Založ si blog

KONIEC! !!

Včera bolo ,,dané“ ,v cirkuse PARLAMENT, opäť zadosť učinenie SLUŠNOSTI a práci všetkých poctivých študentov za ich rigorózne práce ale aj diplomovky!!! Včera sa opäť len preukázalo kam až siahajú chápadla moci a arogancie v nej ,ale predovšetkým sa preukázala SLABOSŤ toho,ktorý to všetko spískal už pred rokmi a nenašiel ani včera odvahu chlapa,za akého sa sám považuje a aj s tým chváli, a tak zveril svoj ďalší aj politický osud do rúk jemu rovných!!!

Včera bolo celé Slušné Slovensko opäť presvedčené ,že žije v područí Ficilie a arogancie jej moci ,ktorá nemá zľutovania ani nad a pred žiadnou SLUŠNOSŤOU a prácou tých ,ktorí tvoria hodnoty v nej!!!

Včera nám totiž mocní ale pritom duchom malí v tomto štáte predviedli kam až siaha ich arogancia moci , neschopnosť pochopiť a opäť len potvrdili že tam niet ani štipka pokory k pravde a slušnosti ako,takej!!! Včera sa totiž v ich hlavách zastavil čas a schopnosť vnímať veci-realitu takú ,akou bola a je a ich rozhodnutie v podobe ,,podržania“ PLAGIATORA na jeho pôvodnom mieste len potvrdilo to o čo im v skutočnosti ide!!! Ale nechajme slabochov a obhajcov podvodníkov v priamom prenose a pozrime sa na toho ,ktorý to všetko spôsobil a aj včera sa tváril tak,ako všetci svätí za dedinou.

Nechcem a ani nebudem spomínať na všetko ,čo svojim správaním spôsobil sebe ale aj Ficilii ,nie Slovensku, ale skôr sa pýtam sám sebe ale hlavne jeho ,ako môže ,,človek“ s morálnym kreditom jeho ne-kvalít zastávať post druhého najvyššieho ústavného činiteľa štátu?! Ako sa môže ,,človek“ jeho ne-kvalít postaviť každé ráno pred zrkadlo a čítať z neho PRAVDU o ňom samom ,ktorú už pozná celý svet , Slovensko,nie len Ficilia, a potom prísť k najbližším , odísť do práce a tváriť sa ,že sa nič nedeje a ani sa nič nestalo??? Ako môže vôbec takýto ,,človek“ ,ktorého trápi ,burcuje a bije sa v ňom podvedomie so svedomím ,vykonávať dobre a poctivo svoju prácu v prospech nás všetkých ,keď nie je schopným ju vykonávať podľa jeho predstav ani sám pre seba??? Ako vôbec môže takýto ,,človek“ opustiť túto Ficiliu a ísť ju reprezentovať navonok a pri tom vedieť ,že všetci majú pred očami NAHÉHO KRÁĽA??? Ako nás môže reprezentovať ,,človek“ ,slaboch ,ktorý nie je schopným niesť následky za jeho prešľapy z minulosti a ktorý pre nechal svoj osud v rukách jemu rovných a už dnes iste vrieska ,že mu veria a podporujú ho práve títo jemu rovní??? Ale čo zbytok Slovenská a Ficilie??? Dokázal aj ich presvedčiť tak,ako jeho rovných a veria mu tak ,ako aj oni???

Včera sme boli opäť svedkami jednej veľkej tragédie pre Slovensko ale aj Ficiliu a ta vyšla odtiaľ ,odkiaľ nemala v žiadnom prípade vyjsť a uzrieť svetlo sveta a to zo ,,svätyne“ ,ktorá má chrániť nás všetkých aj pred takou potupou akej sa včera ušlo celému Slovensku ale aj Ficilie!!!

Je samozrejme ,že nad týmto všetkým sa vynára množstvo oprávnených otázok na ktoré slušní ľudia čakajú aj odpovede ,ale je pravdou aj to ,že včera jeden ,,ČLOVEK“ jeho PROJEKCIOU v priamom prenose len potvrdil jeho vinu za ktorú nechce a ani nie je ochotní niesť zodpovednosť a tak nám všetkým slušným a poctivým Slovákom len potvrdil a odkázal ,že arogancia a osobná slabosť vyplývajúca z moci vo Ficilii ešte vždy vládne nad SLUŠNOSŤOU a POCTIVOSŤOU na Slovensku!!!

KAŽDÁ VÝHRA V NÁS SA ZAČÍNA V NAŠICH MYSLIACH A TÝM ŽE VYHRÁME SAMÍ NAD SEBOU!!!

Podarí sa vôbec niekedy vyhrať aj jednému PLAGIATOROVI a tak dať bodku sám za sebou a naKONIEC nám zaspievať to staré známe , …NEUBLÍŽIL SOM NIKOMU Z VÁS….

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

, ,Taneček „okolo PREZIDENTA z dielne na Súmračnej a nie len neho.

09.12.2018

To ,čo sa dnes deje vo vzťahu k prezidentom a to či už toho ,ktorý bol právoplatne zvoleným a pôsobí v tejto funkcii ,ale aj k tomu nadchádzajúcemu a to z ,,dielne" na Súmračnej a to zo strany viac »

Pogrom! ! !

30.11.2018

Aj takto by sa dalo dnes nazvať to ,čo sa dnes deje v jednej malej ale nádhernej krajine v srdci Európy ovládanej už roky jedným ,,človekom" a jemu podobných okolo neho ,ktorý je ale zodpovedným viac »

morčacia roláda na jablkách

Ceny mäsa budú rásť, pre vyššie platy a drahšie energie

12.12.2018 18:12

Navýšenie cien mäsa a mäsových výrobkov očakávajú spracovatelia mäsa v rozmedzí 5 až 8 %.

banská bystrica, autobus

Banskobystrická doprava skončí asi na súde

12.12.2018 18:05

Budú aj po 1. januári premávať prímestské autobusy?

orbán

Maďarsko zvyšuje limit na nadčasy, opozícia sa búri

12.12.2018 17:52

Novela zákonníka umožňuje, aby zamestnanci ročne odpracovali až 400 nadčasových hodín.

IMG 1441

Schuster a Gašparovič v TV Pravda

12.12.2018 17:40

Bývalí prezidenti Rudolf Schuster a Ivan Gašparovič prijali pozvanie do politickej debaty Ide o Pravdu.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 105749x
Priemerná čítanosť článkov: 1602x

Autor blogu

Kategórie