Založ si blog

Hoď kameńom , ktosi bez viny , alebo ako amorálni tiež politici z totálne rozprášenej opozície po morálke dnes volajú!

O morálke a kultúre ,,našich“ tiež politikov sa už toho popísalo a narozprávalo za vyše 28 rokov samostatnosti Slovenska viac ako len dosť ,ale to ako dnes volajú po kultúre a morálke tí,ktorí už zabudli na to akým dielom prispeli k jej zdokonaleniu v politike a nie len v nej ,je prinajmenšom na smiech a nie zamyslenie sa nad ich bezmocným štekaním pred televíznymi kamerami !!! Aj včera počas dňa som sa veľmi dobre bavil a smial z bezmocnosti tých ,ktorí nám tu roky kázali vodu a pritom len vínko do seba liali ! Keď som počúval ZRADCOV & ,,GENTLEMANOV“ ,ale aj BORDEL DÁMU od ktorej práve oni ušli ,ako sa doslova zrazu bijú za morálne čistých tiež politikov a pritom sa nie div samí za takýchto zrazu považujú ,tak mi bolo doslova na zvracanie a zle od žalúdka! Keď BORDEL DÁMA doslova ,,zabila“ ,ako doktor špecialista o zdravotnom stave premiéra a jeho vine na súčasnom stave Slovenska ,tak som to jednoducho vzdal a ušiel radšej do lona Vihorlatských hôr na mojom biku!!! Lebo to chcelo jednoducho pre dýchať na čerstvom ľufte a prísť na iné myšlienky! Lebo uvážte a posúďte samí . Ak ,,človek“ ,ktorý chodí do práce a nahrávacích štúdii ožratý ako prasa ,a iste nie len tam a trasie sa pred kamerami tak,ako osika a pred nimi klame a zavádza vedome a pod vplyvom alkoholu ,tak je prinajmenšom len nevyliečiteľným schizofrenikom a alkoholikom ,ktorý si už na obed nepamätá čo mal na raňajky ,ktorý by slovo MORÁLKA ani len nemal zobrať do jeho špinavých úst ! A takýto ,,človek“ ,a nie len on, mi včera niečo o morálke v politike a živote chcel kázať ?! Nuž teda ďakujem a neprosím si a ani nestojím o takýto doslova chameleonizmus v priamom prenose od ,,človeka“ ktorý už dokonca sľuboval aj ZMENU seba samého ,len sa mu akosi záhadne zase nepodarila!

Včerajšia bezmocnosť politických trosiek ak nie už mŕtvol ,ktoré sa dnes správajú spôsobom ,ZABUDOL VOL ,KEDY TEĽAŤOM BOL, bola ale predovšetkým prihrievaním si politickej polievočky pred ich VOLIčmi a akási satisfakcia za zbabrané voľby a nádej na čo najskorší návrat na predošlé pozície a teda nádej na predčasné voľby! Ale už bez najmenšieho uvedomenia si ,že ak by im aj súčasná vládna garnitúra skočila na lep a PLAGIÁTORSTVO v našom vysokom školstve by jej zlomili väzy ,tak by boli predčasné voľby len posledným klincom do politickej rakvy týchto trosiek a mŕtvol,ktorí dnes nemajú a neponúkajú žiadnu alternatívu ,ale predovšetkým nemajú komu zobrať VOLIča a pri najmenšom by sa pobili len toho ich niekedy spoločného ,ale už starého ,frustrovaného a traumatizovaného ,ktorý už pomaly ani nevie ako sa volá! Pri tom všetkom je ale zaujímavým poznaním a faktom aj to ,že tretí do MARIAŠU sa vôbec nehlási o slovo a mlčí tak,ako voš pod chrastou.Asi prečo? Takže si to rozmeňme na drobné a popusťme úzdu imaginácii a spýtajme sa na ,,HLAS“ ,koľko že to percent by získali v prípadných predčasných voľbách tieto politické trosky ,mŕtvoly a s kým by vyskládali nový zlepenec??? S ,,PREZIDENTOM“ s POŠTOVÝM MANAGEROM ,alebo kto by bol vlastne ochotným vstúpiť do vlády týchto politických trosiek a mŕtvol ak by sa mu podarilo predrať sa do cirkusu PARLAMENT ?! Už viac krát som v mojich názoroch v debatách napísal ,že ak by aj boli predčasné voľby kvôli PLAGIÁTORSTVU a nie kvôli dobrej práci novej vlády ,tak súčasný premiér zostaví vládu sám a maximálne so SaS !!! A to aj preto lebo AMATERIZMUS mladej krvi vo veľkej politike sa ani na Slovensku predsa ešte len nenosí…….

,,Iste ,že vždy môžeme zmeniť ,niečo a niekoho postihnúť ,aby sme zmenili a zmiernili následky toho ,čo sme samí spôsobili v minulosti ,ale samotnú skutočnosť – udalosť už zmeniť nemôžeme a nedokážeme!“

Jediným spôsobom ako aj takúto minulosť môžeme konštruktívne využiť v náš prospech je ale v pokoji si zanalizovať všetky predošlé chyby a kroky , priznať si svoj vlastný podiel viny na nich a využiť ich v budúcnosti vo svoj vlastný prospech a nehádzať a projektovať ich na naše okolie s tým ,že si infatilne myslíme ,že okolie už zabudlo !!! Ale tomu sa vraví umenie sebareflexie a schopnosti pozerať sa pravde do očí ,ale na to treba mať jednoducho ,,GULE“ ,nie vešteckí, a nie len do nekonečna klamať a tárať do vetra……..

Včera sa nie len A. Dubček v hrobe obracal. .. .. ..

18.11.2020

V novodobej histórii samostatného Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo pošpiniť odkaz 17. novembra tak,ako včera organizátorom protestov proti legitímne zvolenej vláde ,ktorý si neštítili dokonca položiť aj veniec k pamätníku A.Dubčeka ako jednej z najvýraznejšej tvári tohto pamätného dňa ,ktorý priniesol SLOBODU miliónom Čechom a Slovákom ! Včera sa klaňal pred [...]

Ankety , referenda. .. .. .. ,alebo zrušia sa na Slovensku voľby ?

15.11.2020

To ,čo v poslednom období doslova vystrája totálne rozbitá a rozprášená opozícia pod tlakom každodenne vychádzajúcich dôkazov o RABOVANÍ Slovenska za posledné roky vtedajšou NE-VLÁDNOU svaločou a jej GALÉRKY a teda súčasnou opozíciou nemá iste obdobu ani v jednom post socialistickom štáte a to iste ani v Rumunsku !!! Už sedem mesiacov sú občania Slovenska denno denne [...]

Pravdu , sľúbili sme vám vždy len pravdu vravieť vám. .. .. .. ..

05.11.2020

A aj preto sa raz zídete v jednej,,,,,,,väznici !!!

Gröhling

Gröhling: Testovanie žiakov nedokážeme zabezpečiť celoplošne pre všetkých

27.11.2020 17:28

Minister školstva Branislav Gröhling to povedal po rokovaní so zástupcami Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS).

Alexandr Lukašenko, bielorusko

Po prijatí novej ústavy už nebudem prezidentom, pripustil Lukašenko

27.11.2020 16:42

Nová ústava je podľa bieloruského prezidenta Lukašenka natoľko dôležitá, že jej vypracovanie nemôže zveriť "neznámemu prezidentovi".

chrípka, injekcia, očkovanie

Ochota dať sa zaočkovať proti koronavírusu u Slovákov mierne narástla

27.11.2020 15:21

Naopak, zaočkovať by sa nenechalo vyše 44 % respondentov prieskumu a takmer tretina respondentov na otázku nevedela odpovedať.

černák Rusko pavol Volzová súd

Bývalá Mečiarova poradkyňa nemá informácie o príprave vraždy Volzovej

27.11.2020 14:03, aktualizované: 14:32

Proces s exriaditeľom TV Markíza Pavlom Ruskom a spol. odročili na február. V piatok vypovedal aj bývalý Černákov komplic Ján Kán.