Založ si blog

HURÁÁÁ! VOLIči Birmovaného komunistu boli včera odmenení zákonom o trinástych penziách , ale čo ich deti a vnuci ? !

Úvodom tohto blogu upozorňujem jednobunkových VOLIčov z búdy na Súmračnej ,ktorí povýšili ich Birmovaneho komunistu nad svätého Otca a milujú ho viac ,ako vlastné deti a vnukov ,že ani tento blog nie je venovaný im ,ale tým ,ktorí majú ešte zdravý rozum a úsudok v hlave a dokážu rozoznať dobro od zla a nemajú problém pozrieť sa do zrkadla !

Tak už je to spečatené a potvrdené prijatým zákonom z dielne jedného šaľenoho vichodňara na poste MPSVaR ,ktorý na jednej strane rozhadzuje tak, ako Jánošík nakradnuté Zlaté dukáty od zeme pánov na trhovisku v Terchovej a na druhej strane doslova okráda a ide šetriť na budúcnosti Slovenka a teda na našich deťoch a vnukoch !

Prečo takto koná ,robí jeho infatilnosť a krátkozrakosť a na koho príkaz iste nie je ťažko uhádnuť ,ale prečo majú pri tomto amaterizme do sveta volajúcom trpieť práve tí ,ktorí majú byť zárukou prosperity ,rozvoja a budúcnosti Slovenska ?! A teda naše deti a vnuci ,ktorí ešte neopustili FICILIU ,ale iste tak spravia po už avizovaných opatreniach s Matovičovim zákonom ,ktorý sa ide rušiť ! A čuduj sa svete ,že vraj len preto lebo na naplnenie tohto zákona nie sú zrazu peniaze a treba našetriť na odmeny a výpalné pre VOLIčov ,ktorí nepozerajú na súčasnosť a budúcnosť ich vlastných detí a vnukov !!! Ako je vôbec možné ,že aj tento šaľeni vichodňar nepozerá na mladých ľudí a ich rodiny a doslova ich vyháňa z ich FICILIE za jej hranice a na strane druhej už rozmetuje siete po lacnejšej pracovnej sile na východ od FICILIE a v AZII ?! To kdeže sú , ako že dnes aj jeho predvolebné dristy o tom ,ako sa budú v hufoch valiť naspäť do FICILIE mladí ľudia a mozgy ,ktorých v minulosti aj on vyháňal zo Slovenska a premiestňoval ich aj v rámci FICILIE z východu na západ?! Kdeže sú skutky a kroky aj v tomto SMERe ,ktoré majú minimálne udržať doma to ,čo ešte nestihlo odísť ,ak sa už nedarí vracať domov to ,čo samí v minulosti z FICILIE vyháňali a vyhnali ?! Alebo je fakt až také ťažké aj pre tohto jednoduchšieho šaľenoho vichodňara pochopiť ,že jeho antisociálna ,,politika“ voči mladým ľuďom a ich rodinám sa aj jemu už zajtra vypomstí a finanzmajster s guvernérom NBS nebudú stačiť tlačiť a predávať štátne dlhopisy a emisie a to aj za absolútne vevýhodných podmienok pre Slovensko ,len preto aby bolo aj na kupovanie si ich VOLIčov za naše spoločné peniaze ??? Veď len v tomto roku sa doslova vyhodí von oknom vyše OSEMSTO MILIÓNOV uer z našich spoločných peňazí ,len preto ,aby si niekto pohladil svoje veľmi ťažko choré ego a zahral sa na Jánošíka vo FICILII …….a po nás potopa!

,,JE ĽAHŠIE OKLAMAŤ ČLOVEKA , AKO HO PRESVEDČIŤ O TOM ,ŽE BOL OKLAMANÝ!“

Farizeji a šarlatáni z cirkusu parlament hrali včera v cirkuse parlament zase len a len divadielko

22.05.2024

Ale na druhej starne zase priznali ,že aj v tomto cirkuse konali dlhé roky zlé a proti princípom nie len demokracie ,ale aj slušnosti a diplomacie ! Včerajšie memorandom ,sypanie si popola na hlavy , v cirkuse PARLAMENT len potvrdilo to ,čo už dávno vie nie len celé slušné Slovensko ,ale aj vyspelá demokracia v Európe . Ak si dnes niekto myslí ,že sa už dnes zmenili a zmenia [...]

A už je to tu ! !!

20.05.2024

V roku 1989 ,keď sa chlieb lámal aj v ČSSR a na dvere veľmi silno búchala demokracia ani mňa ani len vo sne nenapadlo ,že sa dožijem na malom Slovensku doby ,kedy sa bude zakazovať nahlas vyslovovať názor a dokonca sa bude za neho aj trestať ! Ale aj ja som sa veľmi mýlil a dožil som sa toho ,čoho som sa iste nie len ja dožiť nechcel ! A teda aj zastrašovania zo strany vládnej [...]

Demokracia na Slovenský spôsob !

20.05.2024

Po nahubkovom zákone o RTVS v cirkuse PARLAMENT a odsúdenia hodnej udalosti v Handlovej tu máme zase jasnú vládnu propagáciu demokracie na jej spôsob . A to v podobe ZÁKAZU sa vyjadrovania k tejto udalosti tak ,ako každému z nás narástol zobák ! Dnes sa berie právo občanom na vyjadrenie ich názorov na udalosť ,ktorá rozrúšala predovšetkým rady ,,politikov“ a teda tých [...]

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.

SR Bratislava RTVS protestný pochod BAX

Stíchne RTVS na tri hodiny? Šimkovičová hovorí o koordinovanej akcii organizátorov, vedenia a politických strán

28.05.2024 18:17

Podľa rezortu kultúry nemajú zamestnanci na tento typ protestu „zákonom priznanú možnosť“ a nemôžu „organizovane prerušiť výkon práce".

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Čaputová vetovala novelu zákona o FPU: Legislatíva môže ohroziť slobodu umenia

28.05.2024 18:02

V ustanovení novely vidí rozpor s ústavou, legislatíva môže podľa nej ohroziť slobodu umenia.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínsky parlament prelomil veto prezidentky k zákonu o zahraničných agentoch

28.05.2024 17:56

Prezidentka má teraz päť dní na to, aby zákon potvrdila. Ak tak neurobí, podpíše ho predseda parlamentu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 482659x
Priemerná čítanosť článkov: 2943x

Autor blogu

Kategórie