Založ si blog

Vládna karavana ide svojim tempom po ceste k jej cieľu a totálne rozbitá opozícia len šteká za ňou! !! !

To ,čo aj dnes predviedli členovia totálne rozbitej opozície z HLASu & BORDELU SMER na ich tlačovkách po prijatých opatreniach vo forme sociálnych balíčkov novou vládou sa ani ináč nedá ako len štekotom z bezmocnosti a povinnosti opozície !!! Je tu absolútne zbytočne opisovať nespútané emócie a z nich vyplývajúce postoje k sociálnym balíčkom tejto vlády ,keď sa pozrieme na tých ktorí tak na hlas dnes štekali a nie sú spokojný s týmito opatreniami už len preto ,lebo takto káže opozičná politika a jej matematika ! Každý kto sa čo i len okrajovo zaujíma o politiku veľmi dobre vie ,že volebné obdobie trvá štyri roky a je rozdelené na etapy,reštrikcie,kansolidacie a rozdávania ! Táto vláda ako jediná začala od konca a to aj napriek vyčíňaniu pandémii ČÍNSKEJ PLIAGY ,poklesu ekonomiky a ako prvé začala rozdávať a nie škrtať ,brať a uťahovať opasky občanom Slovenska a to presne tak,ako to sľubovala pred voľbami. Jednoducho je tu iný štýl vládnutia ,ktorý si vyžaduje aj nové praktiky a riešenie a tie samozrejme nie sú po vôli tých ,ktorí prišli o svoje mastné koryta a zrazu vedia ako treba všetko robiť ! Teda dnes po ,,funuse“ sú v pozícii ,,Po vojne ,každý generálom!“ až na to ,že akosi rýchlo zabudli na to ,že prečo im to 29. februára tohto roku nevyšlo podľa ich predstáv a zámerov ! Samozrejme že najviac opäť rezonovali proti ústavné TRINÁSTE dôchodky a obedy,,ZADARMO“ a to bez najmenšieho uvedomenia si ,že tieto podvodné sociálne baličky mali byť len lákadlom pre ich VOLičov ,ktorí si ešte ani dnes nedokážu zrátať koľko je 2+2 a to aj napriek tomu ,že im bolo už odkázaným ,že práve tento podvod na nich priniesol BORDELU SMER 7-9 % hlasov na viac !!!

,,AK CHCEŠ V ŽIVOTE DOSIAHNUŤ VECÍ ,KTORÉ SI PRED TÝM NIKDY NEDOSIAHOL ,TAK MUSÍŠ ZAČAŤ ROBIŤ VECÍ ,KTORÉ SI PRED TÝM NIKDY NEROBIL!“

A ako je vidieť ,tak nová vláda sa veľmi rýchlo učí a robí nové vecí a služby v prospech nás všetkých tak,ako sa patrí a nie len o nich rozpráva ……….

Včera sa nie len A. Dubček v hrobe obracal. .. .. ..

18.11.2020

V novodobej histórii samostatného Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo pošpiniť odkaz 17. novembra tak,ako včera organizátorom protestov proti legitímne zvolenej vláde ,ktorý si neštítili dokonca položiť aj veniec k pamätníku A.Dubčeka ako jednej z najvýraznejšej tvári tohto pamätného dňa ,ktorý priniesol SLOBODU miliónom Čechom a Slovákom ! Včera sa klaňal pred [...]

Ankety , referenda. .. .. .. ,alebo zrušia sa na Slovensku voľby ?

15.11.2020

To ,čo v poslednom období doslova vystrája totálne rozbitá a rozprášená opozícia pod tlakom každodenne vychádzajúcich dôkazov o RABOVANÍ Slovenska za posledné roky vtedajšou NE-VLÁDNOU svaločou a jej GALÉRKY a teda súčasnou opozíciou nemá iste obdobu ani v jednom post socialistickom štáte a to iste ani v Rumunsku !!! Už sedem mesiacov sú občania Slovenska denno denne [...]

Pravdu , sľúbili sme vám vždy len pravdu vravieť vám. .. .. .. ..

05.11.2020

A aj preto sa raz zídete v jednej,,,,,,,väznici !!!

Alexandr Lukašenko, bielorusko

Po prijatí novej ústavy už nebudem prezidentom, pripustil Lukašenko

27.11.2020 16:42

Nová ústava je podľa bieloruského prezidenta Lukašenka natoľko dôležitá, že jej vypracovanie nemôže zveriť "neznámemu prezidentovi".

chrípka, injekcia, očkovanie

Ochota dať sa zaočkovať proti koronavírusu u Slovákov mierne narástla

27.11.2020 15:21

Naopak, zaočkovať by sa nenechalo vyše 44 % respondentov prieskumu a takmer tretina respondentov na otázku nevedela odpovedať.

černák Rusko pavol Volzová súd

Bývalá Mečiarova poradkyňa nemá informácie o príprave vraždy Volzovej

27.11.2020 14:03, aktualizované: 14:32

Proces s exriaditeľom TV Markíza Pavlom Ruskom a spol. odročili na február. V piatok vypovedal aj bývalý Černákov komplic Ján Kán.

NR SR

Poslanci odmietli správu špeciálneho prokurátora za rok 2019

27.11.2020 12:56

Poslanci NR SR hlasovali aj o výročnej správe o činnosti generálnej prokuratúry. Neodobrili ju.