Založ si blog

Kde a aká je pravda o , , prezidentovi“ Lučanskom ?

Tvrdenie toho najpovolanejšieho a už aj dochtora ,ktorý traumatizuje,rozoštváva ,polarizuje a vedome vnáša do spoločnosti nenávisť a nevráživosť iste netreba meniť na drobné a vážne sa zaoberať tak,ako jeho diagnózami ,tak aj tým čo v skutočnosti chce dosiahnuť a to spôsobom jemu vlastným !!!

Keďže veľmi dobre viem to ,čo nevie krvilačný a pomstychtivý TATRANSKÝ BULDOG z búdy na Súmračnej a jeho BULDOČEKOVIA ,tak som vyčkal pokiaľ vychladne KAŠA a ku všetkému sa vyjadria kompetentní keď bude chladná a nie emócie ,nenávisť ,frustrácia,trauma,bezmocnosť a zúfalstvo ako výsledok 29. februára z tohto roka ! A čuduj sa svete čo som sa aj ja dozvedel dnes od pani ministerky o SKUTKU ,ktorý sa nestal ,ale si ho niekto vydumal a vedome prezentoval na verejnosti ako hotovú vec s jediným cieľom ,vedome vyvolať v spoločnosti DAVOVU PSYCHÓZU ešte pred zakázanými demonštráciami voči legitímne zvolenej vláde ,ktorej silný mandát a jej práca na OČISTE SLOVENSKA nepáchne a má z nej STRACH !!! Ale opäť nevyšlo a nezabralo a po celom Slovensku sa zišli hŕstky zvedavcov ,ktorí chceli počuť bezmocný štekot ,ale iste nechceli vidieť drogových dílerov v akcii !!! Páni ministerka totiž dnes jasne a zreteľne vyvrátila INFATILNE KLAMSTVÁ nie len TATRANSKÉHO BULDOGA ,ale všetkých konšpiratorov na soc. sietiach včetne nie takého analitika a politológa na akého sa už dlhšie hraje akýsi Baránek ,ale aj podozrenia špecialistu Žitného ! A čuduj sa svete ,že jej slová dokonca potvrdil aj samotný obhajca ,,PREZIDENTA “ ,ktorý iste namal za úlohu zakrývať špinavú prácu súčasnej koalície tak,ako to prezentuje ten ,ktorý je už aj DOCHTOR !!!

,,HNEV ,TO JE AKO VYPIŤ POHÁR JEDU A POTOM DÚFAŤ,ŽE TEN ZABIJE NAŠICH VŠETKÝCH NEPRIATEĽOV !“

Pomáhať a chrániť !

08.12.2020

Kto a komu vlastne pod týmto heslom dlhé roky slúžil ,pomáhal mu a chránil ho ? Keď sú dnes dvaja bývalí PREZIDENTI POLÍCIE SR zadržiavaní a vyšetrovaní vo väzbe zo závažnej TRESTNEJ ČINNOSTI ????

Referendum, posledná nádej skrachovancov a polit mafie na Slovensku , alebo posledný klinec do ich rakvy

07.12.2020

To ,čo sa deje na Slovensku ohľadom PRAVDY vychádzajúcej na povrch a svetlo sveta ohľadom ,,praktik“ už bývalých vladárov iste nenecháva kľudne spávať nie len slušných občanov Slovenska ,ale predovšetkým tých ,ktorí sú priamo zodpovednými za to ,čo sa dialo a za to ako dnes vyzerá obraz Slovenska doma aj vo svete !!! A atak sa preto ani nie je čo diviť,že práve [...]

Včera sa nie len A. Dubček v hrobe obracal. .. .. ..

18.11.2020

V novodobej histórii samostatného Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo pošpiniť odkaz 17. novembra tak,ako včera organizátorom protestov proti legitímne zvolenej vláde ,ktorý si neštítili dokonca položiť aj veniec k pamätníku A.Dubčeka ako jednej z najvýraznejšej tvári tohto pamätného dňa ,ktorý priniesol SLOBODU miliónom Čechom a Slovákom ! Včera sa klaňal pred [...]

Naď,

Naď: Máme veľký záujem, aby štvorkoalícia pokračovala

07.03.2021 17:36

Ak plánuje šéf SaS Richard Sulík vo vláde pokračovať, mal by sa za svoje správanie podľa ministra ospravedlniť.

Angela Merkelová

Merkelovej únia CDU/CSU dosahuje najnižšiu podporu od marca 2020

07.03.2021 15:58

Ešte na jar minulého roka dosahovala stredopravá CDU a jej sesterská bavorská CSU podporu takmer 40 percent.

testovanie Covid 19 Šamorín

Na Slovensku potvrdili 7 prípadov juhoafrickej mutácie nového koronavírusu

07.03.2021 15:22, aktualizované: 17:30

Mutácia bola vo vzorkách z viacerých miest krajiny.

Igor Matovič, Bojnice

Matovič: Kým som zháňal vakcíny, Sulík klamal, útočil a nadával

07.03.2021 14:55

Premiér Igor Matovič k sporu v koalícii odkazuje verejnosti, aby si porovnala, čo za týždeň urobil on a čo minister hospodárstva Richard Sulík.