Založ si blog

KONIEC! !!

Včera bolo ,,dané“ ,v cirkuse PARLAMENT, opäť zadosť učinenie SLUŠNOSTI a práci všetkých poctivých študentov za ich rigorózne práce ale aj diplomovky!!! Včera sa opäť len preukázalo kam až siahajú chápadla moci a arogancie v nej ,ale predovšetkým sa preukázala SLABOSŤ toho,ktorý to všetko spískal už pred rokmi a nenašiel ani včera odvahu chlapa,za akého sa sám považuje a aj s tým chváli, a tak zveril svoj ďalší aj politický osud do rúk jemu rovných!!!

Včera bolo celé Slušné Slovensko opäť presvedčené ,že žije v područí Ficilie a arogancie jej moci ,ktorá nemá zľutovania ani nad a pred žiadnou SLUŠNOSŤOU a prácou tých ,ktorí tvoria hodnoty v nej!!!

Včera nám totiž mocní ale pritom duchom malí v tomto štáte predviedli kam až siaha ich arogancia moci , neschopnosť pochopiť a opäť len potvrdili že tam niet ani štipka pokory k pravde a slušnosti ako,takej!!! Včera sa totiž v ich hlavách zastavil čas a schopnosť vnímať veci-realitu takú ,akou bola a je a ich rozhodnutie v podobe ,,podržania“ PLAGIATORA na jeho pôvodnom mieste len potvrdilo to o čo im v skutočnosti ide!!! Ale nechajme slabochov a obhajcov podvodníkov v priamom prenose a pozrime sa na toho ,ktorý to všetko spôsobil a aj včera sa tváril tak,ako všetci svätí za dedinou.

Nechcem a ani nebudem spomínať na všetko ,čo svojim správaním spôsobil sebe ale aj Ficilii ,nie Slovensku, ale skôr sa pýtam sám sebe ale hlavne jeho ,ako môže ,,človek“ s morálnym kreditom jeho ne-kvalít zastávať post druhého najvyššieho ústavného činiteľa štátu?! Ako sa môže ,,človek“ jeho ne-kvalít postaviť každé ráno pred zrkadlo a čítať z neho PRAVDU o ňom samom ,ktorú už pozná celý svet , Slovensko,nie len Ficilia, a potom prísť k najbližším , odísť do práce a tváriť sa ,že sa nič nedeje a ani sa nič nestalo??? Ako môže vôbec takýto ,,človek“ ,ktorého trápi ,burcuje a bije sa v ňom podvedomie so svedomím ,vykonávať dobre a poctivo svoju prácu v prospech nás všetkých ,keď nie je schopným ju vykonávať podľa jeho predstav ani sám pre seba??? Ako vôbec môže takýto ,,človek“ opustiť túto Ficiliu a ísť ju reprezentovať navonok a pri tom vedieť ,že všetci majú pred očami NAHÉHO KRÁĽA??? Ako nás môže reprezentovať ,,človek“ ,slaboch ,ktorý nie je schopným niesť následky za jeho prešľapy z minulosti a ktorý pre nechal svoj osud v rukách jemu rovných a už dnes iste vrieska ,že mu veria a podporujú ho práve títo jemu rovní??? Ale čo zbytok Slovenská a Ficilie??? Dokázal aj ich presvedčiť tak,ako jeho rovných a veria mu tak ,ako aj oni???

Včera sme boli opäť svedkami jednej veľkej tragédie pre Slovensko ale aj Ficiliu a ta vyšla odtiaľ ,odkiaľ nemala v žiadnom prípade vyjsť a uzrieť svetlo sveta a to zo ,,svätyne“ ,ktorá má chrániť nás všetkých aj pred takou potupou akej sa včera ušlo celému Slovensku ale aj Ficilie!!!

Je samozrejme ,že nad týmto všetkým sa vynára množstvo oprávnených otázok na ktoré slušní ľudia čakajú aj odpovede ,ale je pravdou aj to ,že včera jeden ,,ČLOVEK“ jeho PROJEKCIOU v priamom prenose len potvrdil jeho vinu za ktorú nechce a ani nie je ochotní niesť zodpovednosť a tak nám všetkým slušným a poctivým Slovákom len potvrdil a odkázal ,že arogancia a osobná slabosť vyplývajúca z moci vo Ficilii ešte vždy vládne nad SLUŠNOSŤOU a POCTIVOSŤOU na Slovensku!!!

KAŽDÁ VÝHRA V NÁS SA ZAČÍNA V NAŠICH MYSLIACH A TÝM ŽE VYHRÁME SAMÍ NAD SEBOU!!!

Podarí sa vôbec niekedy vyhrať aj jednému PLAGIATOROVI a tak dať bodku sám za sebou a naKONIEC nám zaspievať to staré známe , …NEUBLÍŽIL SOM NIKOMU Z VÁS….

Lebo pani Čaputová. . .

07.05.2019

Od zvolenia p.Čapútovej do funkcie prezidenta SR ubehlo niečo vyše mesiaca a jej víťazstvo nad jej ,,sokmi" nevie stroviť mnoho ich voličov z táborov v ktorých si pred voľbami mysleli ,že práve viac »

Veľkonočný tresk ! ! !

23.04.2019

Tak,ako mnoho občanov Slovenska aj ja som mal tu česť a možnosť vidieť video záznam šíriaci sa po celom Slovensku ,na ktorom piati nespokojní REVOLUCIONÁRI ,,spoluobčania" boli ,,vyšibať" viac »

Dvojaký meter

11.12.2018

Tak ,ako v posledných dňoch rozvíril hladinu politického života v krajine Ekonomických zázrakov MARAKEŠSKÝ PAKT a ,,TANEČKY" okolo MZV pána Lajčaka ,tak v jeho tieni sa potichučky mútili viac »

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

SNP, mínometné postavenie nad Šumiacom

Gajdoš: Je dôležité vzdať hold ľuďom, ktorí bojovali za našu slobodu

24.08.2019 17:15

Minister obrany vyzdvihol hodnoty slobody a mieru, poukázal aj na silnejúcu netoleranciu a rastúci extrémizmus v súčasnosti.

poľsko, tatry, búrka, blesk, vrtuľník, helikoptéra

Telá dvoch jaskyniarov vyzdvihne v poľských Tatrách vrtuľník

24.08.2019 16:28

Dvaja jaskyniari uviazli v hĺbke približne 500 metrov pod úrovňou vstupu do Veľkej snežnej jaskyne.

koloseum

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 126171x
Priemerná čítanosť článkov: 1855x

Autor blogu

Kategórie