MEGA -MASIVNÉ-BRUTÁLNE protesty ako pošľapávanie odkazu 17. novembra . .. ..

Prešiel ďalší rok a na Slovensku sme opäť svedkami brutálneho zneužívania tohto odkazu a sviatku s tými ,ktorí nie že si ani len nestihli všimnúť v tento pamätný deň ,že sa niečo v bývalej ČSSR deje ,ale aj s tými ,ktorým pred 32 rokmi ani len nesnívalo o tom ,že dnes budú šliapať po ťažko vydobytej SLOBODE a DEMOKRACII a budú mať plné huby ľudských práv a slobôd ,ktoré ale samí potierajú tak,ako nikto iný !

S úsmevom na tvári som so pozrel vyčinanie a snahu jedného OKRADNUTÉHO -SKRACHOVANÉHO -HRANATÉHO a BIRMOVANÉHO KOMUNISTU a jemu rovných .ktorý sa pri pamätníku symbolu rokov 1968 a 1989 všemožne snažil vyvolať nekontrolované emócie v hŕstke jemu rovných a dostať ich do varu a davovej psychózy presne tak ,ako to robil len niekoľkými týždňami v HLADOVEJ DOLINE ,ktorú sám celých 12 rokov úspešne budoval . A tak som sa pýtal sám seba ,ako hlboko ešte dokáže padnúť a klesnúť na samé morálne dno toto doslova NEŠŤASTIE pre celé Slovensko ?! Ale pýtal som sa aj na to ,akáže to sila a strach ho nútia takto konať a zneužívať nie len odkaz 17. novembra ,slobodu a demokraciu o ktoré sa ABSOLÚTNE nezaslúžil ,ale práve tých ,ktorí mu pred vyše jeden a pol rokom samí vystavili vysvedčenie ,z ktorého sa do dnešných dni nevie spamätať! Márne som dnes blúdil pohľadmi po obrazovke a dúfal ,že na nej uvidím aj RUSOFILA par excellence ,tavarišča BLÁHU ,ktorý nenávidí 17.november presne tak,ako aj jeho OKRADNUTÝ HRANATÝ ŠÉF ,ale nezazrel som ho . Žeby ho prepadla len obýčajna CHRÍPOČKA tak,ako jeho ŠÉFA na Kréte ?! A tak som už len netrpezlivo čakal na koniec tohto trápneho divadla v ktorom boli odsúdení všetci a všetko a tajne som dúfal ,že sa zasmejem na výbuchu emócii v podobe NECH ŽIJE NAŠE HRANATÉ A OKRADNUTÉ FICO z úst tých ,ktorých ma naplánované s palicami v rukách posielať všade tam ,kde sa stretáva spravodlivosť s nespravodlivosťou ,ktorú dlhé roky sám kryl a podporoval ! Ale nedožil som sa tak,ako aj ON veľký manipulátor ,ktorý nie a nie pochopiť ,že jeho hra na Slepú babu s jeho VOLIčmi už dávno skončila ……

Už odstúpil TRESTNE STIHANY podpredseda cirkusu PARKAMENT z tohto postu , alebo až vtedy , keď sa prebudí svedomie aj u Kočnera ? ??

26.05.2026

Alebo bude do nekoečna infatilne projektovať , zatlkať ,klamať , iracionalizovať a vodiť ich jednobunkových VLIčov za nosi ? Má vôbec tento pro RUssKY KOLABORANT & VLASTIZRADCA , mafián a hrobár polície na Slovensku svedomie ,charaktér a aspoň štípku sebareflexie ???

Keď imaginárna komunisticka bublina praskne a BIRMOVANY KOMUNISTA je pri ďalšom klamstve prichýtený !

15.05.2026

A Her Mertz nevie o tom ,že mal navštíviť akúsu bezvyznýmnu skurvenu FICILIU na Plochej zemí !!! Ja už len čakám ,kedy vedúci propagandy z búdy na Súmračnej ,smolavy a smarkaty SUNARIK oznámi ,že sa ich skurvenú FICILIU na Plochej zemí richtuje navštíviť väčne žijúci Vladimír Iljič ULAJANOV …… a ich jednobunkovi VOLIči z fan clubov JAMILUJEMFICA & JDS [...]

Budú skôr v tejto skurvenej FICILII na PLochej zemí RUssKE KRVAVE tanky , alebo zasadne Bezpečnostná rada štátu FICILIA ?

14.05.2026

Odpoveď nech si už dá každý jeden z pomedzi nás sám ! A tí ktorí pôjdu RUssKE KRVAVE tanky vítať na čele so súdruhmi CHE BLÁHOM , GAŠPARKOM , DANKOM & SUNARIKOM s chlebom a soľou na hranice s Ukrajinou nech si so sebou aj tých ,ktorých si zvážajú na kade aké oslavy a trápne teatra……

petr pavel

České verejnoprávne médiá prídu o milióny, Pavel rázne odmieta krok Babišovho kabinetu

16.06.2026 23:50

Babišova vláda siahla na rozpočty televízie a rozhlasu, prezident Pavel varuje pred narušením nezávislosti médií.

ukrajinsky Suchoj Su-25

Na Ukrajine sa zrútil bombardér, zahynuli dvaja ľudia

16.06.2026 22:53

Pri nehode zomrel pilot aj navigátor.