Založ si blog

Brávo Pán Mičovský ! !!

To čo a ako predviedol s PRAVDOU Pán Mičovský pri odvolávaní premiéra SR Pána Matoviča pod šapitó cirkusu PARLAMENT si nič iné ako len absolutórium nezaslúži ! Povedať kultivovane PRAVDU miliónom Slovákov v priamom prenose tak ,aby s ňou uspokojil potreby všetkých a predovšetkým svoje sa ešte nikdy nikomu z poslancov ,ale aj ministrov a predsedov vlád nepodarilo tak ,ako tomuto Pánovi s darom rečí ! Jedinou výnimkou bola a iste aj je Pani Prezidentka Čaputová ako štátnička ,ktorá svojou nedávnou Správou o stave republiky s jej obsahom ,podaním a kultivovanosťou jej vlastnou dosiahla to isté a nenechala nikoho na pochybách o tom ,že je PREZIDENTKOU všetkých ,ktorá spája a nie polarizuje a rozdeľuje! A presne takým to bol pri vystúpené aj Pán Mičovský ,ktorý prehovoril aj do duší odvolávacej opozície a otvoril im pri najmenšom očí v tomto SMERe ako sa dá aj tichým a vyrovnaným HLASom povedať to, po čom už nikdy nebudú vecí také ,akými boli pred vyrieknutím o nich!!! Pán Mičovský vo svojom príhovore nemoralizoval a neobracal PRAVDU na obraz jeho ,ale dokázal ju prezentovať takú ,akou je a takú ,ktorá má zmeniť mnoho vecí v spoločnosti v prospech nás všetkých a nie len v prospech ,,vyvolených “ a to aj s jeho pričinením !!!
Pri vystúpení Pána Mičovského som mal pocit ,že nepočúvam starého a ,,zadudraného“ dedka ,ktorý dostal šancu niečo povedať ,ale videl a počul som slová od rozvážneho a zrelého muža ,ktorý by mohol byť kľudne aj výborným štátnikom ,ktorý sa dokázal stotožniť aj s mnohými skutočnostiami a nepredkladal ich ako len predstavy jeho ,ale ako fakty a skutočnosti nad ktorými sa treba nie len zamyslieť !!!
Takže VĎAKA vám Pán Mičovský za váš vklad a prínos pre a za lepšie Slovensko….
,,SKRÝVAŤ PROBLÉM NÁS STOJÍ OVEĽA VIAC ČASU A SÍL ,AKO KEBY NÁS TO STALO VTEDY ,KEBY SME SA S NÍM ZAOBERALI A OD KOREŇA HO VYRIEŠILI EŠTE SKOR ,AKO BY MOHOL PRERÁSŤ DO KONFLIKTOV !!!“

Včera sa nie len A. Dubček v hrobe obracal. .. .. ..

18.11.2020

V novodobej histórii samostatného Slovenska sa ešte nikomu nepodarilo pošpiniť odkaz 17. novembra tak,ako včera organizátorom protestov proti legitímne zvolenej vláde ,ktorý si neštítili dokonca položiť aj veniec k pamätníku A.Dubčeka ako jednej z najvýraznejšej tvári tohto pamätného dňa ,ktorý priniesol SLOBODU miliónom Čechom a Slovákom ! Včera sa klaňal pred [...]

Ankety , referenda. .. .. .. ,alebo zrušia sa na Slovensku voľby ?

15.11.2020

To ,čo v poslednom období doslova vystrája totálne rozbitá a rozprášená opozícia pod tlakom každodenne vychádzajúcich dôkazov o RABOVANÍ Slovenska za posledné roky vtedajšou NE-VLÁDNOU svaločou a jej GALÉRKY a teda súčasnou opozíciou nemá iste obdobu ani v jednom post socialistickom štáte a to iste ani v Rumunsku !!! Už sedem mesiacov sú občania Slovenska denno denne [...]

Pravdu , sľúbili sme vám vždy len pravdu vravieť vám. .. .. .. ..

05.11.2020

A aj preto sa raz zídete v jednej,,,,,,,väznici !!!

Gröhling

Gröhling: Testovanie žiakov nedokážeme zabezpečiť celoplošne pre všetkých

27.11.2020 17:28

Minister školstva Branislav Gröhling to povedal po rokovaní so zástupcami Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS).

Alexandr Lukašenko, bielorusko

Po prijatí novej ústavy už nebudem prezidentom, pripustil Lukašenko

27.11.2020 16:42

Nová ústava je podľa bieloruského prezidenta Lukašenka natoľko dôležitá, že jej vypracovanie nemôže zveriť "neznámemu prezidentovi".

chrípka, injekcia, očkovanie

Ochota dať sa zaočkovať proti koronavírusu u Slovákov mierne narástla

27.11.2020 15:21

Naopak, zaočkovať by sa nenechalo vyše 44 % respondentov prieskumu a takmer tretina respondentov na otázku nevedela odpovedať.

černák Rusko pavol Volzová súd

Bývalá Mečiarova poradkyňa nemá informácie o príprave vraždy Volzovej

27.11.2020 14:03, aktualizované: 14:32

Proces s exriaditeľom TV Markíza Pavlom Ruskom a spol. odročili na február. V piatok vypovedal aj bývalý Černákov komplic Ján Kán.