Založ si blog

Keď je slušný a zodpovedný občan Slovenska múdrejší ako JUNTA , ktorá vedie Ficiliu do medzinárodnej izolácie a k ekonomicko – morálnemu úpadku !

Zase upozorňujem jednobunkových VOLIčov z búdy na Súmračnej ,ktorí povýšili ich Birmovaného komunistu nad svätého OTCA a milujú ho viac ,ako seba samých a ich deti a vnukov ,že ani tento blog nie je venovaný im ,ale tým ,ktorí chcú skutočný MIER ,slobodu a demokraciu vo svete a nie anarchiu pod vedením PSYCHOPATOV z východu !

NE – vládna Junta vo Ficilii sa rozhodla ,že nepodporí návrh Českej vlády a nevenuje na muníciu pre Ukrajinu ani len jeden jediný cent ,ale zato bude všemožne podporovať v mene jej dementkracie komerčnú výrobu zbraní jedného z pomedzi nich a nebude brániť ich predaju na Ukrajinu ! A takýmto nepriamym spôsobom bude podporovať zabíjanie ich RUssKYCH votrelcov na Ukrajine so zbraňami vyrobenými vo FICILII !!! Nuž ,čo už ?! Veď aj takýmto spôsobom sa dá bojovať za ich ,,MIER“ na Ukrajine so smrtiacimi zbraňami z FICILIE !!!

Ale keďže na Slovensku žijú aj ľudia bojujúci proti RUssKEJ VOJNE & AGRESII u našich východných susedov ,tak vznikla iniciatíva mimo politickej JUNTY vo FICILII a títo občania jednoducho vyhlásili zbierku na nákup zbraní a munície pre braniacu sa Ukrajinu ,ktorá bojuje aj za skutočný MIER na Slovensku a v celej Európe ,lebo veľmi dobre vedia ,že RUssKY barbár & agresor sa nezastaví na hraniciach medzi nim a Európskou úniou a bude si nárokovať na ďalšie územia hlavne z bývalého zoskupenia RVHP & WZ a to na základe splnenia si plánu a sna jedného PSYCHOPATA – LILIPUTINA z búdy na Krásnej ploščadi ,ktorý sa nevzdáva jeho sna o zjednotení východnej Európy pod vedením jeho krvavého RUssKA !!! A keďže zodpovedný a slušný občan Slovenska veľmi dobre vidí a vie kam a ku komu ho zaťahuje JUNTA vo FICILII ,tak sa rozhodol konať na vlastnú päsť a ukázať týmto sluhom PSYCHOPATA ,že proti vojne a za MIER sa bojuje inými zbraňami , ako tými s ktorými bojuje táto zapredaná JUNTA ,ktorá už dnes vrieska aj o tom ako budú ich cesty a lety SMERovať do ich milovaného krvavého RUssKA a budú robiť všetko preto ,aby sa ich FICILIA stala súčasťou SNŠ RUssKA ,ako prvý štát z radov EÚ !!!

Týmto chcem poďakovať všetkým slušným a zodpovedným občanom Slovenka za ich príspevky na podporu víťazstva ťažko skúšanej Ukrajiny nad RUssKYM krvavým agresorom ,ktorý stupňuje jeho útoky a zabíjanie v cudzej zemí ,ktorá sa rozhodla byť raz slobodnou a demokratickou krajinou bez RUssKEHO vplyvu !!!

SLÁVA UKRAJINE !!!

Dnes celé slušné Slovensko hovorí ĎAKUJEM Pani Prezidentka ! !!

15.06.2024

Dnes niet lepšieho , krajšieho a jednoduchšieho slova pre tú ,ktorá v nerovnom päť ročnom boji obstala so cťou a do cieľa prišla zocelená ,poučená s hlavou hore , ako víťazka aj nad sebou samou a nie len nad tými ,ktorí ju chceli pokoriť aj na tribúnach aj tými najprimitívnejšími a najhyenystickejšími spôsobmi !!! Dnes patrí toto ĎAKUJEM aj žene ,matke ,ktorá [...]

Karty boli rozdane a kocky boli hodené. .. .. .

10.06.2024

A teraz už len pochopiť ,že žiadne Pyrrhovo a morálne víťazstvo v spojení s iracionalizaciou už nič nezmení na tom ,čo sa odohralo a stalo vo všetkých VOLebných miestnostiach po celom Slovensku !!! Ani dnes už nikomu nepomôže hrať sa na generála po vojne a ani plakať nad rozliatym mliekom a vyhlasovať sa proti všetkým zmyslom za víťaza ak je PRAVDA len jedná ! A to [...]

Bez nenávisti ku komukoľvek a s dobrotou a láskou voči všetkým ! !!

06.06.2024

Toto som aj ja očakával pri návrate na politickú scénu človeka ,ktorý prežil atentát a ozval sa po prakticky relatívne veľmi krátkom čase od dňa atentátu na neho . Ale žiaľ Pánu Bohu ani ja som sa nedočkal zmeny, predovšetkým zmeny myslenia ,ale aj pokory a sebareflexie . Ale zase len infatilnej projekcie bez jediného slovka o podiele vlastnej viny na tom ,čo sa v osudný [...]

Polícia / Kontrola /

Rekord roka: Za volantom nafúkal 4,2 promile. Šoférovi od Košíc hrozí rok basy

22.06.2024 11:50

Policajná hliadka 37-ročného vodiča zastavila a kontrolovala v obci Bukovec v okrese Košice-okolie.

monolit

Ďalší záhadný monolit uprostred púšte. Polícia v Nevade ho rýchlo odstránila

22.06.2024 11:15

Ide o pokračovanie série takých prípadov, ktoré zatiaľ zostávajú nevysvetlené.

blesk. búrka

Búrky, krúpy, vetrisko. Počasie potrápi Slovensko, meteorológovia vydali výstrahy

22.06.2024 11:03

SHMÚ upozorňuje aj na možnosť vzniku materiálnych škôd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 167
Celková čítanosť: 490953x
Priemerná čítanosť článkov: 2940x

Autor blogu

Kategórie