BORDEL TROJZLEPENEC sa rozpádava tak, ako špitáľ KALLY BABY v Prešove !
2. mája 2026 10:14,
Prečítané 168x,
koloseum,
Nezaradené
A peniaze daňových poplatníkov z celej EÚ sú v kešeniach magyarskych mafiánov ,ktorí si už oddychjú a mädlia si ruky v JU ES EJ !
Jednobunkovci názor si už správte samí ,lebo toto sa s prvomajovým žobračím guľašom v Žocharovciach za zadarmo prekrýť jednoducho nedá !!!
KTO NEROZUMIE PRÍČINAM ,TAK TEN NEMOŽE ROZUMIEŤ ANI NÁSLEDKOM !!!
26.05.2026
Alebo bude do nekoečna infatilne projektovať , zatlkať ,klamať , iracionalizovať a vodiť ich jednobunkových VLIčov za nosi ? Má vôbec tento pro RUssKY KOLABORANT & VLASTIZRADCA , mafián a hrobár polície na Slovensku svedomie ,charaktér a aspoň štípku sebareflexie ???
15.05.2026
A Her Mertz nevie o tom ,že mal navštíviť akúsu bezvyznýmnu skurvenu FICILIU na Plochej zemí !!! Ja už len čakám ,kedy vedúci propagandy z búdy na Súmračnej ,smolavy a smarkaty SUNARIK oznámi ,že sa ich skurvenú FICILIU na Plochej zemí richtuje navštíviť väčne žijúci Vladimír Iljič ULAJANOV …… a ich jednobunkovi VOLIči z fan clubov JAMILUJEMFICA & JDS [...]
14.05.2026
Odpoveď nech si už dá každý jeden z pomedzi nás sám ! A tí ktorí pôjdu RUssKE KRVAVE tanky vítať na čele so súdruhmi CHE BLÁHOM , GAŠPARKOM , DANKOM & SUNARIKOM s chlebom a soľou na hranice s Ukrajinou nech si so sebou aj tých ,ktorých si zvážajú na kade aké oslavy a trápne teatra……
A tak sa jednobunkovcom a ich manipulovateľom... ...
Celá debata | RSS tejto debaty