VÝSTREL amaterizmu do vlastných radov polície!

Po rozvírenej hladine verejnej mienky na ostrý štrajk Bossa Smolinskeho vo VW BA  rozviruje verejnú mienku ďalší neospravidelný a neadekvatný zásah polície po ktorom vyhasol absolútne zbytočne mladý život jediného syna matky ,ktorá sa zmieta v žiali a je na pokraji zúfalstva!  S úsmevom cez slzy som čítal elaboraty najmúdrejších blogerov ale aj zástancov ich chorých teórii a zástancov zbabraného amatérskeho zákroku ,,profesionálov“ a pri tom som sa pýtal sám seba ,čo saz to vlastne musí v tejto Ficilii stať aby rezortný minister hociktorého odvetvia prekročil svoj vlastný tieň ,nabral odvahu a v zmysle zachovania si ctí ,charaktéru a tváre v rámci sebareflexie odstúpil z postu rezortu v ktorom sa SKUTKY STÁVAJÚ A STALI!!!

Nie ,nejdem v tomto mojom názore formou blogu vynášať ortiele a rozsudky ,ale chcem len vyjadriť svoj názor a postoj k zbytočnému vyhasnutiu mladého života ,ktorý bol iste potešením jeho zranenej a zúfalej  matky. Podľa množstva názorov a informácií o delikventovi ,ale aj policajtov zodpovedných za zbytočnú smrť  chlapca je jasné ,že ak by konali predovšetkým kompetentné orgány už pri prvom hrubom porušení policajtovho syna ráznejšie a dali mu trest podobný tomu až po treťom a opakovanom priestupku, tak by sa táto tragédia nikdy nestála!!! Takže je tu otázka ,kto si berie za tento fakt a pravdu zodpovednosť na svoje tričko, súdy alebo prokuratúra ,keďže polícia konala a vyšetrila?!  Ďalším faktom a faktorom je poznanie a tvrdenie pišúcich ,že policajná hliadka v inkriminovanom čase bola mímo službu a mala k  dispozícii dokonca aj služobné vozidlo a bola v uniformách polície SR!!!  K ďalšiemu negativnemu faktu patrí aj to,že vraj sa zázračne stratil záznam z kamery  v policajnom aute a tak je veľmi ťažko dokázať všetku činnosť a nečinnosť hliadky pred zásahom, počas neho ,ale aj po ňom!!!  A potom prichádzajú na rad otázky ,ktoré si kladú mnohí z nás a pýtajú sa ,či bol zákrok v súlade so zákonom a bol v danom momente najvhodnejším keďže hliadka mimo službu na ,,love“vedela na koho čaká a potom aj to ,kto pred ňou uniká???  Ale je tu aj otázka ,prečo a z akých príčin sa ,,lovilo “ na syna bývalého policajta !!! Alebo,kto dal príkaz na tento ,,lov“ v nočných hodinách  s jediným cieľom?! Neopominuteľným poznaním je  aj počet výstrelov a do hlavne za unikajúcim autom  a otázka ,prečo len jeden a aj to nešťastný a smrteľný!!!

Otázok by sa samozrejme našlo aj viac na všetky nejasností okolo tohto prípadu s tragickým koncom ,no jedno je podľa mňa isté už teraz  a to je to ,že SKUTOK SA STAL  a zodpovednosť zaň si kompetentní opäť medzi sebou prehadzujú tak,ako horúci zemiak deti pri táboraku! Jedna tlačovka strieda druhú a vyhlásenia nemajú konca kraja , len vždy niet toho ,po koľkí krát už, ktorý by zodpovednosť zobral do vlastných rúk a konečne si povedal DOST,takto už ďalej nemôže ísť ani v tomto rezorte a nemôžu predsa donekonečná umierať mladý ľudia  a ich najbližší za príčiny ,ktoré nespôsobili oni ,ale niekto kto je zodpovedným za ich vznik!!!

Už odstúpil TRESTNE STIHANY podpredseda cirkusu PARKAMENT z tohto postu , alebo až vtedy , keď sa prebudí svedomie aj u Kočnera ? ??

26.05.2026

Alebo bude do nekoečna infatilne projektovať , zatlkať ,klamať , iracionalizovať a vodiť ich jednobunkových VLIčov za nosi ? Má vôbec tento pro RUssKY KOLABORANT & VLASTIZRADCA , mafián a hrobár polície na Slovensku svedomie ,charaktér a aspoň štípku sebareflexie ???

Keď imaginárna komunisticka bublina praskne a BIRMOVANY KOMUNISTA je pri ďalšom klamstve prichýtený !

15.05.2026

A Her Mertz nevie o tom ,že mal navštíviť akúsu bezvyznýmnu skurvenu FICILIU na Plochej zemí !!! Ja už len čakám ,kedy vedúci propagandy z búdy na Súmračnej ,smolavy a smarkaty SUNARIK oznámi ,že sa ich skurvenú FICILIU na Plochej zemí richtuje navštíviť väčne žijúci Vladimír Iljič ULAJANOV …… a ich jednobunkovi VOLIči z fan clubov JAMILUJEMFICA & JDS [...]

Budú skôr v tejto skurvenej FICILII na PLochej zemí RUssKE KRVAVE tanky , alebo zasadne Bezpečnostná rada štátu FICILIA ?

14.05.2026

Odpoveď nech si už dá každý jeden z pomedzi nás sám ! A tí ktorí pôjdu RUssKE KRVAVE tanky vítať na čele so súdruhmi CHE BLÁHOM , GAŠPARKOM , DANKOM & SUNARIKOM s chlebom a soľou na hranice s Ukrajinou nech si so sebou aj tých ,ktorých si zvážajú na kade aké oslavy a trápne teatra……

ta3 daniš minar

Prečo Slováci prestali veriť médiám? Daniš hovorí o aktivizme, Minár o rozbitej spoločnosti

25.06.2026 06:00

Sú problémom novinári, sociálne siete alebo rozhádaná spoločnosť?

Magyar, Fico, Tusk, Babiš

Visegrád ponúka slogany (ako od Trumpa). Aká bude realita?

25.06.2026 06:00

Stačilo, aby skončil Viktor Orbán, a visegrádska štvorka si znovu padla do náručia.

SR MŠVVaM podnet GP inšpekcia TK BAX

Sociálne siete menia detstvo. Drucker hovorí, prečo už nestačí len dohľad rodičov

25.06.2026 06:00

Zákaz sociálnych sietí pre deti do 16 rokov, veľká reforma škôl aj napäté rokovania o rozpočte.

včelárik pestrý, mReportér

VIDEO: Patria medzi najvzácnejšie druhy vtákov, ktoré na Slovensku máme. Sú najfarebnejšie a zákonom chránené

25.06.2026 05:00

Uvidíte včeláriky pri love hmyzu alebo pri návrate do hniezd, čo patrí medzi nezabudnuteľné zážitky z návštevy tejto lokality.