Založ si blog

Referendum, posledná nádej skrachovancov a polit mafie na Slovensku , alebo posledný klinec do ich rakvy

To ,čo sa deje na Slovensku ohľadom PRAVDY vychádzajúcej na povrch a svetlo sveta ohľadom ,,praktik“ už bývalých vladárov iste nenecháva kľudne spávať nie len slušných občanov Slovenska ,ale predovšetkým tých ,ktorí sú priamo zodpovednými za to ,čo sa dialo a za to ako dnes vyzerá obraz Slovenska doma aj vo svete !!! A atak sa preto ani nie je čo diviť,že práve tí ,ktorí boli PRÍČINOU nie len ich vlastného pádu ,ale aj momentálneho stavu na Slovensku broja,rozoštvávajú a sejú nenávisť medzi občanmi a čuduj sa opäť svete že medzi tými ,ktorí ich 29. februára tohto roka ODMIETLI ! Dnes títo SKRACHOVANCI bojacúísa už aj vlastných tieňov a o ich budúcnosť vidia ich poslednú nádej a svetielko na konci tunela v REFERENDE o vyvolaní PREDČASNÝCH volieb a zbavenia vlády a moci legitímne zvolenej vlády ,ktorá má najsilnejší mandát od občanov v novodobej histórii Slovenska ! Zámer a snaha skrachovancov je každému rozumne uvažujúcemu človekovi jasný ,ale pýta sa pritom ,Čo po prípadnom ,,úspešnom “ referende a nasledujúcich zase len neúspešných voľbách pre tých ,ktorí sa dnes už aj slamky chytajú???? To potom bude azda nasledovať REFERENDUM ďalšie a ďalšie a to do vtedy dokedy plebs -VOLIč nepochopí ,práve tých ,ktorý u neho stratil už dávno dôveru?! Alebo ako si to vlastne dnes predstavujú skrachovanci budúcnosť na Slovensku s riadením štátu ako takého ? Zrušia sa voľby ako ,také a bude tu druhé Švajčiarsko a cez priamu demokraciu sa bude rozhodovať o vedení a hlave štátu ?

Každý jeden rozumnejší z pomedzi nás iste veľmi dobre vie,že PROBLÉM nie je nikdy vo vecí ,ale je schovaný za ňou ! A presne tak je to aj s burcovaním ,rozoštvávaním a polarizáciou spoločnosti na Slovensku ,na ktorom dnes nie je problémom to ,že je tu legitímne zvolená vláda ,ale to že skrachovanci nemajú prístup a sú doslova ,,odstrihnutí“ od mešca plného Európskych peňazí s ktorými si od vstupu Slovenska do EÚ a jej štruktúr nekontrolovane robili ,čo len chceli !!! A samozrejme je tu aj to povestné PADNI ,KOMU PADNI a rozviazane ruky vyšetrovateľov ,policajtov,prokurátorov a sudcov ,ktorí majú dnes toľko práce až je zemi ťažko ! IA iste sa netreba nikoho pýtať ,že prečo a akých príčin je to následok ……..

Kde a aká je pravda o , , prezidentovi“ Lučanskom ?

13.12.2020

Tvrdenie toho najpovolanejšieho a už aj dochtora ,ktorý traumatizuje,rozoštváva ,polarizuje a vedome vnáša do spoločnosti nenávisť a nevráživosť iste netreba meniť na drobné a vážne sa zaoberať tak,ako jeho diagnózami ,tak aj tým čo v skutočnosti chce dosiahnuť a to spôsobom jemu vlastným !!! Keďže veľmi dobre viem to ,čo nevie krvilačný a pomstychtivý TATRANSKÝ [...]

Pomáhať a chrániť !

08.12.2020

Kto a komu vlastne pod týmto heslom dlhé roky slúžil ,pomáhal mu a chránil ho ? Keď sú dnes dvaja bývalí PREZIDENTI POLÍCIE SR zadržiavaní a vyšetrovaní vo väzbe zo závažnej TRESTNEJ ČINNOSTI ????

Včera sa nie len A. Dubček v hrobe obracal. .. .. ..

18.11.2020

V novodobej histórii samostatného Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo pošpiniť odkaz 17. novembra tak,ako včera organizátorom protestov proti legitímne zvolenej vláde ,ktorý si neštítili dokonca položiť aj veniec k pamätníku A.Dubčeka ako jednej z najvýraznejšej tvári tohto pamätného dňa ,ktorý priniesol SLOBODU miliónom Čechom a Slovákom ! Včera sa klaňal pred [...]

Naď,

Naď: Máme veľký záujem, aby štvorkoalícia pokračovala

07.03.2021 17:36

Ak plánuje šéf SaS Richard Sulík vo vláde pokračovať, mal by sa za svoje správanie podľa ministra ospravedlniť.

Angela Merkelová

Merkelovej únia CDU/CSU dosahuje najnižšiu podporu od marca 2020

07.03.2021 15:58

Ešte na jar minulého roka dosahovala stredopravá CDU a jej sesterská bavorská CSU podporu takmer 40 percent.

testovanie Covid 19 Šamorín

Na Slovensku potvrdili 7 prípadov juhoafrickej mutácie nového koronavírusu

07.03.2021 15:22, aktualizované: 17:30

Mutácia bola vo vzorkách z viacerých miest krajiny.

Igor Matovič, Bojnice

Matovič: Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával

07.03.2021 14:55

Premiér Igor Matovič k sporu v koalícii odkazuje verejnosti, aby si porovnala, čo za týždeň urobil on a čo minister hospodárstva Richard Sulík.