidíte čo ste spôsobili vaším vyše polročným ,,POLITIKARČENÍM “ ,ako ste rozdelili národ , kam a k čomu ste ho priviedli ??? Dnes keď je doslova potrebná [...]

Gröhling

Gröhling: Testovanie žiakov nedokážeme zabezpečiť celoplošne pre všetkých

27.11.2020 17:28

Minister školstva Branislav Gröhling to povedal po rokovaní so zástupcami Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS).

Alexandr Lukašenko, bielorusko

Po prijatí novej ústavy už nebudem prezidentom, pripustil Lukašenko

27.11.2020 16:42

Nová ústava je podľa bieloruského prezidenta Lukašenka natoľko dôležitá, že jej vypracovanie nemôže zveriť "neznámemu prezidentovi".

chrípka, injekcia, očkovanie

Ochota dať sa zaočkovať proti koronavírusu u Slovákov mierne narástla

27.11.2020 15:21

Naopak, zaočkovať by sa nenechalo vyše 44 % respondentov prieskumu a takmer tretina respondentov na otázku nevedela odpovedať.

černák Rusko pavol Volzová súd

Bývalá Mečiarova poradkyňa nemá informácie o príprave vraždy Volzovej

27.11.2020 14:03, aktualizované: 14:32

Proces s exriaditeľom TV Markíza Pavlom Ruskom a spol. odročili na február. V piatok vypovedal aj bývalý Černákov komplic Ján Kán.