Založ si blog

Cirkus à la Fico s jedným vystupujúcim má pokračovanie. . .

Aj takto by sa dalo nazvať ďalšie číslo,konanie, klauna pod šapitóm cirkusu FICO ohľadom zmrazovania platov poslancov , ústavných činiteľov ,ale aj samotných predstaviteľov vlády na čele ktorej stojí klaun z vlastného cirkusu! No zmrazovanie platov !? Hladinu adrenalínu na verejnosti skôr rozvírila jeho reakcia na konanie aj jeho poslancov v cirkuse PARLAMENT ,ktorí si nenechali ujsť príležitosť a boli proti prijatiu tohto zákona a chcú svoje vyplývajúce aj im z platného zákona a aj legislatívy. Je len samozrejme a logické ,že jeho postoj k postoju jeho už menej verných a konajúcich práve v tomto prípade na základe ,,vlastného vedomie a svedomia“ a nie na základe straníckej poslušnosti a jeho príkazov , otriasol doslova celým politickým spektrom a názory na jeho postup sa rôznia a prichádzajú na rád aj otázky tykajúce sa jeho straty kontroly nad dianím v ,,jeho“ strane. Pýtajú sa ale aj jeho voli či ,žijúci z almužien a z rúk do úst v čase ,keď už aj predseda JDS s jeho vernými nestíhaju strážiť ceny v obchodoch a oni sú v nich odkázaní už len na štatistov v nich,alebo na ďalšie pôžičky ak chcú prežiť aj tieto vianoce spôsobom dôstojným a so všetkým čo k ním patrí. A tak je samozrejme ,že práve oni sa pýtajú nepriamo svojho ,,MESIAŠA“ ,prečo sa práve oni dožili toho ,čo im on nikdy priamo nesľúbil ,ale bolo to dobré ukryté v jeho predvolebných ,,kortesáčkach „za ISTOTAMI a SOCIÁLNYMI BALIČKAMI,ale aj za vlakmi za darmo a príplatkami k obedom v stacionároch po celej Ficílii. A tak nie je ani čudo ,že práve oni dnes pľuvajú a nadávajú kade chodia až zem schne a chcú zmenu. Ja ich síce chápem a som s nimi solidárnym ,ale ich sa pýtam ,či vedia kto ich dostal do ich predovšetkým zlého psychického rozpoloženia a kto vlastne dostal na miesta ,,ľudí“ktorí rozhodujú o nich a dal im tak možnosť ukázať konečne ich pravú tvár ! Kto vlastne ak nie oni rozhodli už dávno o svojich osudoch v rukách tých ,ktorým tak verili a dnes im nedoprajú ani to ,na čo majú nárok zo zákona!?
Ale nechajme už tých,ktorí boli a sú ľahko manipulovateľní a pozrime sa na tých ,ktorí manipulovali a aj na ďalej manipulujú s ich životmi a už bez akýchkoľvek zábran predvádzajú to ,čo sa báli a hanbili predvádzať v minulosti. Nuž teraz iste mnohých mojich ,,skalných“ sklamem keď poviem ,že majú pravdu a kedy ak nie teraz, keď sa ekonomickému zázraku vo Ficílii darí a je dokonca Tigrom a aj ťahúnom Európskej ekonomiky!? Veď kedy ak nie teraz je na mieste pýtať si vyššie platy a to aj preto ,keď je aj samotný klaun z jeho cirkusu za to aby aj ,,jeho“ ľudia ,ale aj on mali platy na úrovni ich kolegov na západ od našich hraníc!!! A to aj preto keď ho už od leta a hlavne po štrajku vo WV počúvajú pišťať o tom ,že práve on spraví všetko preto aby sa platy so západom konečne začali vyrovnávať a aj ,,jeho“ ľudia sa mali vo Ficílii dobré! Nuž a od koho treba začať ,ak nie od tých ktorí si to iste zaslúžia najviac a aj ako prví!!!! Ale aj, kedy ak nie teraz ,keď predovšetkým zamestnávatelia pištia a nechcú sa spravodlivejšie deliť so ziskami v ich firmách so svojimi zamestnancami ,ktorí ale ako zamestnávatelia poslancov ,ústavných činiteľov a aj členov vlády im iste teraz pred Vianocami doprajú viac ,než oni im!!! Lebo kedy ak nie teraz sa dá dokázať ich zamestnávateľovi,teda nám žijúcim zo žobračeniek ,že oni si už konečne nenechajú siahať na ich vedomie a svedomie a ani v skrátenom legislatívnom konaní nebudú konať proti ním a ich vlastným záujmom !!! Lebo ,kedy ak nie teraz treba opäť klaunovi z vlastného cirkusu priložiť nôž na krk a bez hanby ,sebareflexie a empatie k tým ,ktorí ich dostali na výslň ich politických ambícii a tak dosiahnuť konečne to o čo im všetkým do jedného predovšetkým išlo a aj ide od ich vstupu do politického diania!!!
LEBO ,kedy je čas na zamyslenie sa nad sebou samími a svojimi činmi z minulosti ak nie teraz ,keď aj v tomto pred vianočnom čase nás opäť ,,tí naši“ okrádajú už nie len o pokoj a kľud a jasne nám opäť dokazujú a aj odkazujú ,že nie naše ale ich záujmy im ležia na srdci a sú hlboko vryté v ich dušiach!!!! LEBO ,kedy ak nie teraz ,keď opäť klaunovi z jeho cirkusu zateká do jeho topánok ,ale aj lodi s názvom SMER ,sa treba zamyslieť prečo že to vlastne už otvorene aj on ponúka možnosť pádu vlády a tak pripúšťa konečne verejne aj predčasné voľby???

Únos

12.08.2018

ubehol skoro celý rok od únosu vietnamského občana žijúceho v Nemecku ,ktorý tam požiadal o azyl a aj o osobnú ochranu a o ktorom nevedelo prakticky do teraz celé Slovensko . Ale zrazu je o ňom viac »

Na východe už dávno nič nie je!

01.04.2018

aj táto veta v minulých dňoch ,,obletela" celú poslušnú Ficiliu a to tak,ako mnoho viet jedného už ,,zlikvidovaného" premiera v srdci Európy ,ktorý si ale pri rozlúčke na jeho definitívny viac »

Zatiaľ , čo SLUŠNÉ SLOVENSKO spalo. . . . .

28.03.2018

tak pod rúškom mlčania POSLUŠNEJ väčšiny FICILIE sa talianskou mafiou rozkrádalo! Dnes ,po vyše mesiaci od neuveriteľnej brutálnej vraždy jedného mladého a odvážneho investigativného viac »

Volkswagen Touareg II

Staré za nové. Volkswagen motivuje majiteľov starších dízlov

18.10.2018 11:16

Volkswagen v 14 nemeckých mestách odštartoval program, ktorým chce povzbudiť majiteľov starších dízlových vozidiel, aby ich vymenili za nové.

Francúzsko, záplavy

Záplavy vo Francúzsku si vyžiadali už 14 obetí

18.10.2018 10:30

Vo štvrtok sa obnovilo vyučovanie vo väčšine škôl regiónu postihnutého lejakmi a následnými záplavami.

kanada, marihuana

Kanaďania čakali na 'zlegalizovanú' marihuanu v dlhých radoch

18.10.2018 10:07

Po celej krajine sa otvorilo 111 legálnych obchodov s marihuanou.

SR polícia domové prehliadky kočner

Marian Kočner je obvinený zo zločinu krátenia dane a poistného

18.10.2018 09:58

Za zločin skrátenia dane a poistného hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 87950x
Priemerná čítanosť článkov: 1516x

Autor blogu

Kategórie