Založ si blog

Horííííí , našim“ pod zadkami . . . . .

a tak treba veľmi rýchlo hasiť to čo malo byť už dávno uhasení práve s tými ,ktorým je dnes veľmi horúco pri sedení vo vyšetrovacích väzbách ! Plač a náreky v cirkuse PARLAMENT práve z úst tých ,ktorí mali dosť času na to aby dnes netrebalo na rýchlo hasiť je viac ako len úsmevné ,ale zároveň aj na zamyslenie sa nad tým prečo sa tak sladučko spalo a nič nerobilo nie len v rámci justície na patričných miestach na najvyššom poschodí ?! Nuž iste je dnes všetkým rozumným jasné ,že pokiaľ sa to netykalo ,,našich“ ,ale len plebsu a proletariátu ,tak nebolo čo nie že len hasiť ,ale vôbec sa zaoberať akými si otázkami ohľadom tých ,ktorých tiež zadky pálili pri nekonečnom vysedávaní vo vyšetrovacích väzbách rôznej kategórie,čakajúcich na konečné verdikty V MENE REPUBLIKY ! Dnes sa ide pomaly celý justičný systém zrútiť a poukazuje sa na neho prstom s tým ,že čo vlastne robíla rezortná pani ministerka AŽ jeden rok ,že nestihla napraviť ,,prácu“ spiacich na jej poste pred ňou ! Ako je len možné ,že pani ministerka doteraz sladučko spala tak ,ako jej predchodcovia a zabudla na horiace zadky ,tých ,ktorí dnes nemuseli trpieť ak by to spravili vtedy ,keď si zadky vyhrievali na najvyšších poschodiach justície ?! Pri tomto teatre je ale najsmutnejším opäť to ,že sa v cirkuse PARLAMENT na riešení tohto už ako obrovského problému nepochytila opozícia s koalíciou ,ale koalícia s koalíciou !!!!! A totálne rozbitej a frustrovanej opozícii sa opäť podarilo vykĺznuť z toho ,čo samá spôsobila ,ako víťaz ,ktorému stačilo len zrevať,zlodejovi na hlave čiapka horí a pritom sa nedržať za hlavu vlastnú…….

45 centíkov , 1. 9 eura versus 333 eur ! !!

14.05.2021

Písal sa rok 2017 a z centrály na Súmračnej sa šírili pomedzi plebsom a proletármi a do do celého sveta dezinformácie a bombastické informácie o ZÁZRAKU v srdci Európy ,ktorý spočíval v Slovensku ako TIGROVI a lídrovi EKONOMIKY Európy a celého sveta !!!! A po tomto doslova besnivom ošiali prišiel aj koniec tohto roka a v ňom ešte bombastickejšia správa pre všetky [...]

Infatilný amaterizmus par excellence z dielne totálne rozprášenej opozície !

13.05.2021

Znenie referendovej otázky ,ktorá má rozhodnúť o bytí a ne bytí legitímne zvolenej vlády v slobodných a demokratických voľbách z februára minulého roka : ,,Súhlasíte s tým ,aby sa skrátilo VIII. volebné obdobie NR SR tak,aby sa voľby do NR SR vykonali do 180 dní odo dňa vyhlásenia výsledkov tohto referenda ?“ Tak nad touto otázkou si iste HLASO – SMERÁCKA [...]

Koniec búrky Oliver100 v opozičnom šerblíku . . . . . . . . . . .

11.05.2021

..a vládna karavana aj s MS pani Kolikovou ,za ktorou totálne rozprášená opozícia šteká ,si ide ďalej po jej ceste k jej ďalším cieľom !

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

Boris Kollár, Ide o Pravdu

Boris Kollár v Ide o pravdu o podozreniach z manipulácie so svedkami: Ak to bude mať obludné rozmery, vláda padne

22.06.2021 20:00

Je presvedčený, že tretej vlne pandémie sa nevyhneme. „Ale lockdown by bol pre Slovensko katastrofa. Nemáme na to už peniaze,“ povedal v relácii Ide o pravdu predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).