Založ si blog

PADNI KOMU PADNI , alebo potvrdenie slov Pani Prezidentky ČAPUTOVEJ v praxi.

Včera v neutichajúcom boji politických strán a ich tiež politikov v priamych prenosoch na televíznych obrázovkách má zaujala relácia NA TELO na Markíze.Kde bola hosťom naša Páni Prezidentka ,ktorá jej rozvážnym vystupovaním,logickým myslením v súlade s jej po volebnom vyhlásením ,CHCEM SPÁJAŤ A NIE ROZDEĽOVAŤ, adresovaným všetkým občanom Slovenska ,mnohým jej neprajníkom medzi nimi , doslova vyrážala DYCH ! A to jej triezvym a reálnym prístupom k možným a teoretickým situáciam ,ktoré môžu reálne vzniknúť po výsledkoch v nastávajúcich voľbách do cirkusu PARLAMENT . Kde jasne pomenovala ,ale aj odkázala ,že si zákony cti a bude ctiť nado všetko a to v prospech občanov a to nie len tých ,ktorí jej dali svoje hlasy v prezidentských voľbách ale aj tých ,ktorí sa uchádzajú o moc v štáte v nasledujúcom volebnom období . Páni Prezidentka bez mihnutia oka a najmenšieho zaváhanie včera oznámila a dala na javo ,že nemieni byť nikoho hračkou v rukách ,ale ani obeťou tých ,ktorí si už dnes myslia ,že bude loajalnou voči ich mocenským a ekonomickým chuťkam tak,ako si to budú priať oni !
Včera Páni Prezidentka jasne a v priamom prenose ukázala ,ako vážne to myslela a j myslí s PADNI KOMU PADNI ,ale aj s jej predsavzatím SPÁJAŤ a nie ROZDEĽOVAŤ . A tak sa čuduj svete ,že po takom to jasnom deklarovaní jej postojov k nastávajúcej MOCI ,nie len že vyrazila DYCH jej nepriateľom ,ale doslova im zobrala aj vietor z plachiet a tí ostali ako horúcou vodou obarení .A v nemom úžase nie sú schopní triezvej úvahy o jej slovách a odkaze aj im ,ale zato a o to usilovnejšie iracionalizujú a hľadajú v jej slovách to,čo v nich vôbec nebolo! A aj preto im jednoducho len odkazujem : KAŽDÁ JEDNÁ AGRESIA VOČI INÉMU JE LEN AGRESIOU VOČI SEBE SAMÉMU ,S KTOROU SI SA NEDOKÁZAL VYROVNAŤ VO SVOJOM VÚTRI!!!
A pre tých jednoduchších z pomedzi neprajnikov ,ešte jednoduchšie : JE TOHO EŠTE STRAŠNE VEĽA ,ČO MUSÍŠ POZNAŤ ,NEŽ POCHOPÍŠ ,ČO SI VIDEL A POČUL AJ VČERA Z ÚST PANI PREZIDENTKY !!!

ODKAZ UV KS SMER s. r. o. jeho VOLIčovi : My voľby a moc v štáte regulérne nevyhráme , ale si ich ešte pred voľbami KÚPIME ! !!

13.02.2020

...a to bez ohľadu na to ,či tento NÁKUP odsúhlasia ešte v tomto volebnom období v cirkuse PARLAMENT jeho po.ranci a následne ho aj nepodpíše pani prezidentka !!! Len ten ich krok a počin ma viac »

ZÚFALSTVO , alebo len ďalšia nášľapná mína pre budúcu vládu z dielne UV KS SMER s. r. o. & jeho STRATENÉHO SYNA ! ! !

11.02.2020

BEZMOCNOSŤ,BEZ NÁDEJ, STRACH ,ALEBO TOTÁLNA ZÚFALOSŤ je za dnešným rozhodnutím POLIT-BYRA UV KS SMER s.r.o v čase ,keď je doslova predo dvermi volieb do cirkusu PARLAMENT a v žiadnom prípade viac »

Od Vazavovej po Bonaparte, od Troškovej po Žužovú až po stiahnutie z , , obehu! „

09.02.2020

Je dnes iste veľmi smutným konštatovaním ,a v dobe ,keď sa chce opäť každý jeden tiež politik vytiahnuť ,blísknuť ,ligotať sa a prezentovať ako SPASITEĽ VOLIča svojho ,keď je vám táto viac »

andrej kiska

Kiska bol iniciatívne na polícii, doplnil trestné oznámenie o videách

21.02.2020 10:32

Na políciu prišiel z vlastnej iniciatívy Andrej Kiska s obálkou s informáciami, ktoré majú usvedčovať poslanca Smeru z prípravy jeho diskreditácie.

parlament, hodina otazok, opozicia,

Parlament rieši zrušenie diaľničných známok, sála je prázdna

21.02.2020 10:17

Diskusia o skrátenom legislatívnom konaní k návrhu zákona o zrušení diaľničných známok odštartovala štvrtý rokovací NR SR.

počasie / príroda /

Lesoochranárske združenie VLK podalo v Bruseli sťažnosť na SR

21.02.2020 10:02

Vlk uvádza, že sťažnosť sa týka viac než sto prípadov poškodzovania prírody na územiach sústavy Natura 2000, na ktorých dochádza k ťažbe poškodzujúcej biotopy.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Kauza úkladnej vraždy novinára sa odrazí vo voľbách

21.02.2020 10:00

Politologička Aneta Világi hovorí, že vražda Jána Kuciaka oslabila najsilnejšiu stranu a zo situácie ťažia opozičné a antisystémové strany.