A ČO HO I ŠĽAK TRAFI , TAK PO VOĽACH DO CIRKUSU PARLAMENT UŽ NEBUDE ROZKRÁDAŤ SLOVENSKO A VIESŤ HO PO GRECKEJ CESTE DO KRVAVEHO RUssKA !
3. mája 2026 08:46,
Prečítané 158x,
koloseum,
Nezaradené
Alebo kde sa berie toľko nenávisti , zloby a bezmocnosti v jednom BIRMOBVANOM KOMUNISTOVI , ktorému sa nepodarilo stáť sa len človekom ,ktorý si duma ,že celé Slovensko patrí len jemu ,jemu rovným kolaborantom & vlastizraqdcom a KRVAVEMU RUssKU ?!
Najväčším nešťastím tohto komunistickeho ubožiaka je to,že za trest chodí v cudzej koži a v maske si myslí ,že fašiangy trvajú celý rok …..
26.05.2026
Alebo bude do nekoečna infatilne projektovať , zatlkať ,klamať , iracionalizovať a vodiť ich jednobunkových VLIčov za nosi ? Má vôbec tento pro RUssKY KOLABORANT & VLASTIZRADCA , mafián a hrobár polície na Slovensku svedomie ,charaktér a aspoň štípku sebareflexie ???
15.05.2026
A Her Mertz nevie o tom ,že mal navštíviť akúsu bezvyznýmnu skurvenu FICILIU na Plochej zemí !!! Ja už len čakám ,kedy vedúci propagandy z búdy na Súmračnej ,smolavy a smarkaty SUNARIK oznámi ,že sa ich skurvenú FICILIU na Plochej zemí richtuje navštíviť väčne žijúci Vladimír Iljič ULAJANOV …… a ich jednobunkovi VOLIči z fan clubov JAMILUJEMFICA & JDS [...]
14.05.2026
Odpoveď nech si už dá každý jeden z pomedzi nás sám ! A tí ktorí pôjdu RUssKE KRVAVE tanky vítať na čele so súdruhmi CHE BLÁHOM , GAŠPARKOM , DANKOM & SUNARIKOM s chlebom a soľou na hranice s Ukrajinou nech si so sebou aj tých ,ktorých si zvážajú na kade aké oslavy a trápne teatra……
Už len dúfať ,že nikoho z geriatrie pozvažanej... ...
Celá debata | RSS tejto debaty